Jump to content

Comunitate de succes - recrutare scripter experimentat


RXS

Recommended Posts

Comunitate veche si cunoscuta in lumea sa-mp-ului cauta SCRIPTER  EXCLUSIV EXPERIMENTAT pentru a termina in prima faza un gamemode inceput de la zero ca mai apoi sa continue munca alaturi de echipa noastra si de server, pe o perioada nedeterminata de timp.

(!) Precizez ca persoanele dispuse pentru post vor fi testate de catre mine, eu alegand un exercitiu de cod pe care ulterior sa-l urmaresc live pe discord prin intermediul share-screen.

Pentru plata si alte detalii ma gasiti la adresa de discord -  adversaru#9919

Edited by RXS
Link to comment
Share on other sites

Acum 9 minute, RXS a spus:

Comunitate veche si cunoscuta in lumea sa-mp-ului cauta SCRIPTER  EXCLUSIV EXPERIMENTAT pentru a termina in prima faza un gamemode inceput de la zero ca mai apoi sa continue munca alaturi de echipa noastra si de server, pe o perioada nedeterminata de timp.

(!) Precizez ca persoanele dispuse pentru post vor fi testate de catre mine, eu alegand un exercitiu de cod pe care ulterior sa-l urmaresc live pe discord prin intermediul share-screen.

Pentru plata si alte detalii ma gasiti la adresa de discord -  adversaru#9919

Pai și tu vrei sa scripteze mereu cu screen?? 😄

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, HPQ123 said:

Pai și tu vrei sa scripteze mereu cu screen?? 😄

ti-as recomanda sa mai citesti inca o data fraza.

am pus ideea perfect in tema cu un singur cuvant asa ca nu are rost sa mai explic inca o data.

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 10 ore, RXS a spus:

ti-as recomanda sa mai citesti inca o data fraza.

am pus ideea perfect in tema cu un singur cuvant asa ca nu are rost sa mai explic inca o data.

 

Scuzama, m-am uitat in trecere nu am mai văzut la nimeni sa aleagă un scripter in acest mod😅

Link to comment
Share on other sites

  • Mister locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.