Jump to content

[VAND] PANEL SAMP PENTRU SERVERUL TAU


Dennis12.

Recommended Posts

  • Username: Dennis12 
  • Ce vinzi?: UCP SA:MP
  • Dovada (că sunteti in posesia produsului) OBLIGATORIU: 
  • https://imgur.com/a/nh9RD5o 
  • https://imgur.com/a/EX6Ka0r (admin tools, leader panel, admin panel tot ce poate face un admin din panel, cam tot ce exista si pe panel-urile serverelor mari, din punctul meu de vedere)
  • Pret: 25euro (125 RON )
  • Detalii de contact: Discord: Dennis12#6604 sau PM pe forum.
  • Alte precizari:
  • Am lucrat la acest panel timp de o luna si ceva, zi de zi undeva la 5-6 ore pe zi, am incercat sa creez ceva cat mai bun, ceva cu care sa puteti sa va faceti treaba si sa va bucurati de el. 
  • Tin sa mentionez ca ofer suport la panel timp de 2 saptamani de la cumparare, timp in care voi rezolva TOATE bug-urile si problemele gasite complet GRATUIT!
  • Veti beneficia de TOATE update-urile de securitate ale panel-ului complet GRATUIT chiar daca cele 2 saptamani de teste au trecut.
  • In acest pret veti primi panel-ul compatibil cu baza voastra de date, nu va veti bate capul cu compatibilitatea bazei de date, o voi face eu complet GRATUIT!
  • In cele 2 saptamani de teste, in caz ca decid sa mai adaug ceva la panel ( o pagina noua, sau orice altceva ) fiecare cumparator va beneficia GRATUIT de acestea.

Metode de plata acceptate: PAYSAFECARD | PAYPAL | NETELLER 

Link to comment
Share on other sites

Nu sunt hater dar pot spune ca este exact ca panel cyan de la wcode care e pe net atat ca e schimbata culoarea si adaugate cateva pagini si schimbata ordinea lor in afisare, doar la prima vedere.

Cat despre securitate coduri functii si toate cele nu am cum sa stiu cat de mult ai lucrat si nu am ce comenta

Iar pretul este cam mare avand in vedere ca si wcode il vand cu atat si este si pe net sa il faci la fel cu putin timp si cunostiinte

Dar dupa mine nota 10pentru aspect si spor!

  • Like 1
  • Upvote 1

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
La 01.08.2019 la 0:43, Mister a spus:

Nu sunt hater dar pot spune ca este exact ca panel cyan de la wcode care e pe net atat ca e schimbata culoarea si adaugate cateva pagini si schimbata ordinea lor in afisare, doar la prima vedere.

Cat despre securitate coduri functii si toate cele nu am cum sa stiu cat de mult ai lucrat si nu am ce comenta

Iar pretul este cam mare avand in vedere ca si wcode il vand cu atat si este si pe net sa il faci la fel cu putin timp si cunostiinte

Dar dupa mine nota 10pentru aspect si spor!

"Nu sunt hater dar pot spune ca este exact ca panel cyan de la wcode care e pe net atat ca e schimbata culoarea si adaugate cateva pagini si schimbata ordinea lor in afisare, doar la prima vedere.". Te pot asigura ca nu are legatura cu wCode, nici la Config nici la codding. Totodata te pot asigura ca are cateva + uri pe langa wcode cyan, iar cand vine vorba de securitate, am precizat, am lucrat ceva timp la el si cu simt de raspundere, m-am documentat destul de mult pe partea asta de securitate si am invatat multe lucruri. Acum as fii un carcotas sa spun ca nu exista mici probleme sau bug-uri, bineinteles oriunde pot aparea, dar nu unele deranjante. Tocmai de asta clientii vor beneficia totdeauna de update-urile de securitate, gratis. Vreau sa-l mentin "UP TO DATE". 

 

Iar pretul este cam mare avand in vedere ca si wcode il vand cu atat si este si pe net sa il faci la fel cu putin timp si cunostiinte -> Nu mi se pare ca seamana nici la design si nici la cod cu wCode, si are cateva + uri pe langa acela, dupa cum am spus, dar si un minus, de exemplu sistemul de donatii automat, pe care nu l-am mai facut, dar avand in vedere ca exista pe internet, cu putin timp fiecare il poate lua de acolo daca nu vor sa si-l faca de la 0. 

 

Dar dupa mine nota 10pentru aspect si spor! -> Iti multumesc si iti respect opinia. 

 

Up! 

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Recomand @Dennis12. Cu incredere , sunt client la el ! Am cumparat panelu si totu a decurs ok !

Recomand cu incredere , si multumesc de servicii @Dennis12.

https://prnt.sc/s2irtf   -1

https://prnt.sc/s2iryg  -2

 

          semnatura2.png

                   Come Here GIF

                    wNFkJlA.png&key=bb47ffe29db1106e8aa2fc4de53bd42650d1f73b69813ef7439281d0a1393ad9            

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.