Jump to content

Scripting Free


Recommended Posts

De ce ai impresia ca un scripter ‘bunicel’ o sa-ti lucreze tocmai tie pe gratis și o sa isi investească timpul in proiectul tău pe care o sa-l închizi in 2 luni?

 

Apropo, un programator ‘bunicel’ are un salariu peste midd class.

 

Spor la căutat!

Edited by Stuber
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Stuber said:

De ce ai impresia ca un scripter ‘bunicel’ o sa-ti lucreze tocmai tie pe gratis și o sa isi investească timpul in proiectul tău pe care o sa-l închizi in 2 luni?

 

Apropo, un programator ‘bunicel’ are un salariu peste midd class.

 

Spor la căutat!

Am acest server de samp in beta de 6 luni, jumatate de an, ce te face sa crezi ca il voi inchide?

Link to comment
Share on other sites

On 5/13/2023 at 1:39 AM, Ronni said:

Am acest server de samp in beta de 6 luni, jumatate de an, ce te face sa crezi ca il voi inchide?

6 luni in beta un server de SAMP? Chiar te bucura lucrul asta? sau ai chestii multe si complexe pe sv de trebuie testate amanuntit 😂

Link to comment
Share on other sites

Intelege ca nici un scripter in ziua de azi nu o sa si dea silinta si nu o sa si piarda timpul cu un client ca tine care nu plateste. Pana si incepatorii scripteaza pentru macar 5 euro, dar nu vorbesc de sume mai mari la scripterii experimentati, ca te apuca capu.

Link to comment
Share on other sites

On 5/16/2023 at 12:32 AM, Vallentiin said:

Intelege ca nici un scripter in ziua de azi nu o sa si dea silinta si nu o sa si piarda timpul cu un client ca tine care nu plateste. Pana si incepatorii scripteaza pentru macar 5 euro, dar nu vorbesc de sume mai mari la scripterii experimentati, ca te apuca capu.

Bro eu te inteleg si pe tine si pe toti!
Dar faza ca eu nu am cerut parerea nimanui...

 

Link to comment
Share on other sites

Eu nu inteleg de ce lumea tot posteaza ceva doar ca sa se afle in treaba.

Omu a specificat 'Scripting Free', si ca isi cauta un scripter bunicel ce sa lucreze pe gratis, omu a cerut ceva, daca nu esti dispus sa oferi de ce va faceti viata mai grea completand un mesaj vulgar sau doar in bataie de joc asupra lui, daca vrei sa ii oferi bine daca nu, nu mai faceti spam inutil.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Ce inseamna cuvantul "Unic" este atunci cand Chestia / Obiectul / Idea / etc... nu exista in alta parte.

Copii, nu mai veniti cu vorbe de "Am gamemode unic", nu exista asa ceva, la ora actuala totul este pe net.

Aveti grija pe cine ajutati, majoritatea sunt caini.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.