Jump to content

Parerea ta despre SA-MP


BuBu

Recommended Posts

[censured by the system].

Nu mai joc dar "cica" inca mai folosesc pawno, doar din plictiseala, nu de alta.

Jocul nu ma mai pasioneaza, am facut tot ce se poate face in el cand eram in gloria mea pe timpuri, acum nu mai are farmec.

Edit: Cuvantul cenzurat era Var.za

Link to comment
Share on other sites

Nu mai joc dar "cica" inca mai folosesc pawno, doar din plictiseala, nu de alta.

Jocul nu ma mai pasioneaza, am facut tot ce se poate face in el cand eram in gloria mea pe timpuri, acum nu mai are farmec.

Yup, asa exact si eu :)) ... ma plictisesc cum intru in GTA:SA-MP xD


F*ck everybody who want and who try to judge me for who I am, b*star*s !

 

 

Link to comment
Share on other sites

Yakuza" post="129575" timestamp="1358184117"]

Frumos

Dar ar fi nice ca in asa fel sa faca kalcor sa nu mai apara buguri pe pawno :))

Ai vorbit ca un amator.

"Buguri pe pawno?" Bugurile apar din cauza modului in care codul este scris, nu din cauza programului.

Si nu Kalcor este developer-ul programului pawno, din cate stiam spookie la facut compatibil cu SA-MP.

Link to comment
Share on other sites

PawnFox" post="129622" timestamp="1358205301"]

Trebuie sa admit ca SA-MP ul s-a schimbat foarte mult de la 0.3a => nu este ca pe vremea 0.2x :(

Era mai frumos pe 0.3a cand am prins eu versiunea dar acum cu versiunea 0.3e , x nu mai e serverele de atunci cand jucam in disperare, s-a strigat sampul cu versiunile ulterioare.

LISTA - GAMEMODE-URI SA-MP - Le gasiti pe toate aici: http://twiriock.com/3MGP

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Prea mult SF. Cand va reveni la versiunile 0.1 respectiv 0.2 am sa revin, ma rog niciodata..

Ai dreptate aici.

Nu am apucat 0.1 doar 0.2 din pacate..dar era ceva special oricum.

Link to comment
Share on other sites

In trecut: SA:MP-ul era un joc minunat, distractie mare, servere unice, fara edit-uri...sau daca erau unele modificate, se pastra copyright-ul. Pe vremea aia aveai cu cine sa te joci.

In prezent: SA-MP-ul este un joc minunat, plin de idioti si cretini (si cum vreti sa le mai ziceti) care nu stiu altceva decat sa copieze.

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

=-" post="131917" timestamp="1360094904"]

In trecut: SA:MP-ul era un joc minunat, distractie mare, servere unice, fara edit-uri...sau daca erau unele modificate, se pastra copyright-ul. Pe vremea aia aveai cu cine sa te joci.

In prezent: SA-MP-ul este un joc minunat, plin de idioti si cretini (si cum vreti sa le mai ziceti) care nu stiu altceva decat sa copieze.

Acum in ultimul timp

A inceput sa ma plictiseasca rau pawno .

si nustiu dc xD

Scriptez for $$, Detalii,add sampofficial.

logonou.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Asa si asa

Eu astept versiunea 0.5a poate atunci se vor putea pune si videouri sa intram pe pagini web direct din joc xD.

Asta ar fi prea tare .

Nu ar fii o idee buna pentru ca asta ar insemna sa ocupe mai mult din procesor, ar fii mai mult lag si ar fii instabil.

Pana la 0.5 mai e, abea acum urmeaza 0.4

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti,ma mai stiti? :)

Eu zic ca sa-mp e o pierdere de timp,prea multe servere deschise de niste "copii" dintre care unii nu au nici bani de host,si habar nu au sa scripteze,se copiaza prea mult,pe vremea la 0.3a,de cand am inceput eu,nu erau asa multe servere si se juca pentru joc,adica level,bani etc..pierdeam noptile in sa-mp sa fac level..acum vezi cate unu care intra si iti zice ca daca nu ii dai admin pleaca:))

gXvsYS
Link to comment
Share on other sites

Salut baieti,ma mai stiti? :)

Eu zic ca sa-mp e o pierdere de timp,prea multe servere deschise de niste "copii" dintre care unii nu au nici bani de host,si habar nu au sa scripteze,se copiaza prea mult,pe vremea la 0.3a,de cand am inceput eu,nu erau asa multe servere si se juca pentru joc,adica level,bani etc..pierdeam noptile in sa-mp sa fac level..acum vezi cate unu care intra si iti zice ca daca nu ii dai admin pleaca:))

Exact .

P.S : Miai dat o idee buna :-??

7bdea99b11.png

rimmon curv.

Link to comment
Share on other sites

Parerea ta despre SA-MP

* Au inceput toti copii sa joace SA-MP, sa copie gm-uri si sa nu respecte drepturile de autor. Eu acuma nu ma mai joc sa-mp ci doar scriptez, ajut probleme RP/GF, etcetéra!...

Cand nuprea erau copiii, erau 2 - 3 servere dar erau frumoase, te distrai, acuma gasesti acelasi server peste tot.

Rareori ne gândim la ceea ce avem, dar mereu la ceea ce ne lipseşte

Link to comment
Share on other sites

  • WopsS locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.