Jump to content

Cumpar gamemode (fara petarde de pe net)


d3MenTuL

Recommended Posts

Salut,

Dupa cum spune si titlul cumpar gamemode facut de la 0 + panel (doar daca scripterul este capabil) (accept si proiect inceput ulterior). Continutul serverului + structura acestuia le stabilesc eu intr-un notepad (de aici reiese ca sunt in cautarea unui om serios).

Nu vreau ceva amplu si maret(simplu si de calitate).

**Un portofoliu ar fi bine-venit(sa vad cu cine am de aface).**

La cerinte as avea doar doua, 18+ ani si nu accept fisiere deja facute (din anii anteriori sau alte măgării)!!!

Sa poata să tină 100 playeri (MAX) (N-am nevoie de proiect de sute de playeri, ci unul mixt) ()

Pretul incepe de la 15euro(si urca). La finalul proiectului +inca 20euro pe langa banii de pe GM (daca totul decurge bine si nu sunt probleme).

Start proiect -> (Nu e nici o data stabilita) Cand o sa poata persoana respectiva!!

Final proiect (totul pus la punct) -> La fel nici o data stabilita

Discord -> d3MenTuL#7372

Skype -> gabytu9299

Wapp -> (MP si va las nr.)

Bafta!!!

Link to comment
Share on other sites

Nu e o obiectie, dar tin sa te anunt ca pretul unui gamemode de la 0 depaseste bugetul cu un procent destul de mare. Cu 15 euro poti cel mult sa aduci niste mici modificari unui gamemode de pe net.

Link to comment
Share on other sites

Salut,

Multam de raspuns.

Referitor la cei 15euro de inceput(*e doar estimativ), facand un calcul, ar iesi 15euro+20(la final)+ ce se mai adauga, ajungem la o suma de peste 50\55euro(repet, nu asta e suma finala, e doar estimativ, ea poate fi alta probabil mai mare) .

** Am pus pretul `asta` doar sa-si faca lumea o idee.**

Nu as da nimanui 15euro pentru munca sa, stiind ca e lucrata. ^_^

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dupa cum a zis si K H A I N, nu o sa munceasca pentru 50 de euro, mai ales ca este un gamemode de la 0, si cei care au dat reply, cel mai sigur au venit cu ceva dupa net la tine.

c.e.o your-code.ro

Link to comment
Share on other sites

La 18.04.2020 la 2:06, d3MenTuL a spus:

Salut,

Dupa cum spune si titlul cumpar gamemode facut de la 0 + panel (doar daca scripterul este capabil) (accept si proiect inceput ulterior). Continutul serverului + structura acestuia le stabilesc eu intr-un notepad (de aici reiese ca sunt in cautarea unui om serios).

Nu vreau ceva amplu si maret(simplu si de calitate).

**Un portofoliu ar fi bine-venit(sa vad cu cine am de aface).**

La cerinte as avea doar doua, 18+ ani si nu accept fisiere deja facute (din anii anteriori sau alte măgării)!!!

Sa poata să tină 100 playeri (MAX) (N-am nevoie de proiect de sute de playeri, ci unul mixt) ()

Pretul incepe de la 15euro(si urca). La finalul proiectului +inca 20euro pe langa banii de pe GM (daca totul decurge bine si nu sunt probleme).

Start proiect -> (Nu e nici o data stabilita) Cand o sa poata persoana respectiva!!

Final proiect (totul pus la punct) -> La fel nici o data stabilita

Discord -> d3MenTuL#7372

Skype -> gabytu9299

Wapp -> (MP si va las nr.)

Bafta!!!

Un proiect de la zero un gamemode creat de la zero si doar decent dupa cum zici tu din start pleaca de la 150+ euro, indiferent cat de bine scriptezi se pierde foarte mult timp in crearea lui.

Timp si foarte multa concentrare trebuie sa fi atent in ce faci ca totul sa ruleze cum trebuie si sa nu ai probleme.

Pentru 150 euro iti pot face de la zero daca vrei.

Ce inseamna cuvantul "Unic" este atunci cand Chestia / Obiectul / Idea / etc... nu exista in alta parte.

Copii, nu mai veniti cu vorbe de "Am gamemode unic", nu exista asa ceva, la ora actuala totul este pe net.

Aveti grija pe cine ajutati, majoritatea sunt caini.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.