Jump to content

SAMP Romania Wiki


-=[Vyorel]=-

Refacem wiki.sa-mp.ro  

11 members have voted

  1. 1. Refacem wiki.sa-mp.ro

    • Da.
      9
    • Nu.
      2


Recommended Posts

Dupa cum vedeti, am revenit pe sa-mp.ro

Chiar daca ultima oara nu am reusit sa-l pun pe picioare cum trebuie, de data asta vin cu noi "forte" in speranta ca voi face din sa-mp.ro un forum mare, bun si foarte folositor tuturor jucatorilor de samp.

Vreau sa fac forumul asta cat mai modern posibil, si o sa incep cu cei mai greu si care necesita mai multa munca, atat din partea staff-ului cat si din partea celorlalti (cei care o sa ofere ajutor).

Asa ca, primul meu lucru care vreau sa-l fac este SAMP Romania Wiki.

Ca sa nu o mai lungesc, vreau sa votati mai sus parerea voastra si sa spuneti de ce ati votat cu DA sau cu NU.

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

Cu SINCERITATE SI STIMA AM VOTA DA .. As vrea si eu sa va ajut.. Sunt sincer ca SA-MP.ro o sa iasa UN FORUM FOARTE POPULAT.. . :-) NIMENI NU AR VOTA nu .. Rog la toti Userii sa I ajutam pe cei de la SA-MP.RO

Cu Stima Alexandruui !!!

[glow=red,2,300]DACA DORITI MAI MULTE INFORMATII VA ROG SA MA CONTACTATI !![/glow]

Link to comment
Share on other sites

Si ... te putem ajuta cu ? ...

Pai o sa am nevoie de oameni care sa scrie articole in Wiki. Desi limbajul de scriere in MediaWiki e destul de complicat, o sa fac un mic tutorial.

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

=-" post="126045" timestamp="1353017696"]

Se pare ca nu se merita in Romania. Unii vad ca isi bat joc..

Corect.

Romaniasii nostri nici macar forumul asta nu il merita pentru ca nu il aprecieaza.

Am intrat si eu de 2 zile din nou pe forum dar e cam pustiu, ma batea gandul sa revin dar cand vad cum e..mai bine renunt la idee :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.