Jump to content

Panel free - laravel


Recommended Posts

Just now, ionut1337adv said:

slab, ce ai pus tu e vers veche, ai laravel 8 pe ce ai pus tu, in fine :)))))))))))))))))))))))))))))))))))

ce cont, asta e panelu, de aici ai plecat, ca oricum nu stii tu sa scrii ceva de la 0, just copy paste, "developere"

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, AlexxAdv said:

ce cont, asta e panelu, de aici ai plecat, ca oricum nu stii tu sa scrii ceva de la 0, just copy paste, "developere"

give us some proofs :))) sa ne aducem aminte ca voiai sa dam tepe pe gmu asta si panelu asta, inca am inregistrarile :))

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ionut1337adv said:

give us some proofs :))) sa ne aducem aminte ca voiai sa dam tepe pe gmu asta si panelu asta, inca am inregistrarile :))

nu stiu care din noi chiar a dat o teapa, astept o persoana care a cumparat ceva de la mine si am oferit teapa, pana atunci... nu i momentu saa vorbesti despre tepe ;)

Link to comment
Share on other sites

Just now, AlexxAdv said:

nu stiu care din noi chiar a dat o teapa, astept o persoana care a cumparat ceva de la mine si am oferit teapa, pana atunci... nu i momentu saa vorbesti despre tepe ;)

oke :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Just now, ionut1337adv said:

nu e vorba doar de upgrade :)))))))))))))), vai de voi

atunci zi mi frate ce schimbari s-au facut la API de la v8 la v10, ce schimbari majore ai facut tu, cu toate ca habar n ai

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sancky said:

atunci zi mi frate ce schimbari s-au facut la API de la v8 la v10, ce schimbari majore ai facut tu, cu toate ca habar n ai

a scris vreodata n viata lui 3 linii sa nu zic...o intreaga pagina sau un intreg sistem din pawn, a scris macar 2-3 linii de manuta lui ca sa aiba habar? :)) doar ia copy paste din wcode

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, AlexxAdv said:

a scris vreodata n viata lui 3 linii sa nu zic...o intreaga pagina sau un intreg sistem din pawn, a scris macar 2-3 linii de manuta lui ca sa aiba habar? :)) doar ia copy paste din wcode

asta nu i copilu ala de cumpara gmuri samp si dupa le pune pe net? 😆

buna investitie domnule, care i mai prost, ala de vinde sau ala de cumpara?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sancky said:

asta nu i copilu ala de cumpara gmuri samp si dupa le pune pe net? 😆

buna investitie domnule, care i mai prost, ala de vinde sau ala de cumpara?

tocmai, iti dai seama afacere? sa cumperi gm uri ca apoi sa le pui free pe net? :)) dai bani ca sa aibe toata lumea acel ceva, e bun la suflet omu =)))))))))

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sancky said:

acu isi sterge contu si isi face altu

de parca ar fi prima oara si cand a postat blankutz baiatu ala ca i a dat teapa cu panel si o ardea prin comentarii p aici ca nu este el.. el era crede ma :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.