Jump to content

RoB system by RoW ( zcmd / sscanf2 )


eXorcism

Recommended Posts

In principiu bun dar:

1. La xRob nu trebuia random, puteai sa pui tu o anumita suma

2. Renuna la spatiu ala din fata si de dupa virgula, arata oribil

3. Daca folosesti sscanf cu "u"(playerid) nu mai este nevoie de INVALID_PLAYER_ID, el va verifica daca acel player este valid

Plus ca nu cred ca era nevoie sa fie fs

Link to comment
Share on other sites

Am si eu sisteme si mape facute , dar nu postez pe forumuri de rahat , in care toti copii de maxim 13 ani iau de la mamica 5 euro si cumpara rahaturi . Sau iau moduri muncite un timp bun si se dau mare cu el.

Ceau.

Nu inteleg care este problema ta.Omu' a incercat sa faca ceva frumos pentru comunitate (s-a gandit la cei incepatori), si te vad pe tine care il critici intr-o veselie.Daca ai si tu mape si sisteme facute, e treaba ta ce faci cu ele, nu vi sa ne spui noua ca ai si ca sunt super si ca sunt facute de tine si etc.Daca nu iti place forum-ul, de ce mai stai pe el? Nu te tin eu cu forta.Esti liber sa pleci oricand.Mai exista si oameni care nu sunt asa (care nu fura munca).Intotdeauna o sa existe acele persoane care o sa copieze/plagieze.Cand postezi ceva pe internet, trebuie sa sti cu ce riscuri postezi acel lucru.

Link to comment
Share on other sites

Multumesc pentru note !

INVALID_PLAYER_ID ( il pun sa fiu sigur xD )

Si de ce nu random ?

E mai bine pentru toata lumea va lua doar o anumita suma xD

A da si "globbeR" ai auzit de zicala mic si rapid ?

Cam asa e scriptul ala daca tie iti plac cele de 1500 nu am ce iti face xD

I'm back bitches.

Link to comment
Share on other sites

Am si eu sisteme si mape facute , dar nu postez pe forumuri de rahat , in care toti copii de maxim 13 ani iau de la mamica 5 euro si cumpara rahaturi . Sau iau moduri muncite un timp bun si se dau mare cu el.

Ceau.

Si eu peste 500 de mape si nu vreo 10 fs-uri postate. Si inca mai am in  pc o multime.

Si daca ai atatea fs-uri poti posta poze cu ele, ca sa vedem cat de tari sunt. Si acuma nu trebuie sa te lauzi ca ai nu stiu ce sisteme. Si daca asta este forum de rahat, nu mai intra pe el.

 

1859311972_BANNER-GIREADAcopy-min.thumb.png.48e5e420ae2185dce5b244965a1d2601.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.