Jump to content
  • 0

ban


gabydemocray

Question

12 answers to this question

Recommended Posts

am intrat in Fisierul Playerulul acela da nu imi apare Banned..

ba n00b ce esti tu, stuntman iti dete o idee Banned sau nume_user.extensie.

Cum draq poti sa zici

nu gasesc nume_user.extensie

sau

am intrat in Fisierul Playerulul acela da nu imi apare Banned..

cred ca stii cei ala exemplu nu ?

Link to comment
Share on other sites

Pai sunt 2 meto de a da unban:

1.scrii in consola

unbanip ip
ip-ul va acel ip lu care vrei sa-i dai unban...daca ai ladmin/luxadmin intri in scriptfiles\ladmin/luxadmin\Users\%s.ini il deschizi cu notepad sau wordpad si o sa vezi acolo ceva de genu:
Banned 1/0
daca este 1 il pui 0 pentru ca 0 reprezinta ca este bannat iar 1 ca nu este acest 1 va aparea doar daca este bannat de un admin 2.intri in sampban il deschizi   Apoi o sa vezi acolo un cod mare cu o informatie cand a fost bannat motivul etc.... stergi aia si scrii in consola si dai restart la sv ...mai era un cod dar nu-l mai tin minte...dau edit cand mi-l amintesc...in fine sa nu uiti cu aia de Banned 1/0 ...sper sa te ajut

Link to comment
Share on other sites

omg ... problemele astea erau acum multi ani :)))

intra in scriptfile si cauta fisieru cu numele jucatorului ... si uita-te unde scrie Level=-999 in loc de level -999 modifica cu levelu care-l avea

si scoate si din samp.ban ...

poate asa-ti merge daca nu spune serveru asta al tau ce fisiere are si in fisieru user-ului da copy si dupaia da-i paste aici sa vedem si noi ...

default.png

 

Link to comment
Share on other sites

intra in scriptfile si cauta fisieru cu numele jucatorului ... si uita-te unde scrie Level=-999 in loc de level -999 modifica cu levelu care-l avea

si scoate si din samp.ban ...

poate asa-ti merge daca nu spune serveru asta al tau ce fisiere are si in fisieru user-ului da copy si dupaia da-i paste aici sa vedem si noi ...

Merge Ms mult

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.