Jump to content

[MAP]Old Airport


Plolice_police

Recommended Posts

RuNix" post="38654" timestamp="1282567378"]

mah nicusor :) tacati fleanca ca prost zici ;) probabil in viata ta nu ai intrat pe sf-sf si comentezi aiurea asa din ciuda ;)

la sf-sf intradevar este o mapa asemanatoare ... de fapt se aseamana doar castelul ala :)) au pus un castel acolo si plolice a pus si el :-? in rest totul e diferit :-? si castelele sunt puse in locuri diferite :) dar ce vrei de la un gura sparta 8-|

habar nu ai sa diferentiezi doua mape 8-|

da bn cum zici tu dar oricum multi va urasc pe voi si tu zici ca daca cineva te uraste inseamna ca are ciuda pe tine =)))

35012l1.png.aee1a3398b9bd9f8eec50574d2cd

Link to comment
Share on other sites

LoL :) Zh3r0

eu nu am criticat mapa :) eu l-am facut pe nicusor sa inteleaga ca aceasta mapa nu e aia ;) doar ca a pus un castel ... un lucru obisnuit ... nu sunt un infinit de obiecte ca sa fie in fiecare mapa obiecte diferite :)

el a pus castelul acolo si a semanat cu alte mape ... ce e rau in asta :) ?

unui om daca ii place o mapa si nu o are  ??? trebuie sa o cerseasca ? sau sa incerce sa isi faca si el una ...

sau tu esti genu de on care intinde mana 15790850.gif?

si eu am facut la fel :) am facut o mapa de DM care am vazuto pe alt server si cand am postato pe samp.com ziceau aia ca mapa se asemana foarte mult cu nush ce alta mapa postat tot acolo 15790850.gif


da bn cum zici tu dar oricum multi va urasc pe voi si tu zici ca daca cineva te uraste inseamna ca are ciuda pe tine =)))

cand aveai admin pe RSS ziceai "RSS e cel mai tare" :))

acum ca ai incercat sa elimini admini de pe RSS plangi ca ai fost tu eliminat :) ?

nu e treaba mea ca esti copil care plange la orce palma peste fata :)

tLYRl.gif
Link to comment
Share on other sites

Mapa asta e foarte tare ! Kred ca esti unul dintre cei mai buni mapperi din Romania ! Kred nu stiu ! Respect !!!!!!!! ::)

uite :) singurul tip de om care imi place mie :)


zau ca mapa e tare dar ciuda asta :-?? nush ce naiba aveti :) vine unu cu un server de milioane si gata :) tot san andreasul contra lui :)

nu inteleg deloc romani astia 8-| imi place sa fiu roman dar nu imi place de restu romanilor ...

tLYRl.gif
Link to comment
Share on other sites

Guest PlayON

RuNix" post="38675" timestamp="1282570094"]

uite :) singurul tip de om care imi place mie :)


zau ca mapa e tare dar ciuda asta :-?? nush ce naiba aveti :) vine unu cu un server de milioane si gata :) tot san andreasul contra lui :)

nu inteleg deloc romani astia 8-| imi place sa fiu roman dar nu imi place de restu romanilor ...

I palce sa comenteze la toti prin topicuri, nici eu nu ii iau in serios cand zic toate astea, a pai LOL.

Link to comment
Share on other sites

RuNix" post="38675" timestamp="1282570094"]

uite :) singurul tip de om care imi place mie :)


zau ca mapa e tare dar ciuda asta :-?? nush ce naiba aveti :) vine unu cu un server de milioane si gata :) tot san andreasul contra lui :)

nu inteleg deloc romani astia 8-| imi place sa fiu roman dar nu imi place de restu romanilor ...

mai tii minte ai zis ca niciun server roman de stunt nu va intrece rss :-w asa crezi tu crezi ca doar voi puteti? raspunsul este nu! candva vei vedea ca am sa intrec rss ;)

35012l1.png.aee1a3398b9bd9f8eec50574d2cd

Link to comment
Share on other sites

Guest PlayON

mai tii minte ai zis ca niciun server roman de stunt nu va intrece rss :-w asa crezi tu crezi ca doar voi puteti? raspunsul este nu! candva vei vedea ca am sa intrec rss ;)

Scz de spam Farse.

O sa il intreci cu ce? Intreci RSs cu RSS?

LOL.

Astia care va dati mare cu RSS modificat, sunteti J A L N I C I .

Link to comment
Share on other sites

Scz de spam Farse.

O sa il intreci cu ce? Intreci RSs cu RSS?

LOL.

Astia care va dati mare cu RSS modificat, sunteti J A L N I C I .

nu nu cu rss leam ascultat ;la multi sfatul asa ca am fkt cu inca 2 prieteni un server casa nu mai ziceti voi ca e rss edit blah blah!

35012l1.png.aee1a3398b9bd9f8eec50574d2cd

Link to comment
Share on other sites

nu am zis ca nici un server roman nu va intrece RSS :) am zis ca in prezent nu este vr-un server Romanesc de stunt care sa intreaca RSS ...

O data si o data sigur ca ne va intrece cineva :) pentru ca RSS se va inchide (doar nu va ramane on pentru 629321 ani:) ):) vor aparea servere romanesti de stunt cu maxim players 2 =)

sunt multe servere frumoase de stunt cu scripturi si mai frumoase :) dar owneri nu stiu sa atraga jucatori ... Ro-Zone ... este un server nemaipomenit cu mape foarte frumoase si scripturi frumoase dar putine ... este la hosted ... cand erau doar la internet se dadeau cocosi ca ar avea mai multi jucatori ca noi daca ar fi si ei la hosted ... eh ... acum sunt :) si au 0 jucatori mai mereu ...

Acum daca zici tu ca o sa ne intreci ... nai de cat ;) am fost si eu o data ca si tine ... dar am ajuns sus pentru ca am avut ambitie :)


Nicusor :) sa nu mai vorbim aici despre RSS sau alte probleme de pe RSS :)

mai bine pe mess :) ok ?

tLYRl.gif
Link to comment
Share on other sites

RuNix" post="38708" timestamp="1282573083"]

nu am zis ca nici un server roman nu va intrece RSS :) am zis ca in prezent nu este vr-un server Romanesc de stunt care sa intreaca RSS ...

O data si o data sigur ca ne va intrece cineva :) pentru ca RSS se va inchide (doar nu va ramane on pentru 629321 ani:) ):) vor aparea servere romanesti de stunt cu maxim players 2 =)

sunt multe servere frumoase de stunt cu scripturi si mai frumoase :) dar owneri nu stiu sa atraga jucatori ... Ro-Zone ... este un server nemaipomenit cu mape foarte frumoase si scripturi frumoase dar putine ... este la hosted ... cand erau doar la internet se dadeau cocosi ca ar avea mai multi jucatori ca noi daca ar fi si ei la hosted ... eh ... acum sunt :) si au 0 jucatori mai mereu ...

Acum daca zici tu ca o sa ne intreci ... nai de cat ;) am fost si eu o data ca si tine ... dar am ajuns sus pentru ca am avut ambitie :)


Nicusor :) sa nu mai vorbim aici despre RSS sau alte probleme de pe RSS :)

mai bine pe mess :) ok ?

nu am zis nicio problema despre rss ci despre tine ca tu imi ziceai ogramada pe mes!

35012l1.png.aee1a3398b9bd9f8eec50574d2cd

Link to comment
Share on other sites

RuNix" post="38666" timestamp="1282568793"]

nu e treaba mea ca esti copil care plange la orce palma peste fata :)

Mapa asta e foarte tare ! Kred ca esti unul dintre cei mai buni mapperi din Romania ! Kred nu stiu ! Respect !!!!!!!! ::)

app (: Nicu. am site-ul de la SF-SF vrei sa punem postu asta akl si sa zicem daca e fkt de ei? iti dau Link de la ei ;) vrei? sa vezi ca o sa spuna "Nu. Nu e Facuta de noi" vrei?

Eu as zice sa mai treceti pe la ora de romana ca e grav !

RuNix link=topic=4440.msg38708#msg38708 date=1282573083]

Acum daca zici tu ca o sa ne intreci ... nai de cat ;) am fost si eu o data ca si tine ... dar am ajuns sus pentru ca am avut ambitie :)

Asta e singurul lucru pentru care te respect !

Mapa e de nota 10 , dar nu m-am lamurit de cine este facuta !

Ps:Numai merge download!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.