Jump to content

Serviciile mele :D


EquiNoxAdv

Recommended Posts

Poziţie: scripter / mapper / altceva (specificaţi) Scripter.
Ce servicii pot oferi: Servicii de calitate , gratuit desigur. 
Alte detalii: Mai mult cau un om cu care sa-mi deschid un server de sa-mp. Vreau sa-mi dezvolt gamemode-ul mai mult decat este acum. Update-urile vor fi facute saptamanal , sistemele cerute de Owner & Playerii vor fi implementate indiferent de dificultatea lor. Vreau ca owner-ul sa fie matur si sa stie sa se comporte. El nu o sa aiva acces la gamemode , deci asta nu intra in discutii. Nu am pretentii ca , comunitatea sa fie supra-populata , dar macar 20-30 playerii sa fie zilnic. Cu stima EquiNox!

  • Upvote 2

j3V8Znq.png

5IGyOAw.png

Link to comment
Share on other sites

Vreau ca owner-ul sa fie matur si sa stie sa se comporte.

Ceea ce nu ai, ceri altora.

 

Sincer... nu te recomand, nu ma agat de cunostiintele de scripting, ci de comportamentul tau.

Edited by KnowN
  • Upvote 3

242086.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...
On 16.09.2015 at 17:13, EquiNox said:

Poziţie: scripter / mapper / altceva (specificaţi) Scripter.
Ce servicii pot oferi: Servicii de calitate , gratuit desigur. 
Alte detalii: Mai mult cau un om cu care sa-mi deschid un server de sa-mp. Vreau sa-mi dezvolt gamemode-ul mai mult decat este acum. Update-urile vor fi facute saptamanal , sistemele cerute de Owner & Playerii vor fi implementate indiferent de dificultatea lor. Vreau ca owner-ul sa fie matur si sa stie sa se comporte. El nu o sa aiva acces la gamemode , deci asta nu intra in discutii. Nu am pretentii ca , comunitatea sa fie supra-populata , dar macar 20-30 playerii sa fie zilnic. Cu stima EquiNox!

Salut, mai esti doritor? 17 ani, si am comunitate creeata doar cautam un scripter, lasa-mi un PM, te rog.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
La 9/16/2015 la 17:13, EquiNox a spus:

Poziţie: scripter / mapper / altceva (specificaţi) Scripter.
Ce servicii pot oferi: Servicii de calitate , gratuit desigur. 
Alte detalii: Mai mult cau un om cu care sa-mi deschid un server de sa-mp. Vreau sa-mi dezvolt gamemode-ul mai mult decat este acum. Update-urile vor fi facute saptamanal , sistemele cerute de Owner & Playerii vor fi implementate indiferent de dificultatea lor. Vreau ca owner-ul sa fie matur si sa stie sa se comporte. El nu o sa aiva acces la gamemode , deci asta nu intra in discutii. Nu am pretentii ca , comunitatea sa fie supra-populata , dar macar 20-30 playerii sa fie zilnic. Cu stima EquiNox!

Salutare mai este valabil acest anunt  vrea sa iti fac o mica promunere daca doresti sa te ocupi de scripting si doresti sa te apuci de ceva serios am in jur de 30 ani si am deschis o mica comunitate sper ca va fi un succes  si vom urca sus  am deschis un server de samp cu 1000 de sloturi   si multumesc celor de pe sa-mp.ro ca au postat un Gm care il folosesc in momentul de fata  pe server si multumesc tuturor celor care inca incearca sa ajute pe multi copii care vor sasi deschida un server de samp si cu ajutorul vostru vor putea chear si in privinta mea

EquiNox daca esti interesat de propunerea mea doresc un Pm de la tine sa iti dau datele la forum si teamspeak3 sau skipe nu doresc sa fac reclama cu comunitatea mea  Multumesc!!

 Posted Image

Posted Image

Posted Image

                       dance_dancing_08.gif

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alinalin565 said:

Salutare mai este valabil acest anunt  vrea sa iti fac o mica promunere daca doresti sa te ocupi de scripting si doresti sa te apuci de ceva serios am in jur de 30 ani si am deschis o mica comunitate sper ca va fi un succes  si vom urca sus  am deschis un server de samp cu 1000 de sloturi   si multumesc celor de pe sa-mp.ro ca au postat un Gm care il folosesc in momentul de fata  pe server si multumesc tuturor celor care inca incearca sa ajute pe multi copii care vor sasi deschida un server de samp si cu ajutorul vostru vor putea chear si in privinta mea

EquiNox daca esti interesat de propunerea mea doresc un Pm de la tine sa iti dau datele la forum si teamspeak3 sau skipe nu doresc sa fac reclama cu comunitatea mea  Multumesc!!

Sorry , am fost luat acum ceva vreme :)) Si am uitat de anunt. @WopsS t/c + cos plz. pwpik :*

j3V8Znq.png

5IGyOAw.png

Link to comment
Share on other sites

  • WopsS locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.