Jump to content

PrizeRebel


DarkyTheAngel

Recommended Posts

Salut.Acum cateva zile mi-am recativat contul pe website-ul PrizeRebel (pentru cine nu stie, sa caute pe google) cu speranta ca voi castiga un Ultimate Game Card (____,,____).Folosesc proxy pentru a-mi schimba IP-ul (pe Romania nu sunt "survye"-uri) si primesc diferite oferte din alte tari.Problema se pune in felul urmator, am completat o multime de oferte si nu am primit punctele promise.Pana acum ar fi trebuit sa am vreo 500 - 600 puncte iar eu am decat 80.Tin sa mentionez ca doar cateva teste ("survye"-uri) mi-au dat punctele promise.Acum, stie cineva ce-i de facut?

EDIT: Nu am facut reclama website-ului PrizeRebel.

Link to comment
Share on other sites

PrizeRebel nu este cunoscut in lumea internetului, macar pana la mine n-a ajuns  :huh:

Nu pierde sperantele in a cauta pe cineva sa te ajute, posibil ca cineva sa stie.

Defapt, PrizeRebel este foarte cunoscut in USA pentru premile gratuite (este foarte profitabil).Foarte multa lume din USA foloseste acel website si chiar foarte multi castiga.

900 puncte = Amazon Card $10 = $10 in contul de pe amazon.com

Link to comment
Share on other sites

prizee.com este unul dintre cele mai cunoscute site-uri cu premii. Pe site gasesti tot felu de jocuri cu premii mici si mari, au avut intr-un timp un joc care era doar cu bani (adica castigai numai bani, minim 100$) dar acum 2-3 luni l-au scos.

Eu pe prizee.com am luat un stick de 4 GB, o lanterna care se incarca la manivela :)), o tableta si 405$ :) ... dar asta acum 1 an :D

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

=-" post="145855" timestamp="1371501826"]

prizee.com este unul dintre cele mai cunoscute site-uri cu premii. Pe site gasesti tot felu de jocuri cu premii mici si mari, au avut intr-un timp un joc care era doar cu bani (adica castigai numai bani, minim 100$) dar acum 2-3 luni l-au scos.

Eu pe prizee.com am luat un stick de 4 GB, o lanterna care se incarca la manivela :)), o tableta si 405$ :) ... dar asta acum 1 an :D

Pe website-ul asta, trebuie sa joci jocuri ca sa castigi puncte?

Link to comment
Share on other sites

Pe website-ul asta, trebuie sa joci jocuri ca sa castigi puncte?

Da, si cu punctele alea iei premiile. :)

Seteaza-l pe engleza ca sa intelegi mai bine.

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

  • WopsS locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.