Jump to content

[MAP]Old Airport


Plolice_police

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

crezi ce vrei /aa ai facuto tu pt sfsfv2?  nu prea cred ;) aveau dreptate ceilalti luati mape din alte servere.. si cand eu va intreb daca voi ;leati facut voi ziceti da crezi ca ma cheama "x" sa fur da chiar furati deci dati LOCK

35012l1.png.aee1a3398b9bd9f8eec50574d2cd

Link to comment
Share on other sites

1. Am puso si pe samp.com. dami ip-ul sa il vad cum minti ! daca e atunci ma las de mape si nu mai fac, asa ca GURA!

2. Acum ca esti Banned de pe sv imd nu ai fkt nici o mapa cand esti admin / si unbanned zici u ai fkt mapa bla bla bla mai taci cu minciunile ca deja ma enervezi

deci frate mapa eu am vazuto in sfsfv1 si acum in sfsfv2 cred ca au schimbato deci nu e facuta de tine !!!!!!!!!!!!

35012l1.png.aee1a3398b9bd9f8eec50574d2cd

Link to comment
Share on other sites

mah nicusor :) tacati fleanca ca prost zici ;) probabil in viata ta nu ai intrat pe sf-sf si comentezi aiurea asa din ciuda ;)

la sf-sf intradevar este o mapa asemanatoare ... de fapt se aseamana doar castelul ala :)) au pus un castel acolo si plolice a pus si el :-? in rest totul e diferit :-? si castelele sunt puse in locuri diferite :) dar ce vrei de la un gura sparta 8-|

habar nu ai sa diferentiezi doua mape 8-|

tLYRl.gif
Link to comment
Share on other sites

Guest PlayON

RuNix" post="38654" timestamp="1282567378"]

mah nicusor :) tacati fleanca ca prost zici ;) probabil in viata ta nu ai intrat pe sf-sf si comentezi aiurea asa din ciuda ;)

la sf-sf intradevar este o mapa asemanatoare ... de fapt se aseamana doar castelul ala :)) au pus un castel acolo si plolice a pus si el :-? in rest totul e diferit :-? si castelele sunt puse in locuri diferite :) dar ce vrei de la un gura sparta 8-|

habar nu ai sa diferentiezi doua mape 8-|

=)).

Tu vorbesti? La /aa ai asemanator aceasi chesti, ciudat pentru unul care critica altii ca fac aceasi lucru ca tine...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.