Jump to content

Ofer servicii de scripting SA:MP/MTA [ khain.dev ]


khain.dev

Recommended Posts

NdjdnnhhYZw.jpg.d5874e9fc7fff06ccca2d6ae0d4000be.jpg
 

Salut.

 

Ofer servicii de scripting pe multiplayer-ul SA:MP,MTA si alte platforme.

Limbaje de programare pe care le cunost:
- Pawn

- Lua

- Phyton

- C++

Cum are loc toata procedura?


1. Daca vorbim despre doar un singur sistem, pai totul e simplu, discutam ceea ce doriti sa realizez, discutam pretul, dupa care transferati 15% din pretul stabilit. 

1.2. Din ce cauza cer un avans inainte de a incepe munca? Simplu! Pentru a fi in siguranta ca nu imi iau teapa.

1.3. Dupa achitarea primei transe, eu incep munca.

1.4. La final, va dau un filterscript in format .amx pentru a testa sistemul, daca totul e ok, efectuati transferul a 85% din suma stabilita anterior, dupa care, eu, va trimit si formatul .pwn pentru a avea acces la cod.

2. Daca vorbim despre o colaborare de lunga durata, atunci, discutam un salariu lunar. 

2.1. La inceput, o sa primiti 2 tabele cu acces direct la redactare, in primul tabel se va scrie toate defectele, erorile, bug-urile GM-ului, in al doilea tabel se va scrie toate dorintele si propunerile.

2.2. Exemplu de tabel click

2.2. La aceasta oferta se aplica un avans in valoare de 25% din suma stabilita.

3. Daca vorbim despre o colaborare pe o perioada de timp, se aplica conditiile si procentajul de avans ca in punctul 2. 

Cateva lucrari  personale:

 

 

 

 

 

 

Ma puteti contacta pe discord: khaindev#3482 sau prin PM aici pe forum!

ROG SI OFER SERIOZITATE!

Edited by khain.dev
Link to comment
Share on other sites

Si daca eu, un presupus client, vreau sa iau aceeasi masura de precautie precum spui tu, "15% sa nu iau teapa", de ce sa nu cer eu primul fisierul .pwn si sa ceri tu primul banii?

Ce vreau sa intelegi? ca nu numai tu poti lua teapa, ca tare greu ar fi sa nu mai dai nimic dupa plata.

 

Edited by RXS
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 58 minute, RXS a spus:

Si daca eu, un presupus client, vreau sa iau aceeasi masura de precautie precum spui tu, "15% sa nu iau teapa", de ce sa nu cer eu primul fisierul .pwn si sa ceri tu primul banii?

Ce vreau sa intelegi? ca nu numai tu poti lua teapa, ca tare greu ar fi sa nu mai dai nimic dupa plata.

 

Aici iti ofer dreptate, din astfel de motiv, tind sa aduc o masura de precautie ambelor parti, 15% din 100 de lei nu e asa mult, totusi aici joaca un rol important si recomandarile de la clienti, si reputatia, dar, iarasi, revin la ce ai spus, nu ai cum sa ajungi usor la un numitor comun.

Edited by khain.dev
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 year later...
4 hours ago, segmentationfault said:

văd că te ocupi pe marketing și SEO, de ce nu te specializezi pe asta și îți vinzi serviciile? pari bărbat în toată firea, nu trebuie să pui mâncare pe masă? sa-mp-ul este și va rămâne un joc pentru copiii, nu un business de viitor.

Ce ține de marketing și SEO, dețin o agenție de marketing în România. Din punct de vedere financiar nu mă plâng, totuși, samp-ul este o relaxare personală și revenirea mea e un subiect strict de hobby.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.