Jump to content

Întrebare gamemode


Daedric-Fox

Recommended Posts

Probabil ca titlul nu este pe măsură..dar vreau să va cer părerea în legătură cu ceva..Acum câteva săptămâni am postat pe această comunitate gamemod.ul meu ExpertGame..nu era o versiune destul de complexă, hotărâsem să mă las,dar m.am răzgândit si am continuat acel gamemode,începând să prindă o structură destul de complexa,dar vreau să.l termin.Nu prea aș vrea să deschid server deoarece samp.ul din România a ajuns de tot *****...și oscilez în a poștă gm.ul pe comunitate,să.l vând sau să.mi deschid server...Și aici aș dori să mă ajutați voi cu o părere...va mulțumesc!

Edited by DaEdRiC-FoX

**********************************

Servicii Scripting de calitate:

*********************************

Future Project: ExpertGame

*********************************

Link to comment
Share on other sites

Acum 11 ore, DaEdRiC-FoX a spus:

Probabil ca titlul nu este pe măsură..dar vreau să va cer părerea în legătură cu ceva..Acum câteva săptămâni am postat pe această comunitate gamemod.ul meu ExpertGame..nu era o versiune destul de complexă, hotărâsem să mă las,dar m.am răzgândit si am continuat acel gamemode,începând să prindă o structură destul de complexa,dar vreau să.l termin.Nu prea aș vrea să deschid server deoarece samp.ul din România a ajuns de tot *****...și oscilez în a poștă gm.ul pe comunitate,să.l vând sau să.mi deschid server...Și aici aș dori să mă ajutați voi cu o părere...va mulțumesc!

Pai o luam logic.....Sa il postezi pe comunitate de ce?Pentru a da unor "scripteri"  posibiltatea de a deschide a servere fantoma si a se da mari sripteri,Parerea mea este urmatoarea....iti deschizi server frumos bla bla bla daca nu merge varianta a-3-a vinzi gm foarte simplu si usor nu? 

Link to comment
Share on other sites

Ok, o să iau în considerare și părerea ta, dar vreau să vad și ce mai zic alți. Mulțumesc pentru timpul acordat acestui post

**********************************

Servicii Scripting de calitate:

*********************************

Future Project: ExpertGame

*********************************

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Daca il postezi pe forum:

Contra: cineva se va lauda cu munca ta dupa ce il va modifica si va spune ca e mare scripter  

Pro: un gamemode in plus nu strica sunt destule macar stii ca nu ai muncit degeaba si cineva poate va face ceva frumos cu el

 

Sa il vinzi:

Contra: sa te chinui cautand clienti si dupa sa nu ii convina ca nu e cum ar fi vrut el

Pro: macar scoti un ban pe el nu l-ai facut degeaba.

 

Sa il tii in pc: 

Contra: de ce te-ai mai chinuit sa il faci daca tu esti singurul care stie de el

Pro: lasa-l acolo macar ai invatat si tu scripting din ce ai facut si data viitoare vei face ceva mai bun

 

Sa deschizi server:

Contra: sa stai cu grija administrarii si sa zica ca e copiat

Pro: poate iti iese si vei avea playeri macar de distractie daca nu de anduranta sa fie serverul

 

 

 

Acum fiecare cum gandeste daca e ceva de adaugat adaugati, faci ce vrei pana la urma

Edited by Mister
greseli gramaticale de la telefon
  • Upvote 1

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.