Jump to content

GTA 5 FREE


marius11

Recommended Posts

1 minute ago, marius11 said:

Am vrut sa descarc de acolo dar linkurile de la crack nu mai functioneaza , m-am uitat la tutoriale si am vazut ce crack trebuie dar am catat pe net crack 

grand theft auto v si nu am gasit

Eu de acolo il am, incearca toate link-urile de crack si game download, nu toate merg.

242086.png

Link to comment
Share on other sites

@-=[Vyorel]=-  nu stiu daca am voie sa posteze torente pe forum poate ai ceva cu pirateria daca e ceva dai remove la link,

@marius11poftim aici link de la gta v filelist :)) 

ai nevoie de 60 gb pentru descarcare, adica .iso dupa care inca 64 pentru joc sa se instaleze, apoi deschizi imaginea cu click dreapta open si copiezi crackul din imaginea virtuala, bafta

 

Grand.Theft.Auto.V- RELOADED.torrent

Edited by Mister
  • Upvote 1

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

Daca vrei i fac eu cv sa il iei pe ala de pe filelirt direct din pc de la mn.

 

Dar totusi eu zic sa il cumperi. E mult mai misto online. Ai alte misiuni, caracter personalizat si multe altele.

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Pulse said:

As avea sanse pe pc-ul asta ?

CPU: AMD Athlon x64 - 2,63 GHz (single core)

RAM: 4 GB

Video Card: nVidia GT 220 1 GB GDDR3

Hard disk: 1 TB

 

 

Procesorul cam mic. In rest e ok. Eu zic ca o sa-ti mearga.

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, -=[Vyorel]=- said:

Daca vrei i fac eu cv sa il iei pe ala de pe filelirt direct din pc de la mn.

 

Dar totusi eu zic sa il cumperi. E mult mai misto online. Ai alte misiuni, caracter personalizat si multe altele.

Am jucat GTA V online,e very super naspa,au bagat boti si nu imi place,rar cand dai de o persoana pe acolo..Depinde pe ce server joci.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Adrian_Petre said:

Am jucat GTA V online,e very super naspa,au bagat boti si nu imi place,rar cand dai de o persoana pe acolo..Depinde pe ce server joci.

Pe online nu era un singur server unde juca toata lumea?, adica difera doar serverul de xbox de serverul de pc, adica un player de joaca pe xbox nu se va intalni cu unul de joaca pe pc, eu asa stiam ca e un singur server

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mister said:

Pe online nu era un singur server unde juca toata lumea?, adica difera doar serverul de xbox de serverul de pc, adica un player de joaca pe xbox nu se va intalni cu unul de joaca pe pc, eu asa stiam ca e un singur server

Sunt mai multe sesiuni/servere. Cat de faza cu botii, eu nu am vazut.

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.