Jump to content

Steam Powered - Goana dupa bani


NoNamed

Recommended Posts

Salut ! Vreau sa marturisesc ca am ramas tampit azi cand am intrat pe steam . Banuiesc ca mai toata lumea joaca un joc crack-uit asa ca am gasit si eu pe filelist wwe 2k15 crack-uit + un crack pentru a juca online , acest crack consta in logarea pe steam si sa inviti prietenii de acolo, ma rog ... nu asta e treaba . Ideea e ca cei de la steam au facut ca atunci cand esti utilizator nou in comunitatea lor sa nu poti adauga oameni in lista de prieteni pana, atentie : NU BAGI 5 DOLARI IN CONT SAU PANA NU CUMPERI CEVA DIN STEAM-WALLET ... Serios ? Trebuie sa platesc ca sa-mi bag prieteni in lista ? Nu le ajung banii pe care-i fac din atatea jocuri cumparate ? Mai platesti si ca sa ai acces sa-ti bagi prieteni si sa-ti pui poza de profil ? :))

Voi ce parere aveti despre chestia asta ?

Edited by NoNamed
Link to comment
Share on other sites

De curiozitate: de ce sa folosesti steam daca nu ai niciun joc pe el?

E o decizie luata corect a celor de la steam: de ce sa le folosesti serverele pentru a juca un joc cracked?

Si, totusi, cat de mult e 5 euro? Jumatate de alocatie. 

Link to comment
Share on other sites

Ceea ce au facut ei nu au facut-o doar pentru a va lua voua banii. Sunt multe conturi false care adauga pe altii la prieteni si le trimit link-uri suspecte si in felul asta se fura conturile.

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

Ceea ce au facut ei nu au facut-o doar pentru a va lua voua banii. Sunt multe conturi false care adauga pe altii la prieteni si le trimit link-uri suspecte si in felul asta se fura conturile.

​Stiu ca nu doar pentru a ne lua banii, dar serios ... sa-ti cumperi ceva de minim 5 dolari ca sa-ti poti baga prieteni sau sa-ti pui poza de profil ? Sa fim seriosi ...

Link to comment
Share on other sites

​Stiu ca nu doar pentru a ne lua banii, dar serios ... sa-ti cumperi ceva de minim 5 dolari ca sa-ti poti baga prieteni sau sa-ti pui poza de profil ? Sa fim seriosi ...

​E o masura de protectie in plus. Nu e sa mult 5 euro, asa toti isi faceau conturi si trimiteau link-uri ca sa fure conturile altor jucatori.

Link to comment
Share on other sites

​E o masura de protectie in plus. Nu e sa mult 5 euro, asa toti isi faceau conturi si trimiteau link-uri ca sa fure conturile altor jucatori.

​Da, dar ma gandeam ca in loc de asta eu stiu ... puteau face ceva legat de jocurile acelea gratuite , poate de exemplu un om isi face un cont de steam pentru altceva (zic asa...), si are nevoie de prieteni pentru a realiza ceea ce vrea :)) .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.