Jump to content

GameMode ReInForce (Fostul) + Panel + Index


Diablo

Recommended Posts

Acum 13 ore, manan a spus:

Da-ti 2 palme si anuleaza-ti abonamentul la internet. Mai documenteaza-te !

PS: Incearca asta daca nu te descurci - http://lmgtfy.com/?q=xampp

Da-ti tu 2 palme frate ... daca  nu stie omu vii tu si zici 'Da-ti 2 palme si anuleaza-ti abonamentul'?

Link to comment
Share on other sites

@MrAndy

 new HouseInfo[300][hInfo];

acolo in loc de 300 pui 1001 si poti creea 1001 case.! Daca vrei peste 300 de case si tu ai variabila 300 iti va da error la comanda createhouse!

Liber ca pasarea cerului.

#DELETEBUGGED #FUCKBUGGGED

P.S.:Tu plodule, da tu plodule nu te gandii ca am ciuda pe bugged, nu eu am ciuda pe faptul ca acapareaza din ce in ce mai mult mintile copiilor mai straluciti si ii transforma in scammer si viitori boschetari. Hai sa schimbam ceva! Hai sa schimbam Romania!

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, manan said:

Eu daca nu stiu, nu vorbesc. Ar trebui sa fiu un exemplu.

Da spune tu daca stii desteptule, explica-i tu daca esti inteligent.I-am dat un sfat ce sa faca, dar normal ca apare cineva care nu are nici pe jumatate varsta sau cunostiintele tale sa comenteze.Faptul ca-i pui la om un link de la google te-ar face pe tine sa ti 'tai' abonamentul de la net, pentru ca n-ai demonstrat aici decat prostie.Bafta.

                                                                                                 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Ainox said:

Da spune tu daca stii desteptule, explica-i tu daca esti inteligent.I-am dat un sfat ce sa faca, dar normal ca apare cineva care nu are nici pe jumatate varsta sau cunostiintele tale sa comenteze.Faptul ca-i pui la om un link de la google te-ar face pe tine sa ti 'tai' abonamentul de la net, pentru ca n-ai demonstrat aici decat prostie.Bafta.

Nu-i dau nici un sfat pentru ca nici mie nu mi s-a dat cand aveam nevoie. Am invatat singur. Daca ar fi cautat pe net despre Xampp ar fi aflat si el la ce se foloseste si ca il poate ajuta sa testeze UCP in localhost, si nu numai. Dar ce sa spun, unii sunt prea lenesi ca sa se documenteze singuri. Dupa cum vezi aici pe forum cei ce stiu tin pentru ei iar cei ce nu stiu "le merge gura ca o moara stricata". De ce nu i-ar da cineva care stie mura-n gura ? Pentru ca nici lor nu li s-a dat, au invatat singuri.

Asa ca te rog, daca ai putin bun simt si atata milostie in tine, ajuta-l tu, explica-i pas cu pas ca la gradinita.

PS: Lasa-ti-va de deschis servere din edituri, creati ceva cu manuta voastra daca vreti sa ajungeti la ranguri mari !

Edited by manan
Link to comment
Share on other sites

Just now, manan said:

Nu-i dau nici un sfat pentru ca nici mie nu mi s-a dat cand aveam nevoie. Am invatat singur. Daca ar fi cautat pe net despre Xampp ar fi aflat si el la ce se foloseste si ca il poate ajuta sa testeze UCP in localhost, si nu numai. Dar ce sa spun, unii sunt prea lenesi ca sa se documenteze singuri. Dupa cum vezi aici pe forum cei ce stiu tin pentru ei iar cei ce nu stiu "le merge gura ca o moara stricata". De ce nu i-ar da cineva care stie mura-n gura ? Pentru ca nici lor nu li s-a dat, au invatat singuri.

Asa ca te rog, daca ai putin bun simt si atata milostie in tine, ajuta-l tu, explica-ti pas cu pas ca la gradinita.

PS: Lasa-ti-va de deschis servere din edituri, creati ceva cu manuta voastra daca vreti sa ajungeti la ranguri mari !

Exact cum ai spus, daca tu stiai puteai sa tii pentru tine, nu sa-l ironizezi dandui link de la google si mie spunandu-mi sa-mi tai abonamentul la net.Si stiu ce e ala xampp stai linistit ;)

                                                                                                 

Link to comment
Share on other sites

Panelul are ceva protectie sau definitie pe baza ? deci eu am alt gm cu aceasi baza si panelul mie compatibil din ce am verificat dar cand schimb baza pac nu mai imi merg paginile ( se deschide panelul totu ok , templat etc ) dar cand dau pe pagini nu se intampla nimic .. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, TullFuTz said:

Panelul are ceva protectie sau definitie pe baza ? deci eu am alt gm cu aceasi baza si panelul mie compatibil din ce am verificat dar cand schimb baza pac nu mai imi merg paginile ( se deschide panelul totu ok , templat etc ) dar cand dau pe pagini nu se intampla nimic .. 

Ai reusit sa deschizi gm ?

Link to comment
Share on other sites

Ba fratilor am host am baza de date am bagat datele mele corect de la host si tot necunoscut imi apare pe samp.

am urcat si sql pe php si la fel necunoscut ce plm la asta chiar nu stiu la altele stiu foarte bine

[01:45:00] |__________________________________________|
[01:45:00]  
[01:45:00]  ReInForce RPG (RO-RP v0) | Map: LS
[01:45:00] |__________________________________________|
[01:45:00] [MySQL]: Connection to database (rif) failed!
[01:45:00] Number of vehicle models: 0
[01:45:00] EROARE: Nu am putut executa GetRealWeather!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.