Jump to content

Car ownership


Im_BanK

Recommended Posts

  • Replies 309
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Man, l-am bagat dar am o problema... Imi pune id-ul masinilor personale de la 1 .... Si se strica...

Gen masina id = PD car, si dupa ce bag asta, prima masina personala din masini.cfg este aia PD car. .... :| Te rog ajuta-ma... Imi poti lasa ID prin pm? Am facut 450 de masini cu /acreatecar si s-au bagat de la id 1 :)))) te rog ajuta-ma dami id prin pm sau nush...

EDIT: Am reusit, FOARTE BUN, Dar pentru a evita BUGURILE este mai bine sa integram FS-ul in GM !!

5/5 !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

FS este bun dar am o mica problema cu el. Cand dau /v park /v lock /acreatecar /apark se creeaza lag pe server, timpul mi se opreste pentru 20-30 de secunde. Primesc mesajul ca a fost inchisa sau ca am parcat-o si dupa se blocheaza. Am luat toate functiile pe rand si am gasit problema. La executarea functiei :OnPropUpdate(); se blocheaza. Daca anulez functia asta merge perfect dar daca inchid serverul si il deschid nu se salveaza datele [ex: nu ramane masina parcata unde am lasat-o inainte de a inchide sv, dar daca dau /rac ramane acolo unde trebuie]

Rezolvat!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Voi va toti luati de el ca s-a inspirat de nu stiu unde si nu stiu ce.

Dar el macar va tot mura in gura cum sa face-ti acest sistem si voi m-ai si comentati..Romania , ce pot spune..

Bravo, acum o sa il bag si eu sa vad ce reusesc cu el !

10/10 !

+ 10 WP ! Dc ai reinviat topicul ? din aceasta cauza ai primit WP !

Topic CLosed !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.