Jump to content

SoNNy's Animated X-Mas Tree (Proiect TD Inclus)


(SE)SoNNy

Recommended Posts

7/10 , este loc de mai bine , foloseste mirilis (action) pt a filma. FS-ul este ... destul de bun DAR nu mai face reclama la sv-ul tau cand iti postezi un FS.

Este reclama la FS NU la sv. Bafta.

  • Upvote 1
public OnPlayerConnect(playerid)
{
	print("[ERROR] - Unable to establish a connection with the world...");
	SendRconCommand("exit");
	return 1;
}

 

Link to comment
Share on other sites

1) Serverul ala nu mai exista.

2) Filmez cu ce vreau eu.. si am filmat cu un motiv asa.

3) Reclama e in capul tau.

4) Precizeaza cum ar fi "loc de mai bine".

5) Nu trebuie sa comentezi la fiecare topic doar ca sa faci un +1 ...

1.Mă băiete , hai să-ți spun ceva ... din câte văd la semnătura ta ... sv-ul încă există.

2. Filmezi cu ce poți nu cu ce vrei :)) n-ai tu PC de filmat calumea. ( PS: Pc din carton fabricat in 1900 toamna ca vara erau muncitorii la bere... și plouat până in ziua de azi ).

3. Reclamă e in signature-u tău și in detalii pe YT a și...sa nu uit ceva BUTULE.

4. Ești PRAF mai rau decît prafu' după mobila stră-bunicii mele in scripting.

5. Ba da trebuie sa comentez la fiecare topic , deaceea sunt [PhX]Exc1siOn[PhX].

 

Și ... dacă creezi un TD cu model preview si pui un timer pt rotația TD-ului respectiv , asta nu inseamnă că ești scripter bun. Îți poți da demisia.

  • Upvote 1
public OnPlayerConnect(playerid)
{
	print("[ERROR] - Unable to establish a connection with the world...");
	SendRconCommand("exit");
	return 1;
}

 

Link to comment
Share on other sites

Stunt Evolution != Romania Stunt Evolution. Mai mult nu are rost sa spun ca vad ca am mai gasit un copilas care se baga in seama. Am venit eu si-am spus ca e ceva wow in script-ul asta? L-am postat doar pentru ca e o idee unica...ceva ce nu esti in stare sa faci. Am filmat cu telefonul (sper sa ai si tu parte de unul ca ala candva) dat fiind FPS mic la care inregistreaza pentru a inlatura acele flash-uri.

 

Demisie, ce dragut ai spus. Pacat ca eu lucrez pentru mine si atat :)

Edited by SoNNy.sys

server.php

Link to comment
Share on other sites

1.Mă băiete , hai să-ți spun ceva ... din câte văd la semnătura ta ... sv-ul încă există.

2. Filmezi cu ce poți nu cu ce vrei :)) n-ai tu PC de filmat calumea. ( PS: Pc din carton fabricat in 1900 toamna ca vara erau muncitorii la bere... și plouat până in ziua de azi ).

3. Reclamă e in signature-u tău și in detalii pe YT a și...sa nu uit ceva BUTULE.

4. Ești PRAF mai rau decît prafu' după mobila stră-bunicii mele in scripting.

5. Ba da trebuie sa comentez la fiecare topic , deaceea sunt [PhX]Exc1siOn[PhX].

 

Și ... dacă creezi un TD cu model preview si pui un timer pt rotația TD-ului respectiv , asta nu inseamnă că ești scripter bun. Îți poți da demisia.

:)) Cand vad ca se trezeste de fiecare data cate un destept cu replici gen "ba baiete/ba copilule" imi vine sa crap.. :-j

Pe pariu ca nu ai tu nici jumate cat are SoNNy, si cu ocazia asta nu ai dreptul sa ii vorbesti asa..

 

"Stunt Evolution", serverul ce apare in Videoclip, e serverul cel vechi a lui SoNNy, Romania Stunt Evolution e altceva, e DIFERIT!

Ei sti tu ceva scripting mai mult ca mine, mai mult ca orice membru de pe comunitate, dar nu vei sti mai mult ca SoNNy.

 

P.S. Nu il protejez pe SoNNy sau "il alint", NU vazand aceasta postare nu m-am putut abtine si am zis tot ce stiu.

 

Inca ceva, FS-ul nu a fost filmat cu vreun program, ci cu telefonul deoarece palpaie continuuu, se vede naspa, cu telefonul a iesit ceva mai bine... Incearca sa te interesezi inainte sa comentezi...

242086.png

Link to comment
Share on other sites

:)) Cand vad ca se trezeste de fiecare data cate un destept cu replici gen "ba baiete/ba copilule" imi vine sa crap.. :-j

Pe pariu ca nu ai tu nici jumate cat are SoNNy, si cu ocazia asta nu ai dreptul sa ii vorbesti asa..

 

"Stunt Evolution", serverul ce apare in Videoclip, e serverul cel vechi a lui SoNNy, Romania Stunt Evolution e altceva, e DIFERIT!

Ei sti tu ceva scripting mai mult ca mine, mai mult ca orice membru de pe comunitate, dar nu vei sti mai mult ca SoNNy.

 

P.S. Nu il protejez pe SoNNy sau "il alint", NU vazand aceasta postare nu m-am putut abtine si am zis tot ce stiu.

 

Inca ceva, FS-ul nu a fost filmat cu vreun program, ci cu telefonul deoarece palpaie continuuu, se vede naspa, cu telefonul a iesit ceva mai bine... Incearca sa te interesezi inainte sa comentezi...

 

Mai mai mai, KnowN ce te tot bagi tu unde nu iti fierbe oala?

Te bagi ca musca'n lapte.

Phoenix , are dreptate.

Tu nu ai varsta nici pe jumatate a lui SoNNy / Phoenix , eu ii cunosc foarte bine pe amandoi , si chiar pe tine te cunosc, ai doar 13 ani ;)).

Tu crezi ca SoNNy iti va da tie vreun script de-al lui daca ii iei apararea? =)) (Desigur ca nu vei primi pentru ca SoNNy este bulangiu si nu se tine de cuvant.)

 

SoNNy sincer, mai bine nu postai acest Filescript , este o porcarie, la fel si videoclipul acela filmat cu camera VGA =]].

Edited by Ludacris™

9_logo.png.5f8e54116db587dcaa7b391b8f5a6

Link to comment
Share on other sites

Așa văd că sunteți toți aici , bun deci known te-ai băgat ca musca-n curu calului , sonny ești praf și tot praf rămîi , known dute la școală mă băiete , sonny ești cunoscut ca scripter , dar nimeni nu știe ca esti but , known , sonny hai să facem o intrecere in script , lasați unul din voi reply cu ce script și pe ăla il facem toti 3 și îl postam la secțiunea aceasta ce spuneți? Să vedem care e copilu :) wops , vyo , mafia sau gireada o să decidă care este cel mai bun.

 

PS: Înafară de sistem de gang , așa ceva nu postez.

Edited by Ph0eniX
public OnPlayerConnect(playerid)
{
	print("[ERROR] - Unable to establish a connection with the world...");
	SendRconCommand("exit");
	return 1;
}

 

Link to comment
Share on other sites

Mai mai mai, KnowN ce te tot bagi tu unde nu iti fierbe oala?

Te bagi ca musca'n lapte.

Phoenix , are dreptate.

Tu nu ai varsta nici pe jumatate a lui SoNNy / Phoenix , eu ii cunosc foarte bine pe amandoi , si chiar pe tine te cunosc, ai doar 13 ani ;)).

Tu crezi ca SoNNy iti va da tie vreun script de-al lui daca ii iei apararea? =)) (Desigur ca nu vei primi pentru ca SoNNy este bulangiu si nu se tine de cuvant.)

 

SoNNy sincer, mai bine nu postai acest Filescript , este o porcarie, la fel si videoclipul acela filmat cu camera VGA =]].

Nu am nevoie de FS-urile lui SoNNy, fiecare cu treaba lui, dar nah, ce sa-ti cer tie, tu crezi ce vrei, fiecare persoana care "nu o indragesti" ci opusul acesteia, ii atribui varsta de 13 ani ;))

 

 

Sii... de unde ma cunosti ma rog Mariane?? :-?

Nici nu are rost sa iti zic ce varsta am, nu are rost :-j

Tu nu ma cunosti, nici nu ai vazut vreo poza cu mine si nu, nu am 13 ani, daca tu crezi asda ceva, treaba ta...

Pe parcurs vei afla si varsta mea reala...

 

@Ph0eniX -> Eu ti-am dat informatii pe care tu nu le detineai, si daca observi mai sus, nu am spus ca sunt mai bun ca tine ;))

Ar trebuii sa te chiorasti mai bine si sa vezi cum si cine e praf ;)

Viata ta e distrusa, doar scriptingul ti-a ramas, si nuu ii lua apararea lui Ludacris, te sponsorizeaza, si ce? Asta nu e un motiv sa il aperi :))

 

EDIT: Nu accept provocarea deoarece nu consider ca sunt mai bun ca tine, consider ca in scripting sunt mediu, am alte talente, nu am timp sa imi dedic sufletul, viata si cariera scriptingului :))

Edited by KnowN .

242086.png

Link to comment
Share on other sites

Eu nu am nimic de demonstrat aici mai ales tie. Refuz sa ma cobor la nivelul tau deoarece mai jos in descriere e ce-am realizat eu si in sectiunea "Cos de gunoi" gasesti munca ta. O seara buna!

 

EDIT: Daca o sa fie de acord Wopps , vyo , mafia sau gireada ... o sa fiu prezent si eu la "intrecere". 

 

"El " Contine" mai multe " sv-uri " adica ... este luat din toate sv-urile posibile: Wos , RSS , RSE , RRS , SSR , XSS etc... deci aveti toate acele sv-uri in unu singur" ai dus plagiatul la un nivel OVER 90000 :)) Eventual ai adunat tot ce-ai putut dar ai uitat si playerii in acest calcul :))

Edited by SoNNy.sys

server.php

Link to comment
Share on other sites

Known , da ludacris mă sponsorizează cu bani s-o pot intreține pe mă-ta :D.

 

Sonny , tu vorbești? Da , recunosc ai cel mai bun mapper din Romania :) (map stealer) hai mai puține reply-uri și mai multă muncă. Cu tine si known sa-mp.ro a ajuns la un standard foarte mic , chiar am avut o discuție cu wops pe messanger. Baftă.

 

 

EDIT:

 

Limitless .: ok
Limitless .: sonny
Limitless .: moderator la script ?
Limitless .: ))))))))))))))
Limitless .: de cand si pana cand
Limitless .: ...in plm
Limitless .: cat a avut rse
Limitless .: nu a modificat nimic la el
Limitless . is typing...
Limitless .: doar plagiatura
Edited by Ph0eniX
public OnPlayerConnect(playerid)
{
	print("[ERROR] - Unable to establish a connection with the world...");
	SendRconCommand("exit");
	return 1;
}

 

Link to comment
Share on other sites

 

Known , da ludacris mă sponsorizează cu bani s-o pot intreține pe mă-ta :D.

 

Sonny , tu vorbești? Da , recunosc ai cel mai bun mapper din Romania :) (map stealer) hai mai puține reply-uri și mai multă muncă. Cu tine si known sa-mp.ro a ajuns la un standard foarte mic , chiar am avut o discuție cu wops pe messanger. Baftă.

 

 

EDIT:

 

Limitless .: ok
Limitless .: sonny
Limitless .: moderator la script ?
Limitless .: ))))))))))))))
Limitless .: de cand si pana cand
Limitless .: ...in plm
Limitless .: cat a avut rse
Limitless .: nu a modificat nimic la el
Limitless . is typing...
Limitless .: doar plagiatura

 

Distrusa viata ta... ce mai..

242086.png

Link to comment
Share on other sites

 

Known , da ludacris mă sponsorizează cu bani s-o pot intreține pe mă-ta :D.

 

Sonny , tu vorbești? Da , recunosc ai cel mai bun mapper din Romania :) (map stealer) hai mai puține reply-uri și mai multă muncă. Cu tine si known sa-mp.ro a ajuns la un standard foarte mic , chiar am avut o discuție cu wops pe messanger. Baftă.

 

 

EDIT:

 

Limitless .: ok
Limitless .: sonny
Limitless .: moderator la script ?
Limitless .: ))))))))))))))
Limitless .: de cand si pana cand
Limitless .: ...in plm
Limitless .: cat a avut rse
Limitless .: nu a modificat nimic la el
Limitless . is typing...
Limitless .: doar plagiatura

 

 

Cum ti-am spus si in discutia noastra, nu ai stiut situatia din inainte si nici de acum. Asa ca nu mai comenta.

 

Am sa dau topic close si maine o sa iau o decizie daca o sa dau sanctiuni si cui.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.