Jump to content

Ofer servicii scripting


Ainox

Recommended Posts

Poziţie: scripter / mapper / altceva (specificaţi) scripter
Ce servicii pot oferi: pawn scripting, ipb / phbb si php + html
Alte detalii: As dori pe cineva serios care are deja un server / forum deschis si cauta seriozitate

                                                                                                 

Link to comment
Share on other sites

C:\Users\Michael.Brucia\Desktop\GM RULZGAME BY VINCE\pawno\RulzGame.pwn(6007) : warning 217: loose indentation
C:\Users\Michael.Brucia\Desktop\GM RULZGAME BY VINCE\pawno\RulzGame.pwn(39005) : error 017: undefined symbol "COLOR_COLOR_BLUE"
C:\Users\Michael.Brucia\Desktop\GM RULZGAME BY VINCE\pawno\RulzGame.pwn(40021) : error 017: undefined symbol "COLOR_BLUECOLOR_BLUE"
Pawn compiler 3.2.3664              Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


2 Errors.

 

 

Help

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mihail. said:

C:\Users\Michael.Brucia\Desktop\GM RULZGAME BY VINCE\pawno\RulzGame.pwn(6007) : warning 217: loose indentation
C:\Users\Michael.Brucia\Desktop\GM RULZGAME BY VINCE\pawno\RulzGame.pwn(39005) : error 017: undefined symbol "COLOR_COLOR_BLUE"
C:\Users\Michael.Brucia\Desktop\GM RULZGAME BY VINCE\pawno\RulzGame.pwn(40021) : error 017: undefined symbol "COLOR_BLUECOLOR_BLUE"
Pawn compiler 3.2.3664              Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


2 Errors.

 

 

Help

Trebuie sa definesti culoarea.Si nu ofer servicii aici, doar in privat.

                                                                                                 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Tud0r. said:

Nu recomand.

Un motiv?

Sau nu recomanzi din acelasi motiv pe care l-am dedus si eu? Ca este membru nou are putina reputatie si posturi, nu stii nimic despre el si nu ai nici o dovada ca stie? :)) 

pana nu aduci motivul nu stim daca chiar stie sau nu stie scripting

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Tud0r. said:

@Mister nu de asta.La baietasu asta pe nume Vlad trebua sa ii fiu scripter acu vreo luna.Era cam bata deci...

Sa-ti explic ceva, daca tu te numesti scripter, de ce nu stiai sa legi baza de date la gm-ul vproject? am stat eu sa-ti explic ca e in includul myacc si apoi mi l-ai cerut mie cu toate datele in el.Lipsa de profesionalism.

                                                                                                 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Tud0r. said:

@Ainox am zis ca sunt avansat sau ceva de genu?Nu mai lucrasem pana atunci cu myacc...si problema era alta de nu imi merge...pe care am rezolvat-o.Tu incerci sa eviti subiectul,dar na...

Nu evit nimic, spun lucrurile pe fata.Nici eu nu sunt profesionist dar mi-am dat seama ca din myacc.inc trebuie sa conectez baza de date. Si nu stiu care alta problema ai intampinat tu, mie imi mergea totul perfect, in fine.Oricum dupa ce ti-am zis ca se conecteaza din myacc nu trebuia sa mi-l ceri mie, ci sa-l cauti.Sa-ti dau eu includul meu unde imi erau mie datele mysql..de parca sunt prost.Ma rog.

                                                                                                 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
La 26.01.2016la21:52, Ainox a spus:

Poziţie: scripter / mapper / altceva (specificaţi) scripter
Ce servicii pot oferi: pawn scripting, ipb / phbb si php + html
Alte detalii: As dori pe cineva serios care are deja un server / forum deschis si cauta seriozitate

samp.w1zzan skype

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.