Jump to content
  • 0

Problema Obiecte


Gireada

Question

Am inceput sa lucrez la un server, dar am o problema. Nu mi se incarca obiectele. Folosesc streamerul lui Incognito.

Am ultima versiunea a streamerului, am #include <streamer> in gm, am streamer.dll in server.cfg si am obiectele trecute cu CreateDynamicObject.

Deci mi se incarca cu CreateObject, dar cu CreateDynamicObject nu mi se incarca.

 

1859311972_BANNER-GIREADAcopy-min.thumb.png.48e5e420ae2185dce5b244965a1d2601.png

 

Link to comment
Share on other sites

10 answers to this question

Recommended Posts

Exact Problema asta am avuto si eo.. Nu mi se incarcau .. Si tot ma gandeam :huh:.. Pana am aflat.. Am stat cam 30 minute .. Deci Uite. Incearca la OnPlayerConnect sa puii alea cu Create Dynamic Objects.. Daca tot iti face figuri convertestele www.convertffs.com Si o sa ti le converteasca in CreateObjects si alea le pui la OnFilterScriptInit .. Depinde Mai bine pui mapele in FilterScript ..Acolo e bine .. Daca n-ai inteles ceva mai intreabama ...

[glow=red,2,300]DACA DORITI MAI MULTE INFORMATII VA ROG SA MA CONTACTATI !![/glow]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.