Jump to content

Gamemode B-HOOD edit by Seny


Seny

Recommended Posts

Salut baieti, astazi va pun si eu la download un gamemode la care am muncit vreo 2-3 luni.

Am facut foarte multe chestii la el, nu mai le stiu chiar pe toate dar o sa va enumer cateva:

  1. Am refacut aproape toate job-urile, inafara de detective, pizza boy si trucker, toate sunt speciale, drugs maker e pasiv.
  2. Am facut un sistem de battle pass destul de ok, nu-i cel mai bine optimizat dar nici nu am vrut sa fie.
  3. Am rezolvat toate bug-urile intalnite, am testat 2 luni cu niste prieteni si le-am rezolvat pe toate.
  4. Am adaugat un sistem de rank-uri destul unic dupa parerea mea
  5. Multe altele cum ar fi schimbarea design-ului, schimbarea textdraw-urilor (crate, stage, logo, mai pe scurt aproape toate) + la crate am facut unele noi.

 

Gamemode-ul este plecat de la edit-ul lui HPQ pe burned.

Eu zic ca e un gamemode destul de bun, tine destui playeri, eu zic ca tine peste 300.

Il dau doarece nu mai am ce face cu el, mi-am inchis comunitatea si sper ca altii sa aiba mai mult noroc decat mine.

Daca nu va merge cu mysql.so, folositi mysql_static.

Recomand zeex compiler pentru o compilare mai rapida.

P.S: sistemul de battle pass este pe include, il gasiti la sfarsitul gm-ului.

Nu am poze, dar va las sa-l descoperiti.

https://www33.zippyshare.com/v/d7uBSAFs/file.html

https://www.virustotal.com/gui/file/92c5a09c0e0a061cf728ccdd16566c7990834f66cf031abd44bb0c29565cb311/detection

 

In caz ca nu va merg include-urile: https://www.mediafire.com/file/o7keaysqvop389l/include.rar/file

Edited by Seny
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Seny said:

Salut baieti, astazi va pun si eu la download un gamemode la care am muncit vreo 2-3 luni.

Am facut foarte multe chestii la el, nu mai le stiu chiar pe toate dar o sa va enumer cateva:

  1. Am refacut aproape toate job-urile, inafara de detective, pizza boy si trucker, toate sunt speciale, drugs maker e pasiv.
  2. Am facut un sistem de battle pass destul de ok, nu-i cel mai bine optimizat dar nici nu am vrut sa fie.
  3. Am rezolvat toate bug-urile intalnite, am testat 2 luni cu niste prieteni si le-am rezolvat pe toate.
  4. Am adaugat un sistem de rank-uri destul unic dupa parerea mea
  5. Multe altele cum ar fi schimbarea design-ului, schimbarea textdraw-urilor (crate, stage, logo, mai pe scurt aproape toate) + la crate am facut unele noi.

Eu zic ca e un gamemode destul de bun, tine destui playeri, eu zic ca tine peste 300.

Il dau doarece nu mai am ce face cu el, mi-am inchis comunitatea si sper ca altii sa aiba mai mult noroc decat mine.

Daca nu va merge cu mysql.so, folositi mysql_static.

Recomand zeex compiler pentru o compilare mai rapida.

P.S: sistemul de battle pass este pe include, il gasiti la sfarsit-ul gm-ului.

Nu am poze, dar va las sa-l descoperiti.

https://www.zippyshare.com/

https://www.virustotal.com/gui/file/92c5a09c0e0a061cf728ccdd16566c7990834f66cf031abd44bb0c29565cb311/detection

Din partea mea ai un mare +rep si un +1, dar pe gamemode burned sau b-hood nu se merita, daca vrei sa-mi asculti sfaturile si sa faci un astfel de edit poti sa faci pe Vortex sau Saints.

P.S: Strict parerea mea.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, MarioGeorgescu said:

Din partea mea ai un mare +rep si un +1, dar pe gamemode burned sau b-hood nu se merita, daca vrei sa-mi asculti sfaturile si sa faci un astfel de edit poti sa faci pe Vortex sau Saints.

P.S: Strict parerea mea.

Mersi mult, am inceput ceva de la 0 si un bigzone, le fac in paralel, vreau sa scot un bigzone optimizat si cat de cat ok sa-l pun pe net sa nu mai fie numai cacaturi.

Link to comment
Share on other sites

Salut am testat gm ,  are bug la dealership si comanda /v , prima masina cand o cumperi e ok ,  dar cand cumperi a 2 a masina , a 3a masina .. etc

nu le mai spawneaza , le arata la /v dar nu si unde se pune CP

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Narcis said:

Salut am testat gm ,  are bug la dealership si comanda /v , prima masina cand o cumperi e ok ,  dar cand cumperi a 2 a masina , a 3a masina .. etc

nu le mai spawneaza , le arata la /v dar nu si unde se pune CP

Daca ai gasit un bug ca asta il poti rezolva tu singur.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.