Jump to content
  • 0

Problema La sistemul de ore


marius11

Question

Revin din nou cu aceasta intrebare pt ca prima intrebare a fost blocata ca nu am respectat modelul

Problema intalnita (descriere): Playeri noi primesc 100 ore din prima nu stiu cum sa modific
Ero(area / rile) / warning-(ul / urile):
Liniile de cod / sursa / script-ul(obligatoriu):
Imagini / Video (optional):
Ati incercat sa rezolvati singur?: da si nu am reusit: Da am incercat si nu am reusit am mai modificat am facut cont si tot 100 ore alti prmescc normal 0

 

 

 

Edited by marius11
Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
  • 0

Este gamemode-ul BUGGED de pe NET , trebuie sa schimbi variabila si sa rescrii baza de date sau cel putin variabila din baza de date sa o schimbi , am avut aceeasi problema !

Pai si cum se schimba imi poti da te rog un exemplu (da am gm ala am lucrat mult 2 luni aproape sa ii gasesc toate bugurile cu un prieten si acum nu ii gasesc prb cu ore)

 

Pai si cum se schimba imi poti da te rog un exemplu (da am gm ala am lucrat mult 2 luni aproape sa ii gasesc toate bugurile cu un prieten si acum nu ii gasesc prb cu ore)

Unde trebuie sa caut variabila in baza de date la playeraccounts

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Pai si cum se schimba imi poti da te rog un exemplu (da am gm ala am lucrat mult 2 luni aproape sa ii gasesc toate bugurile cu un prieten si acum nu ii gasesc prb cu ore)

Pai toate sunt amestecate de exeplu daca te uti pVIP e defap Insurance point trebuie rescrisa si ordonata toata baza de date  complet :| iti ia in jur de 3-4 zile sa schimbi .

Sau uitate la public OnPlayerSpawn ca aveai acolo pHours era alt fel denumita si in loc de 100 baga 0 uitate si cum sunt definite variabilele etc..

Edited by CheaTer
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Pai toate sunt amestecate de exeplu daca te uti pVIP e defap Insurance point trebuie rescrisa si ordonata toata baza de date  complet :| iti ia in jur de 3-4 zile sa schimbi .

Sau uitate la public OnPlayerSpawn ca aveai acolo pHours era alt fel denumita si in loc de 100 baga 0 uitate si cum sunt definite variabilele etc..

Da nu arata phours 100 nicaieri arat phours dar nu ara si 100 , alea cu insurance le-am facut

Edited by marius11
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.