Jump to content

Recommended Posts

Salut, am primit un server in administrare 1000/1000 slots, port:7777, am gamemode unic, dar mai are cateva probleme pe care nu stiu si nu sunt in stare sa le rezolv, imi puteti da pm/reply in topic si eu voi considera care si cum.

Contra-cost, te pot ajuta. 

Discord: Dennis12#6604

Sunt in domeniu de 5 ani de zile, recomand sa citesti si acest topic: 

Ai acolo un link catre pagina mea de facebook unde am postate afaceri incheiate cu succes in valoare de 2000+ RON.

• Like 1

Chiar acum, Dennis12. a spus:

Contra-cost, te pot ajuta. 

Discord: Dennis12#6604 

Sunt in domeniu de 5 ani de zile, recomand sa citesti si acest topic: 

Ai acolo un link catre pagina mea de facebook unde am postate afaceri incheiate cu succes in valoare de 2000+ RON.

Da, nu la asta m-am referit, m-am referit sa vina cineva sa ma ajute si sa vina in echipa wstrike romania, asa i-as da admin 7, sa poata sa faca cateva lucruri, ca sunt doar niste bug-uri minore de rezolvat.

La 17.05.2019 la 9:05, Umbra a spus:

1000/1000 ? :))

Off: Serios...? Pentru asta ai dat reply? ...

On: Discord: Ph0eniX #9713 pentru a vorbi de termeni si conditii. 

PS: Sa specifici de unde si pentru ce m-ai adaugat pe discord daca ma adaugi.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Content

• By Luka
      Salutare tuturor !
      După cum zice și Titlul acestui topic, da. Caut Scripter.
      În primul rând ca să înțeleagă persoanele de se gândesc că "băi, să zicem că mă bag" , da. (Mă ține bugetul).
      Primul rând descriind bugetul, fiind și pe primul loc (Sunt capabil să întrețin un serviciu de sa-mp din data ce am firmă de host) 
      Mai pe scurt (Serverul va ține frumușel, asta depinde și de voi/tu)
      Cu playerii nu pot asigura un maxim de 1000/1000, dar mâ gândesc să plătesc un Tuber să îmi/ne ridice acel server.

• Serverul vreau să conțină doar date/filescript-uri/moduri Role Play / RPG. (Mai pe scurt vreau să ridicăm un server RPG)

Sunt în căutare de oameni serioși , nu de zăpăceli (Până la urmă nu mă tem de țepi, dar sper să fie o legătură strânsă între noi)

Dacă sunteți interesați și vreți mai multe detalii, mă găsiți pe adresa de Skype: live:valoare.gov (sau) valoare.gov@outlook.com
      (Nu întrebați ce e cu adresa aceasta subtila)
      Mulțumesc anticipat !
    • By Armyw0w
      Poziţie: Programmer
      Ce servicii pot oferi: Web Designer/Developer (incluzand JS clean, jQuery, AngularJS -> pe partea design), SA-MP Programmer
      Alte detalii:
      preturi accesibile, negociez in functie de cerinta, execut orice comanda (nu fac comenzi gen panele sau gamemode-uri, doar sisteme care le integrez in big momma)
      experienta de aproape 9 ani in programare.
      accept doar paypal / transfer bancar.
      1st rule, without fucking kids.
      yahoo: armyw0w
    • By Mr_SkyRay
      Caut un scripter, mapper si toate cele care vrea sa facem server platesc eu hostul el doar sa faca gamemodeul .

Ce gm asi vrea?: nu conteaza 
      Y!M: mr.skyray@yahoo.com
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

This site uses cookies. By continuing browsing, you agree to the use of this information. For more details, see Terms of Use and Privacy Policy.