Jump to content

Caut Scripter si o echipa de staff, plus Manager server.


Recommended Posts

Salutare, si bine v-am gasit!

 

De ceva vreme m-am apucat de o comunitate, mai exact de prin 2019 Ianuarie.

Am avut un gamemod foarte vechi, si am tot facut proiecte pe el, asta prin 2015, iar in 2019 am gasit un partener cu care sa lucrez.

Tin sa mentionez, ca serverul are aproximativ totul unic, interioare aproape la orice, a fost munca la el foarte multa, pana sa pun toate proiectele intr-unul singur a durat 1 an, cu scripter care este experimentat si a lucrat de cand era copil in scripting, deci serverul este foarte mare, peste 100k linii, plus filtre deci e munca de chinez, eu ii zic Biblia, deoarece a fost adaugat foarte multe proiecte sa facem unul singur.

 

Scripterul meu s-a apucat de CS:GO, si nu ii mai permite timpul sa mai faca si la SAMP proiectele ce au ramas, de aceea am nevoie de cineva foarte priceput.

La fel ca munca, plata va fi pe masura, discutam pretul si ajungem la intelegere.

 

Cat despre staff, da... Serverul este tinut in mentenanta de prin 2019 jumatatea anului, si odata ce va fi gata vreau sa am echipa completa, macar jumate din cei responsabili, insa un Manager este foarte necesar!

 

Serverul este bazat pe GF-RP, este server veteran, de prin 2010 stilul, insa adus la standarde actuale, toti care au intrat au dat daca nu 10, 9 au dat cu siguranta, insa ma deranjeaza faptul ca inca nu e gata din cauza scripterului!

Daca e cineva interesat, nu ezitati sa ma contactati pe discord ax.edward#4875 , sau pe forumul ASED Gamings.

 

Multumesc pentru timpul acordat!

Edward

Link to comment
Share on other sites

Salut, ma numesc Ionut si daca nu te deranjeaza varsta mea, 13 ani ma poti contacta pe discord sau intr-un PM.

Practic scripting de la 10 ani si am fost scripter pana acum la 2 servere (Play-Gaming si Time4Fun, ambele inchise).

* Putem discuta mai multe in privat, lucrez contra-cost.

  • Discord: Yonut#5972

 

Mult succes!

Edited by Yonut
Link to comment
Share on other sites

Salut Ionut, imi pare rau sa te dezamagesc insa 3 ani de experienta nu este suficient pentru ceea ce am eu nevoie, dupa cum am specificat si in descriere, este ceva foarte complex.

Cat despre varsta, nu ma deranjeaza insa aceasta pentru alte domenii decat scriptingul.

Consider varsta ca fiind un element important in scripting, deoarece acolo vor fi date foarte importante pe care nu le pot pierde. Acum nu zic ca daca ti le voi da le voi pierde, insa cred ca as avea nevoie de cineva care sa aiba varsta de cel putin 18 ani. 

In caz ca inca mai esti aici si citesti, si nu te-ai razgandit, daca vrei sa faci parte din staff ai fi perfect ca admin, fiindca ai putea da sfaturi in caz ca esti suficient de matur, iar asta se va vedea pe parcurs.

Multumesc pentru timpul acordat, si de faptul ca ai specificat ca esti contra cost, insa nu ti-ai facut o descriere proprie suficienta ☝🙂.

 

Cu stima,

Edward

 

Edited by Edward Ienimisa
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Edward Ienimisa said:

Salut Ionut, imi pare rau sa te dezamagesc insa 3 ani de experienta nu este suficient pentru ceea ce am eu nevoie, dupa cum am specificat si in descriere, este ceva foarte complex.

Cat despre varsta, nu ma deranjeaza insa aceasta pentru alte domenii decat scriptingul.

Consider varsta ca fiind un element important in scripting, deoarece acolo vor fi date foarte importante pe care nu le pot pierde. Acum nu zic ca daca ti le voi da le voi pierde, insa cred ca as avea nevoie de cineva care sa aiba varsta de cel putin 18 ani. 

In caz ca inca mai esti aici si citesti, si nu te-ai razgandit, daca vrei sa faci parte din staff ai fi perfect ca admin, fiindca ai putea da sfaturi in caz ca esti suficient de matur, iar asta se va vedea pe parcurs.

Multumesc pentru timpul acordat, si de faptul ca ai specificat ca esti contra cost, insa nu ti-ai facut o descriere proprie suficienta ☝🙂.

 

Cu stima,

Edward

 

Nu este absolut nicio problema!

Iti urez mult succes!

Link to comment
Share on other sites

  • WopsS locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.