Jump to content

Vand gamemode


MihaiADV

Recommended Posts

Vând gamemode SA:MP edit burned, are peste 500 de update-uri (serioase) majoritatea sistemelor rescrise si multe altele adaugate.

Pentru cei interesati va pot da in privat lista cu update-uri + clipuri cu sisteme sau ba chiar il pun pe un host.

Cei ce ma cunosc va rog dati un UP.

Detalii discord: MihaiADV / mihaiadv.cash#2503

NU VENITI CU OFERTE DE 5€, LA MESAJE DE GENU NICI NU RASPUND.

Edited by MihaiADV
  • Haha 2
  • Upvote 2

Discord:  MihaiADV⚡#2962

Server discord Developers:  click

Server discord RAGE:MP:  click

Status project RAGE:MP (site):  click

Link to comment
Share on other sites

On 5/6/2019 at 10:14 PM, MihaiADV said:

Vând gamemode SA:MP edit burned, are peste 500 de update-uri (serioase) majoritatea sistemelor rescrise si multe altele adaugate.

Pentru cei interesati va pot da in privat lista cu update-uri + clipuri cu sisteme sau ba chiar il pun pe un host.

Cei ce ma cunosc va rog dati un UP.

Detalii discord: MihaiADV / mihaiadv.cash#2503

NU VENITI CU OFERTE DE 5€, LA MESAJE DE GENU NICI NU RASPUND.

:)) Anunt mai varza ca asta nu am vazut! :)) NU RECOMAND!

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
La 15.05.2019 la 15:11, razvanduciuc a spus:

:)) Anunt mai varza ca asta nu am vazut! :)) NU RECOMAND!

`Nu recomand` pentru că ? 

Sau iti dai asa cu parerea aiurea 

Discord:  MihaiADV⚡#2962

Server discord Developers:  click

Server discord RAGE:MP:  click

Status project RAGE:MP (site):  click

Link to comment
Share on other sites

On 5/24/2019 at 10:30 PM, MihaiADV said:

`Nu recomand` pentru că ? 

Sau iti dai asa cu parerea aiurea 

Nu recomand deoarece nu recomand.

  • Confused 1

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, MihaiADV said:

...... ???

era o vorbă "plin de prostie ca broasca de râie" ?

Hai sa îți spun și eu o vorba. “Ca sa îți dai seama cât de prost ești, trebuie sa îți meargă puțin mintea”

 

3 hours ago, K1nG. said:

Nu recomand știu ce cunoștințe pawn ai și scuze dar mai lucreaza ?

Aceeași părere.

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

Acum 8 ore, K1nG. a spus:

Nu recomand știu ce cunoștințe pawn ai și scuze dar mai lucreaza ?

Băiii nebunule din porumb, ai uitat cand ai vrut sa dai *TESTE IN PAWN*  cu mine si ai luat niste chestii de pe net ?

Eu făță de tine am facut niste sisteme pe care nu orice cacat le face (TU)

Poftim si pozele asta ca sa nu zici ca spun vorbe aiurea, pot confirma si aia care erau acolo.

Screenshot_20190528-182227~2.png

Screenshot_20190528-182233~2.png

Discord:  MihaiADV⚡#2962

Server discord Developers:  click

Server discord RAGE:MP:  click

Status project RAGE:MP (site):  click

Link to comment
Share on other sites

On 5/26/2019 at 8:00 PM, razvanduciuc said:

Nu recomand deoarece nu recomand.

Nu recomanzi pentru ca nu recomanzi, e un argument foarte solid si arati foarte multe lucruri prin acesta.

In primul rand, arati faptul ca esti prost de bubui, cat de redus mintal poate sa fie cineva sa se ia de anunt? Omul pur si simplu a spus ca vinde un gamemode la care a lucrat. Daca ai vreo problema cu el, rezolvi in privat, nu te faci de cacat in public. Daca esti prea invidios pe munca lui, imi pare rau pt tn :(.

 

9 hours ago, K1nG. said:

Nu recomand știu ce cunoștințe pawn ai și scuze dar mai lucreaza ?

Ceva dovezi? Daca nu ai dovezi e egal cu 0.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, K1nG. said:

Nu recomand știu ce cunoștințe pawn ai și scuze dar mai lucreaza ?

Boss, ce pula mea? Tu te auzi ce spui? MihaiAdv te calca in picoare oricand la orice ora, asa ca mai taci.

Nu are cunostiinte? =)))

Nu vei avea tu conostiintele lui niciodata. Cand faci tu 500 de update-uri pe un gm ma anunti. =))

Link to comment
Share on other sites

up broadărere.

ăștia ce vă dați smartdoi nu vă mai dați, nu știți să faceți nimic, avem mai multe gagici în dm decât aveți voi în tot neamu lol :)))))))

pe lângă asta, cunoaștem multe limbaje de programare, nu mai copiați de pe net și vă dați șmecheri, falșilor ❤️ 

  • Haha 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.