Jump to content

VibePlay Cauta Scripter SA:MP / CS 1.6 / CS:GO !


Recommended Posts

Salutare Tuturor !

Sunt aici sa anunt revenirea Comunitatii VibePlay ! Forumul este deschis !

Avem oameni care sa ne ajute, Youtuberi , Promovare 24/24 !

Dar Comunitatea are nevoie de un scripter capabil care sa faca un gamemode de la 0 ! Pretul pe tot proiectul va fi platit intre 100-120 de euro !

Dar Comunitatea are nevoie de un scripter capabil in Counter - Strike 1.6 / Global Offensive pentru un server de Base Builder !

Despre plata si alte detalii aveti detalii in semnatura !

Edited by sMok3 ;x

 

Contact:

PM 

Reply

Discord: SmoKey#1025

Link to comment
Share on other sites

La 20.01.2020 la 0:13, sMok3 ;x a spus:

Salutare Tuturor !

Sunt aici sa anunt revenirea Comunitatii VibePlay ! Forumul este deschis !

Avem oameni care sa ne ajute, Youtuberi , Promovare 24/24 !

Dar Comunitatea are nevoie de un scripter capabil care sa faca un gamemode de la 0 ! Pretul pe tot proiectul va fi platit intre 100-120 de euro !

Dar Comunitatea are nevoie de un scripter capabil in Counter - Strike 1.6 / Global Offensive pentru un server de Base Builder !

Despre plata si alte detalii aveti detalii in semnatura !

Ce scripter care stie cu ce se mananca pwn si stie ce e ala un string de 128 si stie cum se calculeaza tot rahatul asta si sunt o multime de exemple isi v-a bate capul sa faca un gamemode de la 0 pt 100 de euro amarati? :))) 

"Coetari" care stie sa adauge un sistem de pe gm burnet pe un gm big zone gasesti cu nemiluita. Fratele @sMok3 ;x ia si baga mana in buzunar si contacteaza un scripter care are reputatie nu toti puradeii de 14 ani.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 1 oră, _SIRIUS_ a spus:

Ce scripter care stie cu ce se mananca pwn si stie ce e ala un string de 128 si stie cum se calculeaza tot rahatul asta si sunt o multime de exemple isi v-a bate capul sa faca un gamemode de la 0 pt 100 de euro amarati? :))) 

"Coetari" care stie sa adauge un sistem de pe gm burnet pe un gm big zone gasesti cu nemiluita. Fratele @sMok3 ;x ia si baga mana in buzunar si contacteaza un scripter care are reputatie nu toti puradeii de 14 ani.

+1

Link to comment
Share on other sites

Acum 10 ore, _SIRIUS_ a spus:

Ce scripter care stie cu ce se mananca pwn si stie ce e ala un string de 128 si stie cum se calculeaza tot rahatul asta si sunt o multime de exemple isi v-a bate capul sa faca un gamemode de la 0 pt 100 de euro amarati? :))) 

"Coetari" care stie sa adauge un sistem de pe gm burnet pe un gm big zone gasesti cu nemiluita. Fratele @sMok3 ;x ia si baga mana in buzunar si contacteaza un scripter care are reputatie nu toti puradeii de 14 ani.

 

Acum 8 ore, HPQ123 a spus:

+1

 

Spre luminarea voastra ....

Scripterul care va lucra pentru mine va primii banii la sfarsitul proiectului ;) 

Nu stau sa dau 500-600 de euro pe un gamemode care vrea si este dornic sa faca un gamemode la acest pret bine , care nu asta e norocul lui .

Pentru ca am vazut ca multe gamemode-uri se vand 70-150 de euro asa platesc si eu un scripter care sa faca un gamemode de la 0 . 

Nu vad de ce as platii un scripter cu "Reputatie" daca face acelasi lucru :) 

Pret final pentru acest proiect 150 E !

Cine doreste sa ma contacteze , cine nu , il rog sa numai posteze aiurea doar ca sa se afirme ca nu-si are rostul ;) 

 

Contact:

PM 

Reply

Discord: SmoKey#1025

Link to comment
Share on other sites

Acum 11 ore, sMok3 ;x a spus:

 

 

Spre luminarea voastra ....

Scripterul care va lucra pentru mine va primii banii la sfarsitul proiectului ;) 

Nu stau sa dau 500-600 de euro pe un gamemode care vrea si este dornic sa faca un gamemode la acest pret bine , care nu asta e norocul lui .

Pentru ca am vazut ca multe gamemode-uri se vand 70-150 de euro asa platesc si eu un scripter care sa faca un gamemode de la 0 . 

Nu vad de ce as platii un scripter cu "Reputatie" daca face acelasi lucru :) 

Pret final pentru acest proiect 150 E !

Cine doreste sa ma contacteze , cine nu , il rog sa numai posteze aiurea doar ca sa se afirme ca nu-si are rostul ;) 

E un forum deschis si fiecare are dreptul sa-si de-a cu parerea. Din partea mea poti sa ei si ce-l mai praf sau ce-l mai bun scripter nu ma doare nici pe unde iese.

Eu mi-am dat cu parerea despre "plata" si despre munca de sclav pe care o v-a face viitorul scripter pt 150 de euro cat dai tu.

PS. Bafta cu serverul tau si cu gm-ul tau de 150 de euro. 

Link to comment
Share on other sites

Contact:

Discord: eltAndrei#4397 

Daca vrei sa te ajut ma poti contacta, am varsta de 20 de ani si am experienta in scripting. Te pot ajuta cu gamemode de samp si chiar si addons de CS. Am experienta in domeniu, deoarece am lucrat foarte mult timp in pawno/sublime, iar la CS am realizat si diferite plugin-uri. Nu imi fac reclama si nu ma intereseaza acest lucru, iar daca esti interesat si vrei sa colaboram ma poti contacta.

O zi frumoasa!

SKINS SYSTEM BY ELTANDREI >> CLICK <<

DMV SYSTEM BY ELTANDREI >> CLICK <<

(!)SERVER DISCORD: https://discord.gg/8Hwd8EF

Link to comment
Share on other sites

1 oră în urmă, eltAndrei a spus:

Contact:

Discord: eltAndrei#4397 

Daca vrei sa te ajut ma poti contacta, am varsta de 20 de ani si am experienta in scripting. Te pot ajuta cu gamemode de samp si chiar si addons de CS. Am experienta in domeniu, deoarece am lucrat foarte mult timp in pawno/sublime, iar la CS am realizat si diferite plugin-uri. Nu imi fac reclama si nu ma intereseaza acest lucru, iar daca esti interesat si vrei sa colaboram ma poti contacta.

O zi frumoasa!

Te astept in privat.

 

 

Ca sa ne intelegem , s au schimbat treburile , eu am gamemode blackgun actual doar ca trebuie facute ceva modificari.... o sa fac o lista din nou cu ce trebuie facut , totul se va face prin teamviewer  sau supremo ca sa nu întâmpină din nou probleme . 

Plata nu e problemă.

 

Contact:

PM 

Reply

Discord: SmoKey#1025

Link to comment
Share on other sites

Daca mai ai nevoie cauta-ma.
Doar ca nu inteleg cum as putea lucra prin supremo sau astea deoarece merge ca naiba, nu e comod.
Cat despre "reputatie" intreaba lumea de MihaiADV

Daca zici ca ai de facut doar niste modificari nu cred ca va fi nev de 150e
Discord: MihaiADV#2297

Discord:  MihaiADV⚡#2962

Server discord Developers:  click

Server discord RAGE:MP:  click

Status project RAGE:MP (site):  click

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.