Jump to content

LS-RP 1:1 Gamemode.


andreiusq

Recommended Posts

1 minute ago, consty said:

salut frate sa stii ca deja sari cleanța, mi-am dat din timpul meu sa citesc aberatiile tale si am terminat razand de faptul ca inca esti frustrat ca am facut misto de tine pe serverul tau timp de cateva zile. ne vedem diseara, pa-pa!

Oricum esti un introvertit al societății, milogule. Mă mir că ai înțeles ce am scris.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, andreiusq said:

Oricum esti un introvertit al societății, milogule. Mă mir că ai înțeles ce am scris.

ghinion frate, ce sa zic.... dar, totusi... ne vedem diseara la 20:30?
hai sa sarim peste faptul ca spui ca noi avem vieti si sa le traim (scuze, in afara de mine, ca-s un milog) si tu stai sa verifici din 3 in 3 minute comentariile la "gheimodul" asta...

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, consty said:

ghinion frate, ce sa zic.... dar, totusi... ne vedem diseara la 20:30?
hai sa sarim peste faptul ca spui ca noi avem vieti si sa le traim (scuze, in afara de mine, ca-s un milog) si tu stai sa verifici din 3 in 3 minute comentariile la "gheimodul" asta...

Spunând-o cel care a comentat instant la ceea ce am scris.. :( 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, andreiusq said:

Spunând-o cel care a comentat instant la ceea ce am scris.. :( 

scuze ca mi-am dat 2 minute din viata pe forum... also, de ce ai anulat frate deschiderea....? voiam sa iau un host....

Link to comment
Share on other sites

On 8/1/2021 at 3:47 PM, andreiusq said:

Pentru cei care comentează pe aici fără sens:

Gamemode-ul e PUBLIC de mai bine de un an pe forumurile rusești, așa că ce tot comentați? Nu dormiți noaptea? Culcați-vă că faceți anemie, serios. 

S-au făcut prea mulți bani de pe urma gamemodeului, nu îl voiați public? Nu voiați să vă inspirați de undeva? Haideți bă, mai lăsați-mă că mereu ați fost nemulțumiți că se publică ceva bun și vi se strică afacerile. Bucurați-vă că SAMP-ul e în scădere, ce scădere? e în moarte clinică. Pentru asta stați să vă certați pe un forum? Aveți viață cei care ați comentat (mai puțin consty, el e un milog), de ce nu o trăiți? Jewking se aștepta să fie postat, a făcut deja sute de euro de pe urma lui și chiar nu îi mai pasă, cum am spus și mai sus, e public pe forumurile rusești, e public și pe cele din România. Eu l-am cumpărat(ÎN IANUARIE!!!!!!!!!), am acces la codul sursă, l-am publicat. Respecte maxime celor care doar l-au descărcat și nu au comentat și au sărit din cur pe aici că am publicat un gamemode așa bun, deschideți-l, sezonierilor, dacă tot spuneți că știți să lucrați în pawn.

Să mai spun că gamemodeul de la valoarea lui, 80$, pe care tot o aveți în gură de când am postat gamemodeul ăsta, a ajuns la 5$ pe multimart? :)))) Fie că îl postam eu, fie că o făcea altcineva și după ajungea pe aici cu viruși, mai bine l-ați luat așa. Vă salut, sper să îmi faceți reclamație moderatorilor că v-am bullyinguit pe internet și nu permiteți așa ceva.
 

Pentru cei care vor să deschidă gamemodeul:

Trebuie să aveți cel puțin un cont în baza de date ca să meargă.

 

Pentru cei care vor să șterg gamemodeul de aici:

Aici rămâne, doar să fie șters de un moderator. (mai e și pe alte forumuri, unde nu o să fie șters vreodată)

 

Pentru cei care mă înjură:

Felicitări, sunteți deștepți. (e ironie, măcar asta să o înțelegeți)

 

Salut.

O sa presupun ca ai batut cu aceste vorbe si-n mine.

Voi spune doar 2 chestiute al caror subinteles va fi indeajuns:

1. Cand am spus eu 'ceva', tu ai spus 'ceva', daca intelegi.

2. Diferenta dintre noi doi este faptul ca tu stiai despre gamemode ca fiind public in nu stiu cate locuri iar eu nu.

Sunt sigur ca toate comentariile mele de mai sus au fost absolut logice si relevante, mai ales avand in vedere informatiile pe care mi le-ai scris tu atunci cand am spus 'ceva'. 

🙂

Edited by RXS
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
15 hours ago, Aidan said:

Cumatru asta rus de vindea gamemode-ul pe atatea forum-uri l-a gasit pe un forum rusesc si l-a editat dupa s-a apucat sa il vanda ca si cum ar fi al lui.

Foarte naspa din partea lui.

Nu a fost editat deloc, tot ce a făcut el a fost să plătească pe cineva să îi traducă gamemodeul din rusă în engleză. Nimic altceva.

Totuși, încă vinde ceva copie a gamemodeului ăsta cu un sistem de GYM de pe sa-mp.com, mă rog, o să mă uit și dacă e să îl găsesc, o să fie postat aici. Cum am spus și anterior, nu cred că SAMPul mai merită, apucați-vă de rage.mp 👍 

 

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

 

C:\Users\A\Desktop\GM SAMP 2016 LSPD\pawno\include\gm\sql\sql_def.inc(1) : error 017: undefined symbol "LOCALHOST"
C:\Users\A\Desktop\GM SAMP 2016 LSPD\pawno\include\gm\sql\sql_def.inc(12) : error 013: no entry point (no public functions)
Pawn compiler 3.10.10              Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


2 Errors.
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.