Jump to content
  • 0

onplayerdeath


Andr3y

Question

9 answers to this question

Recommended Posts

Pai daca nu ma insel iti trebuie un system de  kilingspree cum e pe RSS(Romania Super Stunt). :cool: :cool: :cool:

De exemplu:Pe RSS cand omori sa zicem 3 oameni iti da bani($555),score(5),coins(10) si cateodata arme :cheesy: :cheesy:,

daca omori 6,9,11 etc iti da tot alea de mai sus dar nu la fel(suma$77777,score666,coins200 si arme M4A1,AK47,)dat totul depinde de cate persoane omori!!!! ;) ;) ;) ;)

Sper ca ai inceles si ca nu te-am aburit :tongue: :tongue: :tongue:.

Bafta! :lipsrsealed:color]

200r807.gif
Link to comment
Share on other sites

Pai daca nu ma insel iti trebuie un system de  kilingspree cum e pe RSS(Romania Super Stunt). :cool: :cool: :cool:

De exemplu:Pe RSS cand omori sa zicem 3 oameni iti da bani($555),score(5),coins(10) si cateodata arme :cheesy: :cheesy:,

daca omori 6,9,11 etc iti da tot alea de mai sus dar nu la fel(suma$77777,score666,coins200 si arme M4A1,AK47,)dat totul depinde de cate persoane omori!!!! ;) ;) ;) ;)

Sper ca ai inceles si ca nu te-am aburit :tongue: :tongue: :tongue:.

Bafta! :lipsrsealed:color]

Om tampit, fara reclama.

cum fac ca daca un player omoara alti 3 playeri sa ii schimbe arma, si daca omoara alti 3 sa i`o schimbe iar ...si tot asa... stie cineva?

O variabila care sa se adune cand omoara pe cineva si dupa aia verifici daca e 3 sa-i schimbe arma, daca e 140924 sa-i schimbe arma, si tot asa.
Link to comment
Share on other sites

Si se scrie cu I nu cu A la inceput,esti si analfabet.

______

Habar'nai ba saracule.

ON:Ti-a spus stuntman :)

ba fraiere sarac esti tu si asa ami place sa scriu eu cu A ai ceva in potriva

marsh drq si nu mai comenta copil de 11 ani

JET!

560x95_FFFFFF_FF9900_000000_000000.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.