Jump to content

GreenBlood Romania - We are the next


VAurel

Recommended Posts

Salut, eu sunt VAurel unul dintre fondatorii comunitati GreenBlood Romania, o comunitate bazata principal pe SA:MP, dar recent am inceput si sa deschidem zona de afiliere, si de acum pot veni in comunitate oricine, cu orice tip de server.

Vreau sa va prezint comunitatea, nu ca unul care va obliga sa veniti, ci ca unul care doreste sa spuna totul despre noi, si sa ofere posibilitati playerilor la o comunitate unde aproape totul este permis.

Deschiderea a avut loc in Martie, anul acesta, am inceput un parteneriat cu GHosting, mai jos aveti toate link-urile.

Detinem un server official de SA:MP, cu care dorim sa ajungem undeva, mai jos aveti totalul de jucatori conectat pe care i-am avut, si numarul de conturi create pe server.

https://imgur.com/a/ClYrNta

Scripterul serverului nostru, dupa parerea mea, este unul destul de experimentat, cu ceva vechime pe acest limbaj. @zNx[]

Scopul comunitatii noastre, este sa facem un loc potrivit pentru toata lumea, de la copii, pana la persoanele mature care inca doresc sa isi piarda timpul online.

Comunitatea noastra are in continuare nevoie de staff pentru forum, si de persoane care pot ajuta la populare, de partea financiara nu avem nevoie, momentan inca ne descurcam.

Intr-adevar detinem pe server si niste donatii, ca pe oricare altul, dar acestea vor fi folosite numai in scopurile de a face doar bine pentru server / forum.

Comunitatea noastra, a mai fost cunoscuta in trecut, sub numele de dTy Romania, nu voi spune doar chestii bune despre noi sperand ca voi aduce multi playeri, dar voi spune adevarul, intr-adevar am avut momente foarte bune, dar desigur au existat si fazele cu "pile" si "donatii pentru functii". Dar am renuntat la toate "Shit-urile" acestea,cu care nu se ajungea la nimic, functiile au fost dupa parerea mea, pana acum acordate dupa merit, staff-ul este pus la punct, iar orice greseala oricat de mica, va fi sanctionata.

Pentru mai multe, va astept pe server, jos aveti link-urile + DNS.

DNS: RPG.GreenBlood.Ro

Link Forum : http://greenblood.ro/forum/

Link Panel : http://greenblood.ro/panel/

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

mai bine cumpara o promovare de la un youtuber. Asta iti recomand. Succes  ! + login ul e de pe gm Los-Santos . care e postat pe net intr-un topic de aici.

Edited by LucaPawnL

 

 

Cand eram mic, eram mare zdreanta Eu fut*am femei, vara miu umbla prin casa

LINIE-3.gif.f4c03161035b1ce4c431755a78bed2ae.gif.aacf6e45f3894429f134b2e37f997f6f.gif

Discord: ㍿ Luca лол㍿ツ#5482

Sunt de moda veche inca mai cred in Respect!

LINIE-3.gif.f4c03161035b1ce4c431755a78bed2ae.gif.bcf86dadd9b43351554dd738f470725f.gif

 

Link to comment
Share on other sites

@jumainkain are dreptate, incearca sa faci reclama pe youtube este singura sansa sa mai urci cu serverul in zilele astea.

@LucaPawnL ai dreptate cu partea de youtube, pe partea cu login-ul nu stiu de ce ai scos asta in evidenta ca oricum nu a zis nimic despre server ca este unic sau ceva.

Edited by StrikerM
  • Thanks 1

Ce inseamna cuvantul "Unic" este atunci cand Chestia / Obiectul / Idea / etc... nu exista in alta parte.

Copii, nu mai veniti cu vorbe de "Am gamemode unic", nu exista asa ceva, la ora actuala totul este pe net.

Aveti grija pe cine ajutati, majoritatea sunt caini.

Link to comment
Share on other sites

Acum 14 ore, LucaPawnL a spus:

mai bine cumpara o promovare de la un youtuber. Asta iti recomand. Succes  ! + login ul e de pe gm Los-Santos . care e postat pe net intr-un topic de aici.

@zNx[] a lucrat împreună cu Sirius la acel gamemode, 50% sirius, și 50%. Doar ca varianta de pe net e extrem de slaba pe lângă versiunea de la noi de pe server. Oricum mersi pentru sfat. 

 

Acum 13 ore, StrikerM a spus:

@jumainkain are dreptate, incearca sa faci reclama pe youtube este singura sansa sa mai urci cu serverul in zilele astea.

@LucaPawnL ai dreptate cu partea de youtube, pe partea cu login-ul nu stiu de ce ai scos asta in evidenta ca oricum nu a zis nimic despre server ca este unic sau ceva.

Corect. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.