Jump to content

Licenta Forum


Eldhy

Recommended Posts

Evident exista si platforme ca MyBB care sunt open source si gratuite (cu mii de pluginuri si teme) care pot tine locul unui IPB/IPS mult mai bine si in situatia asta se plateste doar host + domeniu care scade pretul destul de mult

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 1 oră, Banditul a spus:

Evident exista si platforme ca MyBB care sunt open source si gratuite (cu mii de pluginuri si teme) care pot tine locul unui IPB/IPS mult mai bine si in situatia asta se plateste doar host + domeniu care scade pretul destul de mult

da mybb pot baga in el UCP daca da cum?

🔥Daca ii dai cuiva a doua sansa, e ca si cum i-ai oferi un glont la pistol ca sa te nimereasca.🔥

Link to comment
Share on other sites

Acum 2 ore, R4zvyy a spus:

da mybb pot baga in el UCP daca da cum?

Te referi la UCP de la gm? Daca da, UCP nu e dependent de platforma de forum folosita e cu totul altceva adica indifierent ca ai MyBB sau IPS poti folosi UCP

Sau la ce te referi  prin "bagat ucp in platforma"?

Link to comment
Share on other sites

Acum 29 minute, Banditul a spus:

Te referi la UCP de la gm? Daca da, UCP nu e dependent de platforma de forum folosita e cu totul altceva adica indifierent ca ai MyBB sau IPS poti folosi UCP

Sau la ce te referi  prin "bagat ucp in platforma"?

sa bag UCP In site....

🔥Daca ii dai cuiva a doua sansa, e ca si cum i-ai oferi un glont la pistol ca sa te nimereasca.🔥

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, R4zvyy said:

sa bag UCP In site....

Ala e cu totul separat de orice platforma de forum. Chiar si un site (pagini de prezentare) este separat de UCP-ul de la server.
Cat despre platformele de forumuri, eu personal, din 2009 am lucrat cu SMF (90% cunosc tot scriptul, avand si cateva module facute de mine) si este gratuit ca celelalte spuse mai sus. 


Daca vrei ajutorul din partea mea la instalarea si administrarea lor te ajut doar daca folosesti serviciile mele (click pe bannerul din semnatura mea pt lista de preturi pt domenii si hosting).

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.