Jump to content

Problemă [Samp Voice]


Aesma

Recommended Posts

Salut,scuzați de deranj din nou, revin cu o problemă legată de sampvoice, am încercat să-l adaug pe server,totul ok,se compilează,nici o problemă,am încercat să îl testez cu un amic,este vizibil în meniul F11 jucătorul respectiv dar când încercăm să vorbim unul cu celălalt,nu ne auzim. Cunoașteți de ce și care ar putea fi soluția pentru a funcționa corespunzător ? Țin să menționez faptul că ambii avem microfoanele funcționabile și țin să cred că am omis ceva în script de nu ne auzim reciproc,nu știu. Mulțumesc pentru timpul acordat citirii topicului. 

Link to comment
Share on other sites

e ca și cum mergi la medic și îi spui că te doare picorul, da nu îi oferi niște analize și nici nu îl lași să îți testeze piciorul. cum câcat vrei ajutor când tu nu oferi nimic pentru a putea fi ajutat :))?

https://github.com/angular/angular/issues/new?assignees=&labels=&template=1-bug-report.yaml

uite și tu cum arată raportarea unei probleme, unde specifici versiunea pe care o folosești, o reproducere simplistă a problemei și alte detalii. tu doar spui că ai o problemă și atât, bravo coaie, succes cu ea, ce îți putem spune :))

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, segmentationfault said:

e ca și cum mergi la medic și îi spui că te doare picorul, da nu îi oferi niște analize și nici nu îl lași să îți testeze piciorul. cum câcat vrei ajutor când tu nu oferi nimic pentru a putea fi ajutat :))?

https://github.com/angular/angular/issues/new?assignees=&labels=&template=1-bug-report.yaml

uite și tu cum arată raportarea unei probleme, unde specifici versiunea pe care o folosești, o reproducere simplistă a problemei și alte detalii. tu doar spui că ai o problemă și atât, bravo coaie, succes cu ea, ce îți putem spune :))

Scuză-mă pe mine Sir că  am menționat că nu există problemă în cod, voiai detalii legate de linie sau specificații legate de cod? Nu am pentru că nu există absolut nici o eroare legată de sampvoice, dacă erau linii în pawno cu erori,le lăsam că nu e nimeni ghicitor în stele.  Dacă nu cunoști despre ce script este vorba, aruncă o privire aici

https://github.com/CyberMor/sampvoice

Poți spune ce vrei,no problem :)) dacă aveam erori în pawno și nu îți dădeam liniile mai ziceam și eu. Dar când script-ul se compilează la fix și nu există probleme spune-mi tu,ce detailing ar trebuii să îți las înafara faptului că atunci când încerc să apăs pe B,microfonul meu și al amicului meu se face de culoare galbenă și nu ne auzim reciproc ?  Când se face de culoare galbenă,ar trebuii să funcționeze. De asta am și cerut ajutorul unor oameni pricepuți în domeniul ăsta.  Este un script destul de cunoscut și folosit de foarte multe servere,de asta m-am gândit că nu mai e necesar să mai pun și codul sursă.

Edited by Aesma
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.