Jump to content
  • 0

Problema Server closed connection.


lucianmemo

Question

Nick: Sherlock

Problema: Cand intru pe propriul server, imediat dupa conectare imi scrie Server closed connection.

Erori / warnings: Nu este nicio eroare.

Asta scrie in log.

[17:36:14] Incoming connection: 127.0.0.1:1428
[17:36:14] [join] Sherlock has joined the server (0:127.0.0.1)
[17:36:14] [part] Sherlock has left the server (0:2)

Lini/script: -

Ai incercat sa rezolvi singur ?: Da, gm-ul era pe versiunea 0.3d si eu l-am adus pe 0.3z. Am cautat si eu pe internet si am gasit rezolvarea asta dar se pare ca nu functioneaza.

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

1. Poate pe la "OnPlayerConnect" ai pus din greseala, sau cineva a pus intentionat " Kick(playerid); "

2. Poate ai scris ultima data parola de RCON de mai multe ori (gresit) si te-a banat

3. Poate este bug pe server, care-ti da kick la conectare.

4. Incearca sa-ti dai UnBan (chiar daca exista ban-ul, chiar daca nu), si reincearca.

Link to comment
Share on other sites

: Da, gm-ul era pe versiunea 0.3d si eu l-am adus pe 0.3z. Am cautat si eu pe internet si am gasit rezolvarea asta dar se pare ca nu functioneaza.

Sigur l-ai facut bine 0.3z ?Spune-mi si mie pasi pe care iai urmat sa faci 0.3z .

Daca ai facut bine vezi sa nu fie de la script sau de la tine .. Cauta un prieten bagal pe sv si vezi daca ii face si lui asa ..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.