Jump to content

GTA.QUITZONE.RO | OLD GF | A REVENIT | /bonus | cautam helperi/lideri.


Versace

Recommended Posts

1 oră în urmă, SiNuS a spus:

Preluate de pe discord

1.png 2.png  in poze se observa cum 'Mortac' saracul intra de 2 ori si rak ii schimba numele, era deja conectat :))) , sa nu mai vorbim de numele AtentatTuret, Tragpeturf, Farmacolog, Bahaos etc

20 din cei 30 de jucatori sunt conectati cu raksamp, boti tinuti de stafful serverului, restul pana la 30 sunt chiar membrii staff.

Tombola facuta 'pentru playeri' chipurile, dar premiile mari au fost castigate de admini.. Da, adminii au participat la tombola ca nu avea cine :)))

Pacat ca banii au prioritate si conducerea sa-mp.ro a acceptat sa puna acest server pinned si anunt global. Am revenit doar sa demonstrez ca ce s-a vorbit nu au fost vorbe in vant.

spacer.pngspacer.png

Link to comment
Share on other sites

Acum 15 minute, Versace a spus:

spacer.pngspacer.png

spacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.png

Sper ca nu BLACKGUN s-a gasit sa vorbeasca de boti cand adminii sunt obligati de catre Arthur sa tina cate 10 boti si sa prosteasca playerii sa doneze sa faca in asa fel incat sa-i faca pe aia sa doneze,te pup dulce si mai am surprize pentru voi

Edited by Versace
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

De ce șterge-ti mesajele de discord? Intreb pe chatul global de boti si voi șterge-ti mesajele, 100% profesionalism. Dacă cineva greșește nu trebuie sa greșești si tu. Oricum, mi se pare absurd ca sa aveti pinned. Infine, pe lângă toate astea, va folositi de un nume, care a avut succes, iar voi murdăriti acest nume. Stergand mesajele jucătorilor de pe discord, adăugând boti pe server, arată cât profesionalism exista in echipa voastra. Mi-ati sters mesajele de pe discord, aici nu le puteti sterge, cel putin asa cred, dar daca ai bani, vad ca orice se poate. 

Nu va recomand, profesionalism si dedicare 0. 

 

Succes in continuare.

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 4 minute, zNx[] a spus:

De ce șterge-ti mesajele de discord? Intreb pe chatul global de boti si voi șterge-ti mesajele, 100% profesionalism. Dacă cineva greșește nu trebuie sa greșești si tu. Oricum, mi se pare absurd ca sa aveti pinned. Infine, pe lângă toate astea, va folositi de un nume, care a avut succes, iar voi murdăriti acest nume. Stergand mesajele jucătorilor de pe discord, adăugând boti pe server, arată cât profesionalism exista in echipa voastra. Mi-ati sters mesajele de pe discord, aici nu le puteti sterge, cel putin asa cred, dar daca ai bani, vad ca orice se poate. 

Nu va recomand, profesionalism si dedicare 0. 

 

Succes in continuare.

Bine ca ai tu profesionalism.  Chiar sunt curios cand te vei duce scripter undeva sa te vad ce stii ca tot critici pe altii. Si nu ti-a sters nimeni mesajele de pe chat, dar atat stiti sa bagati critici pentru un amarat de joc. 

Edited by eltAndrei

SKINS SYSTEM BY ELTANDREI >> CLICK <<

DMV SYSTEM BY ELTANDREI >> CLICK <<

(!)SERVER DISCORD: https://discord.gg/8Hwd8EF

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, eltAndrei a spus:

Bine ca ai tu profesionalism.  Chiar sunt curios cand te-oi duce scripter undeva sa te vad ce stii ca tot critici pe altii. Si nu ti-a sters nimeni mesajele de pe chat, dar atat stiti sa bagati critici pentru un amarat de joc. 

Prima oară învățăm limba română și după, vorbim si de scripting, esti de acord?

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 2 minute, zNx[] a spus:

Prima oară învățăm limba română și după, vorbim si de scripting, esti de acord?

Adica? "si dupa"? eu zic sa te mai uiti prin camaruta ta si sa nu comentezi pe altii "si dupa".

SKINS SYSTEM BY ELTANDREI >> CLICK <<

DMV SYSTEM BY ELTANDREI >> CLICK <<

(!)SERVER DISCORD: https://discord.gg/8Hwd8EF

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, zNx[] a spus:

Degeaba dai edit la post =))))

Hai iti urez mult succes pe partea de scripting ca eu am fost intotdeauna un om echilibrat si nu ma voi certa, dar nici nu voi cere nimanui explicatii pentru un joc. Multa bafta si succes! 

SKINS SYSTEM BY ELTANDREI >> CLICK <<

DMV SYSTEM BY ELTANDREI >> CLICK <<

(!)SERVER DISCORD: https://discord.gg/8Hwd8EF

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, SiNuS said:

Pacat ca banii au prioritate si conducerea sa-mp.ro a acceptat sa puna acest server pinned si anunt global.

Oricine il poate pune. Noi suntem neutrii si nu avem preferinte la anumite servere de SAMP ca sa le alegem pe care le punem sau nu. Daca omul a platit, l-am pus.

28 minutes ago, zNx[] said:

Mi-ati sters mesajele de pe discord, aici nu le puteti sterge, cel putin asa cred, dar daca ai bani, vad ca orice se poate.

Asta nu se va intampla niciodata aici. Nu stergem mesajele postate nici daca suntem platiti. Singurele mesaje sterse sau mutate in cosul de gunoi sunt cele care incalca regulamentul comunitatii, atat.

  • Like 1
  • Thanks 1

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

Acum 11 minute, zNx[] a spus:

Am terminat, baftă.

20210129_220907.jpg

Va deranjeaza ca n-am acceptat sa-mi oferiti sistemele voastre cu anumite include-uri unde puteau exista si cateva comenzi ascunse? Sau tu nu stii toata discutia si esti dezinformat?  Eu am spus ca nu accept sisteme de la cineva mai ales care au include-uri. Si pentru ca nu am acceptat sistemele lui el dezinformeaza lumea spunand acest lucru? Stiu ce fac iteratorii si la ce se folosesc. Stiu ca pot ajuta la optimizarea serverului si multe altele. Nu incercati sa ma atacati pe mine pentru ca nu va accept sistemele voastre. 

nabisamp.png

Edited by eltAndrei

SKINS SYSTEM BY ELTANDREI >> CLICK <<

DMV SYSTEM BY ELTANDREI >> CLICK <<

(!)SERVER DISCORD: https://discord.gg/8Hwd8EF

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Versace said:

spacer.pngspacer.png

Ce ar trebui sa vedem in aceste ss-uri? In conversatie nimic concret,  inafara de niste discutii in spirit de gluma cu boti lideri, pentru ca in perioada aceea nu se gaseau lideri stabili la unele factiuni, cel care vorbeste despre boti este si cel care ti-a dat ss-urile astea, un fost admin de al nostru care a schimbat tabara si acum e catelusul tau :)). Nu vad sa fie un mesaj clar asa cum spui tu ca stafful sa bage boti. 

"Obliga playerii sa doneze" .. esti pe bune? Pe orice server exista donatii, nu o sa vina nimeni sa iti puna pistolul la tampla ca sa donezi, e strict alegerea ta, banii tai. Daca vrei sa iti iei putin avans, pentru ca nu il putem numi avantaj, obiectele din donatie se pot obtine si jucand dar intr-un interval mai lung de timp.

Toate donatiile au mers in promovari, dovada si peakul de 250 on din luna martie-aprilie.

 

Mi se pare penibil raspunsul tau, eu iti arat clar ca din 30 on aveati 20 boti si tu vii cu niste ss-uri care nu reflecta nimic.

Vad ca mesajele sunt din luna martie, iti las si eu din luna martie un clip si te las sa imi raspunzi daca aveam nevoie sau nu de aia 4 boti mentionati in conversatie.

 

Pe cand la 30 on, server deschis de 10 minute, la event participa doar ownerul si scripterul

 

sa-mp-001.png

 

treziti-va la realitate baieti si recunoasteti unde gresiti, cu atitudinea asta nu o sa ajungeti departe.

userbar6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Acum 57 minute, SiNuS a spus:

Ce ar trebui sa vedem in aceste ss-uri? In conversatie nimic concret,  inafara de niste discutii in spirit de gluma cu boti lideri, pentru ca in perioada aceea nu se gaseau lideri stabili la unele factiuni, cel care vorbeste despre boti este si cel care ti-a dat ss-urile astea, un fost admin de al nostru care a schimbat tabara si acum e catelusul tau :)). Nu vad sa fie un mesaj clar asa cum spui tu ca stafful sa bage boti. 

"Obliga playerii sa doneze" .. esti pe bune? Pe orice server exista donatii, nu o sa vina nimeni sa iti puna pistolul la tampla ca sa donezi, e strict alegerea ta, banii tai. Daca vrei sa iti iei putin avans, pentru ca nu il putem numi avantaj, obiectele din donatie se pot obtine si jucand dar intr-un interval mai lung de timp.

Toate donatiile au mers in promovari, dovada si peakul de 250 on din luna martie-aprilie.

 

Mi se pare penibil raspunsul tau, eu iti arat clar ca din 30 on aveati 20 boti si tu vii cu niste ss-uri care nu reflecta nimic.

Vad ca mesajele sunt din luna martie, iti las si eu din luna martie un clip si te las sa imi raspunzi daca aveam nevoie sau nu de aia 4 boti mentionati in conversatie.

 

Pe cand la 30 on, server deschis de 10 minute, la event participa doar ownerul si scripterul

 

sa-mp-001.png

 

treziti-va la realitate baieti si recunoasteti unde gresiti, cu atitudinea asta nu o sa ajungeti departe.

Nu facea nimeni event doar pentru 2 jucatori. Si eu zic sa terminati si voi si sa ne vedem fiecare de treaba pentru a face ceva. Nu vad rostul acestor certuri! 

SKINS SYSTEM BY ELTANDREI >> CLICK <<

DMV SYSTEM BY ELTANDREI >> CLICK <<

(!)SERVER DISCORD: https://discord.gg/8Hwd8EF

Link to comment
Share on other sites

Acum 25 minute, Arthur a spus:

Ba sunteti 20 on cu 14 boti, despre ce marea redeschidere vorbim? =)))))

 

din aia 6 on pe 3 i-am trimis eu, restu sunteti voi

I-ai trimis tu,ii cam tratezi ca pe niste gunoaie asa,in fine=)) spor la joaca iubire,tu cu cateii tai ati inceput cearta asta,o sa incerc sa te ignor.

Link to comment
Share on other sites

Acum 5 minute, Versace a spus:

I-ai trimis tu,ii cam tratezi ca pe niste gunoaie asa,in fine=)) spor la joaca iubire,tu cu cateii tai ati inceput cearta asta,o sa incerc sa te ignor.

spacer.pngvezi ca am acces si aici ca sa stii=)))are fratele tau acces peste tot=)

Link to comment
Share on other sites

Acum 20 minute, axelutz a spus:

hai ca la cat l-ati pronuntat pe axelutz prin topicurile astea cred ca au si uitat baietii numele serverelor voastre =)))))))))

 

scz, n-am putut sa ma abtin dar va faceti de ras........... :))))) bafta cu serverele

te pup,dar poti confirma si tu ca ai avut admin pe bani la asta pe server =))

Link to comment
Share on other sites

Acum 35 minute, axelutz a spus:

hai ca la cat l-ati pronuntat pe axelutz prin topicurile astea cred ca au si uitat baietii numele serverelor voastre =)))))))))

 

scz, n-am putut sa ma abtin dar va faceti de ras........... :))))) bafta cu serverele

tu esti si mai prost ca Versacce asta, am zis

 

cand veneai cu donatiille sa iti dau helper incercam sa-ti dau bani lvl in loc de hellper ca poluai staff-u cu prostie

Edited by Arthur
Link to comment
Share on other sites

Acum 28 minute, Versace a spus:

te pup,dar poti confirma si tu ca ai avut admin pe bani la asta pe server =))

boss.. am avut admin pe acolo din 2011, de cand nici macar el nu era owner, erau hollow si paulik dar unii erati mici atunci ;) nu aveti cum sa ma acuzati pe mine de admin pe bani cand unii nu ati adminat in viata voastra la 300 + :))

 

am tot plecat si venit in toti anii ce au trecut, mi-am facut datoria de fiecare data indiferent ca am fost lider, helper sau admin; am si donat si am luat si pe merit insa ideea e ca legat de subiectul asta, am tot incercat sa joc din 2018-2019, am adus si playeri, ne-am bagat gang si ce am constatat... ca e full de codati si niciun admin on la turf/war si au inceput sa fuga baietii incet incet :))

ca admin, alta poveste.. daca esti singurul apt sa baneze ceva coduri mai performante, primesc altii up pe bani si iti cam bagi piciorul in ea de functie :D ca banii > functie


a da.. las si eu cateva filmari de la cel mai prost admin, ala luat pe bani =))) 

 

 

flackROYAL aimbot - YouTube

 

stink aimbot - YouTube

 

imi pare rau ca nu mai am filmari :))
 

edit2: si aici aveam lider + helper pe $$........... ca intotdeauna =))))))

gta sa 2013 07 11 21 11 56 85 - YouTube

 

pana una alta am fost pe marea majoritatea serverelor gf in staff, chiar de vreo 10-11 ani... salut si succes cu serverele

 

momentan ma mandresc ca am fost om de baza peste tot dar jmecherii gen cemuc dau cu piciorul csf, am fost responsabil cu eventurile globale + ceva ceva influenta la lideri pe un server cat nu fac ale voastre la un loc, acolo nu se dadea admin pe banuti @Arthur .... =))

 

Factions Championship - Editia a II-a: Grove Street vs Los Santos Vagos || SA:MP LInkmania RPG - YouTube



PS: ultimul meu post aici, nu vreau sa fiu pus in aceeasi oala cu voi dar mi-am vazut numele mentionat de cateva ori si m-am simtit nevoit sa intervin, pace :P
 

Edited by axelutz
Link to comment
Share on other sites

  • WopsS unpinned and unfeatured this topic
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.