Jump to content

Vand - Launcher SA:MP


M4trix.

Recommended Posts

Launcher-ul este in acces public.

Cat despre acest launcher, tin sa iti aduc la cunostinta, ca, SA:MP e o sursa cu drepturi de autor, si in orice caz nu ai deschide acest launcher, tu esti dat in judecata.

Edited by Khain Developer
Link to comment
Share on other sites

Acum 5 minute, M4trix. a spus:

Nu cred ca e acelasi: https://imgur.com/a/h7ZZrtt

eu nu zic sa crezi, eu am argumentat ca ceea ce ai tu, este si in acces public, tu doar ai modificat design-ul la multiplayer. Nu am nimic cu ce vinzi tu, am anuntat pt cei ce nu stiu, ca acest cod este si in acces public.

+ nu are rost sa faci un proiect cu el, pt poti fi dat in judecata.

RW-MP este un exemplu bun aici, ei au luat sursa SA:MP si au incept sa deschida propriul multiplayer pe baza SA:MP-ului, ce a facut Kalcor.... a trimis o scrisoare in care spune clar ca are 48 de ore pentru a inchide proiectul, in caz de refuz, trimite o instanta in judecata.

Edited by Khain Developer
Link to comment
Share on other sites

Acum 2 minute, Codruț Aka Paggy a spus:

Khain Developer Ala e cod public in caz de nu stiai, si nu sunt aceleasi coduri, odata ce nu esti interesat, nu inteleg de ce te bagi in treaba omului

 

Recomand sa citesti bine ce scriu in acest topic, dupa te astept la o discutie critica cu argumente.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Khain Developer said:

eu nu zic sa crezi, eu am argumentat ca ceea ce ai tu, este si in acces public, tu doar ai modificat design-ul la multiplayer. Nu am nimic cu ce vinzi tu, am anuntat pt cei ce nu stiu, ca acest cod este si in acces public.

+ nu are rost sa faci un proiect cu el, pt poti fi dat in judecata.

RW-MP este un exemplu bun aici, ei au luat sursa SA:MP si au incept sa deschida propriul multiplayer pe baza SA:MP-ului, ce a facut Kalcor.... a trimis o scrisoare in care spune clar ca are 48 de ore pentru a inchide proiectul, in caz de refuz, trimite o instanta in judecata.

Vreau si eu sa vad unde a zis Kalcor sa se inchida proiectul.

 

Plus ca codul meu nu are treaba cu acel cod, si daca nu te pricepi, te rog nu mai comenta la posturi aiurea. ;*

Link to comment
Share on other sites

Acum 3 minute, M4trix. a spus:

Vreau si eu sa vad unde a zis Kalcor sa se inchida proiectul.

 

Plus ca codul meu nu are treaba cu acel cod, si daca nu te pricepi, te rog nu mai comenta la posturi aiurea. ;*

Prietene, este google special pt tine, daca ai interes o sa cauti singur, recomand sa te uiti la cod dupa imi spui daca comente aiurea

Link to comment
Share on other sites

Acum 13 ore, M4trix. a spus:

Nume: Maya
Ce vinzi?: Launcher SA:MP
Pret: 10 Euro
Dovezi ca esti proprietar: https://imgur.com/a/h7ZZrtt
Alte detalii: Pentru mai multe detalii mesaj pe instagram: istudor_gabriel

Accepti psf?

 

🔥Daca ii dai cuiva a doua sansa, e ca si cum i-ai oferi un glont la pistol ca sa te nimereasca.🔥

Link to comment
Share on other sites

așa de curiozitate că văd că vă certați pe aici. pe lângă faptul că ai făcut o mizerie în C# Form Designer și arată și prost, de ce ar cumpăra/folosi cineva așa ceva? kid, next time try Electron.js or Qt Framework.

  

Acum 12 minute, R4zvyy a spus:

Daca da dami add R4zvyy#2207

 

dacă îți dă demo sample, vezi că se poate decompila :))

Edited by George-Valentin Hulpoi
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, George-Valentin Hulpoi a spus:

așa de curiozitate că văd că vă certați pe aici. pe lângă faptul că ai făcut o mizerie în C# Form Designer și arată și prost, de ce ar cumpăra/folosi cineva așa ceva? kid, next time try Electron.js or Qt Framework.

Lasa, ca sunt niste copii care nu inteleg chestiile serioase...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 2 minute, George-Valentin Hulpoi a spus:

așa de curiozitate că văd că vă certați pe aici. pe lângă faptul că ai făcut o mizerie în C# Form Designer și arată și prost, de ce ar cumpăra/folosi cineva așa ceva? kid, next time try Electron.js or Qt Framework.

  

 

dacă îți dă demo sample, vezi că se poate decompila :))

e teaca, tecar mare m4trix asta

🔥Daca ii dai cuiva a doua sansa, e ca si cum i-ai oferi un glont la pistol ca sa te nimereasca.🔥

Link to comment
Share on other sites

On 2/4/2021 at 3:41 PM, George-Valentin Hulpoi said:

așa de curiozitate că văd că vă certați pe aici. pe lângă faptul că ai făcut o mizerie în C# Form Designer și arată și prost, de ce ar cumpăra/folosi cineva așa ceva? kid, next time try Electron.js or Qt Framework.

  

 

dacă îți dă demo sample, vezi că se poate decompila :))

cu toate ca arata oribil, a muncit si tare mult la el, asta daca nu stiai.

nu ma pricep exact in domeniu dar imi dau seama ca 2 texte, 4 forme gri si o poza de fundal e munca de peste 2-3 ani.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, RXS said:

cu toate ca arata oribil, a muncit si tare mult la el, asta daca nu stiai.

nu ma pricep exact in domeniu dar imi dau seama ca 2 texte, 4 forme gri si o poza de fundal e munca de peste 2-3 ani.

Sunt hateri care nu au ce face cu viata lor, si dau cu hate ca ei nu pot retine o propozitie la romana

Link to comment
Share on other sites

1 oră în urmă, M4trix. a spus:

Sunt hateri care nu au ce face cu viata lor, si dau cu hate ca ei nu pot retine o propozitie la romana

în caz că nu te-ai prins, era sarcastic omul de mai sus.

image.thumb.png.676896cfd3dbb4431746e3e7eb56d5e7.png

postezi o chestie pe care o fac eu în 10 min și la ce te aștepți? dacă ai avut impresia că cineva o să cumpere așa ceva...

de sarcasm nu-ți dai seama, de faptul că nu o să cumpere nimeni asta nu ți-ai dat seama, asta de notă că nu prea te duce capul.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, George-Valentin Hulpoi said:

în caz că nu te-ai prins, era sarcastic omul de mai sus.

image.thumb.png.676896cfd3dbb4431746e3e7eb56d5e7.png

postezi o chestie pe care o fac eu în 10 min și la ce te aștepți? dacă ai avut impresia că cineva o să cumpere așa ceva...

de sarcasm nu-ți dai seama, de faptul că nu o să cumpere nimeni asta nu ți-ai dat seama, asta de notă că nu prea te duce capul.

Nu va convine nu cumparati. Eu am lucrat la acel launcher, si nu mai vreau sa continui la el, de asta il vand.

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, M4trix. said:

Nu va convine nu cumparati. Eu am lucrat la acel launcher, si nu mai vreau sa continui la el, de asta il vand.

ideea este foarte simpla, tu poti ignora partea ironica si rea din ceea ce spunem noi sau lumea si sa citesti printre randuri. La ce ma refer mai exact? Sa lasi deoparte ego-ul si sa te gandesti in felul urmator: ba, daca astia spun ca e urat, inseamna ca poate chiar nu ar fi pe placul unui client, hai sa-l imbunatatesc, sa-l aia, sa-l aia, etc... se numeste critica constructiva. Intelege-o si du-o mai departe peste tot cu tine, nu doar aici.

Edited by RXS
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.