Jump to content

Premium Sistem


Users

Recommended Posts

Salut , am creat un sistem de Premium cu care poti beneficia de unele comenzi folositoare pentru RPG.

V 1.0

Comenzile pentru cei care au premium sunt:

/fv (pentru a repara orce masina in care esti)

/respawn (pentru a-ti da respawn)

/neon (pentru a pune neon)

/parme (un set de arme)

/duteinls

/duteinlv

/duteinsf

/p (chatul in care vorbesc doar cei cu premium)

Comenzile pentru admini:

/makepremium id levelpremium(1,2,3)

Download: http://www.girlshare.ro/2672215.7 (Downloadati dinou ca uitasem sa fac sa ramana gradul)

Credite:

Mihai_Marius (pentru unele comenzi)

xxSPEEDYxx (pentru comanda /respawn)

Echipa sa-mp.com si sa-mp.ro (pentru unele idei de comenzi luate ici de colo)

O sa creez si V 2.0 cand oi mai avea idei ce sa mai adaug.

Edit by -=[Vyorel]=-: Am adaugat prefixul la titlu.

HostName: [RPG]*|| Ecila Royal Gaming ||*-WIPED

Address:  93.114.82.70:7777

Link to comment
Share on other sites


  • Varza:-j, habar nu ai scripting.(Nu ca sunt eu mare scripter :)) )
  • Ce nu intelegi? Nu mai copia din moduri RP sau de unde copiezi tu ... Fs-Uri.
  • Crezi ca daca adaugi in FilterScript pAdmin are vroe legatura cu ce-l din GameMode(daca asa foloseste jucatorul) ?=))(Sau altele) :))
  • Daca faceai sa se salveze(Dar nu sti).
  • Aiurea tot(Ce sa mai zici de dezordinea din el = )) )
  • S.A.M.D.

 

Link to comment
Share on other sites


  • Varza:-j, habar nu ai scripting.(Nu ca sunt eu mare scripter :)) )
  • Ce nu intelegi? Nu mai copia din moduri RP sau de unde copiezi tu ... Fs-Uri.
  • Crezi ca daca adaugi in FilterScript pAdmin are vroe legatura cu ce-l din GameMode(daca asa foloseste jucatorul) ?=))(Sau altele) :))
  • Daca faceai sa se salveze(Dar nu sti).
  • Aiurea tot(Ce sa mai zici de dezordinea din el = )) )
  • S.A.M.D.

te mai dai mult mare .... nu iti convine pleaca cum ceilalti dau 4/5 si tu marele scripter vii sa ma critici?

@GooD

P.S: Semana foarte mult ca la Viata Romaneasca.

Da asa este deoarece nu mai stiam ce sa pun la comenzi.

Nu este de la mine din FS eroarea , nu stiu de la ce este

HostName: [RPG]*|| Ecila Royal Gaming ||*-WIPED

Address:  93.114.82.70:7777

Link to comment
Share on other sites

te mai dai mult mare .... nu iti convine pleaca cum ceilalti dau 4/5 si tu marele scripter vii sa ma critici?

@GooD

Da asa este deoarece nu mai stiam ce sa pun la comenzi.

Nu este de la mine din FS eroarea , nu stiu de la ce este

Te-am criticat copile? Mi-am spus parerea.

Esti un nimic. Doar copiezi.

Ce tare ( "OnPlayerRegister" - parca-i sistem register ) =)))))))))

 

Link to comment
Share on other sites

Te-am criticat copile? Mi-am spus parerea.

Esti un nimic. Doar copiezi.

Ce tare ( "OnPlayerRegister" - parca-i sistem register ) =)))))))))

"copiile" mai tineti gura sau daca nu vreu baga degetu' in fund si vezi ce iese pe ochi.... dc tot trebuie tu sa comentezi ? adica zici ca nu il critici si mai jos un rand il faci " un nimic si un copiator" dc te crezi tu asa mare si tare ? sa sti ca criticile tale nu isi au rostul

cat espre fs imi place bravo 10/10 deja il folosesc doar ca am schimbat culorile si limba :P

I'm back haha !

Link to comment
Share on other sites

"copiile" mai tineti gura sau daca nu vreu baga degetu' in fund si vezi ce iese pe ochi.... dc tot trebuie tu sa comentezi ? adica zici ca nu il critici si mai jos un rand il faci " un nimic si un copiator" dc te crezi tu asa mare si tare ? sa sti ca criticile tale nu isi au rostul

cat espre fs imi place bravo 10/10 deja il folosesc doar ca am schimbat culorile si limba :P

Mz de tot ce ai spus + ca daca schimbi culorile nu ma doare dar sa pastrezi creditele sa nu il iei un numele tau :D

HostName: [RPG]*|| Ecila Royal Gaming ||*-WIPED

Address:  93.114.82.70:7777

Link to comment
Share on other sites

Mai usor iti faci in GM toate astea ... cred ca este copy paste cam 90%

2/5 pentru efort

Cat despre Chris asta sau cum are nick la varsta lui mi-ar fi rusine sa fac pe altu copil ...

Si folositi cuvantu "copile" de parca voi ati fi altceva ? toti suntem copii si cand avem copii tot copii suntem

default.png

 

Link to comment
Share on other sites

Mai vrei idei? deci:

Mai pune si comanda /pheal (sa iti dea viata full dar so poti folosi decat odata la 30 min)

Mai pui ca dupa fiecare pay day , civilul cu cont premiu sa se duca la banca, sa scrie /palocatie sau /psalariu alegi si tu si sa ii dea o suma de bani (doar odata la 1 payday sau 2 ...)

Daca vrei mai poti sa pui , sa aiva o comanda /pan (Ascunde Nume) si sa ii ascunda numele , sa nu i se vada , mai este ceva asemanator pe unee servere ca j2p la hitman ...

Mai poti modifica cand vorbeste un civil pe cheat sa ii apara scrisul cu galben ("auriu")

Sau sa ma bagi prin LS masini de culoare aurie (turismo, infernus etc)si sa le poata lua decat cei cu cont premiu :)

Sunt o gramada de idei ... trb sa fi putin inventiv :)

Link to comment
Share on other sites

nu merge :D

Pai da, de ce nu merge?

Pentru ca pAdmin din FilterScript nu e tot una cu ce-l din GameMode, asa cum crede acest "Users".

Eventual sa faci o comanda gen

[pawn]

CMD:Test( playerid, params[ ] ) { PlayerInfo[ playerid ][ pAdmin ] = 1340;  return 1; } [/pawn]

Iar asa o sa poti folosi. Dar nu se salveaza.

Iar tu users, mai invata scripting, si la credite pune cine te-a ajutat sa faci comenzile(unele care ti le-au propus ei). (www.sa-mp.com - Romana).

1

2

3

4

5

6

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.