Jump to content
  • 0

Problema login


D@Rkyy

Question

Problema intalnita (descriere):Intru pe server imi apare register imi scriu parola dau enter si dupa imi apare login scriu parola si imi zice ca parola e gresita/
Ero(area / rile) / warning-(ul / urile):Nu ma pot conecta la server.
Liniile de cod / sursa / script-ul(obligatoriu):Nu stiu de unde sa iau.
Imagini / Video (optional):Nu am.
Ati incercat sa rezolvati singur?:Da nu a mers...

Link to comment
Share on other sites

12 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
  • 0
  • 0

Cel mai sigur nu ai reusit sa conectezi baza de date mysql cu serverul, sau nici macar nu ai incercat.

@WiDuAlK.SaMp daca te deranjeaza ca m-am bagat , iar, iarta-ma dar nu m-am putut abtine =))

​1) Nu e de la baza de date, fiindca ii da "Parola gresita"

2) Pentru ce ai facut, daca vrei sa te iert indeplineste urmatoarele sarcini: Pupa mana, picioru, adu 2-3 beri si da-mi locuinta ta!

 

D@Rkyy uite-te mai sus ce te-am intrebat

Edited by WiDuAlK.SaMp
Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • 0

​1) Nu e de la baza de date, fiindca ii da "Parola gresita"

2) Pentru ce ai facut, daca vrei sa te iert indeplineste urmatoarele sarcini: Pupa mana, picioru, adu 2-3 beri si da-mi locuinta ta!

 

D@Rkyy uite-te mai sus ce te-am intrebat

​1) :)) Descarca spre exemplu Unnic RPG v1.8.4, deschide-l fara a-l conecta la baza de date mysql si intra pe localhost:7777. Majoritatea serverelor care nu sunt conectate la baza de date mysql, fac asa deoarece au dialogurile gandite diferit :).

2)Nu, Nu, da-mi bani sa cumpar si ai vrea tu (Nu)! :))

242086.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.