Jump to content
  • 0

Problema masini civile, factiuni, personale.


matthew.

Question

Problema intalnita (descriere): Am un gamemode, pe care lucrez de ceva timp. L-am facut etc. Dar intampin o problema caruia nu-i dau de cap. In ce consta aceasta problema? Pai, daca te urci in fiecare masina, fie ca e personala, sau de la factiune sau civila, imi apare un dialog cu `You want to start trucker work?`. De fiecare data mi se intampla asta, dar nu inteleg de la ce e.
Ero(area / rile) / warning-(ul / urile): nu am erori.
Liniile de cod / sursa / script-ul(obligatoriu):http://pastebin.com/31EfFFZe
Imagini / Video (optional): - 
Ati incercat sa rezolvati singur?: da, dar nu am putut intelege care este problema. Doar ce am aflat, cica este o conditie pusa aiurea, dar nu inteleg care. Add me hunter.bugged - Skype. 

Edited by Hunter.
Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
  • 0

 Tu sigur ai problema la id vehiculelor

probabil. dar nu stiu cum sa rezolv. mai astept raspunsuri. eu am sters ceva, dar nu era bine.  am sters ceva ce era bun de la trucker. si dupa nu ma mai lasa sa ma conectez pe server. eh, oricum . add me - hunter.bugged - Skype, pentru mai multe detalii. e bug ca apare dialog-ul de la trucker. 

Edited by Hunter.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.