Jump to content

Adevarul despre fiecare :D


SpriTe_

Recommended Posts

Topic Lock. Motiv: Va injurati degeaba, cei cu comentarii proaste si pe langa subiect aveti warn.

Salut Lume, deci din lipsa de ocupatie am decis sa creez acest TOPIC in care mi-am propus sa aflu adevarul despre fiecare, adica ar suna in modul urmator intrebarea: " Daca ati avea posibilitatea sa intrati pe 5 min in PC-ul unu scripter de pe SA-MP.ro sau SA-MP.com ce ati face sau ce ati lua de acolo? :D. Deci dupa urmatorul model lasati reply-uri:

~Nickul tau:

~Nickul scripterului:

~Ce ai lua/Ce ai face din/in PC-ul lui :

P.S: Scripterii care vor fi spusi de catre Useri sa nu va suparati :).

Link to comment
Share on other sites

~Nickul tau: XStormiest

~Nickul scripterului: Y_Less

~Ce ai lua/Ce ai face din/in PC-ul lui : l-as pune sa ma invete tot ce stie din PAWN:)), ca sa pot sa-mi fac proprile mele scripturi avansate , sincer nu vreau sa fur scripturi de la alti.. ( ca-mi deschid eu sv pe gameoduri scriptate de alti e alta trb, acolo intervine lenea de a face un gm de la 0, si atunci iau gm-uri facute de alti si ma gandesc sa-mi deschid un sv pe ele :)) )

Eu sunt nimeni. Dar prefer sa fiu un nimeni inconjurat de prieteni adevarati, decat un om faimos inconjurat de falsi.

Nu sunt un scripter perfect, nu sunt nici macar pe aproape, insa in in ciuda acestui fapt incerc sa invat sa le fac pe toate.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.