Jump to content

Vand gamemode


MihaiADV

Recommended Posts

6 hours ago, Syntetick said:

Nu recomanzi pentru ca nu recomanzi, e un argument foarte solid si arati foarte multe lucruri prin acesta.

In primul rand, arati faptul ca esti prost de bubui, cat de redus mintal poate sa fie cineva sa se ia de anunt? Omul pur si simplu a spus ca vinde un gamemode la care a lucrat. Daca ai vreo problema cu el, rezolvi in privat, nu te faci de cacat in public. Daca esti prea invidios pe munca lui, imi pare rau pt tn :(.

Nu te superi dacă îți spun ca ești mai prost decât prevede legea? 

In primul rând cum ai scris și tu acolo, te rog sa îți reglezi vocabularul. In al doilea rând nu te interesează pe tine ce părere îmi dau eu despre postările altora. In al treilea rând dacă am ceva cu el nu este problema ta și nu venii tu aici sa îmi spui ce trebuie sa fac, șterge-te la nas înainte sa scri ceva și gândește înainte de a tasta și posta ceva. Eu dacă mi-am spus opinia mea ca nu recomand deoarece nu recomand, înseamnă ca știu ce vreau sa spun prin asta. Dacă ești paralel cu viața, te rog sa nu îți cauți anturaje pe forum. Sau duci lipsa de băgare in seama? Suna la relații cu, clienții și vorbește cu robotul acela dacă nu ai cu cine discuta. Dar nu te bagă in seama ca musca-n lapte’ ca te faci tu singur de “cacat”. Și in ultimul rând “mor de invidie” când văd ce a postat el aici, își vinde munca sa de o viața la 10 lei “scuzați-mi expresia” dacă ai sa îmi spui ceva te rog sa nu eziti, dar sa fie cu un scop și nu doar pentru a schimba o vorba cu mine. Hai noapte buna!

  • Haha 1

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

Acum 6 ore, razvanduciuc a spus:

Nu te superi dacă îți spun ca ești mai prost decât prevede legea? 

In primul rând cum ai scris și tu acolo, te rog sa îți reglezi vocabularul. In al doilea rând nu te interesează pe tine ce părere îmi dau eu despre postările altora. In al treilea rând dacă am ceva cu el nu este problema ta și nu venii tu aici sa îmi spui ce trebuie sa fac, șterge-te la nas înainte sa scri ceva și gândește înainte de a tasta și posta ceva. Eu dacă mi-am spus opinia mea ca nu recomand deoarece nu recomand, înseamnă ca știu ce vreau sa spun prin asta. Dacă ești paralel cu viața, te rog sa nu îți cauți anturaje pe forum. Sau duci lipsa de băgare in seama? Suna la relații cu, clienții și vorbește cu robotul acela dacă nu ai cu cine discuta. Dar nu te bagă in seama ca musca-n lapte’ ca te faci tu singur de “cacat”. Și in ultimul rând “mor de invidie” când văd ce a postat el aici, își vinde munca sa de o viața la 10 lei “scuzați-mi expresia” dacă ai sa îmi spui ceva te rog sa nu eziti, dar sa fie cu un scop și nu doar pentru a schimba o vorba cu mine. Hai noapte buna!

Nu e o muncă de o viata asa cum spui tu, si nu se da pe 10 lei ;) cel putin față de tine eu am facut niste sisteme pe care nu le face oricine.

Apropo, mai învățam si noi Limba Română

Discord:  MihaiADV⚡#2962

Server discord Developers:  click

Server discord RAGE:MP:  click

Status project RAGE:MP (site):  click

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, razvanduciuc said:

Nu te superi dacă îți spun ca ești mai prost decât prevede legea? 

In primul rând cum ai scris și tu acolo, te rog sa îți reglezi vocabularul. In al doilea rând nu te interesează pe tine ce părere îmi dau eu despre postările altora. In al treilea rând dacă am ceva cu el nu este problema ta și nu venii tu aici sa îmi spui ce trebuie sa fac, șterge-te la nas înainte sa scri ceva și gândește înainte de a tasta și posta ceva. Eu dacă mi-am spus opinia mea ca nu recomand deoarece nu recomand, înseamnă ca știu ce vreau sa spun prin asta. Dacă ești paralel cu viața, te rog sa nu îți cauți anturaje pe forum. Sau duci lipsa de băgare in seama? Suna la relații cu, clienții și vorbește cu robotul acela dacă nu ai cu cine discuta. Dar nu te bagă in seama ca musca-n lapte’ ca te faci tu singur de “cacat”. Și in ultimul rând “mor de invidie” când văd ce a postat el aici, își vinde munca sa de o viața la 10 lei “scuzați-mi expresia” dacă ai sa îmi spui ceva te rog sa nu eziti, dar sa fie cu un scop și nu doar pentru a schimba o vorba cu mine. Hai noapte buna!

ma uimesti pe zi ce trece cu prostia ta ??? dumele astea ale tale sunt mai vechi decat probabil esti tu.

Link to comment
Share on other sites

On 5/28/2019 at 6:33 PM, MihaiADV said:

Băiii nebunule din porumb, ai uitat cand ai vrut sa dai *TESTE IN PAWN*  cu mine si ai luat niste chestii de pe net ?

Eu făță de tine am facut niste sisteme pe care nu orice cacat le face (TU)

Poftim si pozele asta ca sa nu zici ca spun vorbe aiurea, pot confirma si aia care erau acolo.

Screenshot_20190528-182227~2.png

Screenshot_20190528-182233~2.png

ou stai asa eu am raspuns la intrebarile date de ala alexxAdv, si dupa ce era rand-ul tau mi-ai dat ban pe server-ul de discord :)), si mda nu ai cum sa demonstrezi ca am copiat de pe net raspuns-urile date de mine.

Link to comment
Share on other sites

On 5/29/2019 at 1:23 PM, AlexxAdv said:

@razvanduciuc cand nu recomanzi pe cineva trebuie sa spui si de ce 

Nu recomand un copy paste!

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

Acum 10 ore, Blind[.] a spus:

Nu recomand ca e prost, are un edit de la burned vai de mama lui full de buguri.

l-ai vazut sau ? 

Eu zic sa nu te iei cu mine, asta care spune "hai sa ma inveti pawno" ;)

Discord:  MihaiADV⚡#2962

Server discord Developers:  click

Server discord RAGE:MP:  click

Status project RAGE:MP (site):  click

Link to comment
Share on other sites

Acum 16 ore, K1nG. a spus:

ou stai asa eu am raspuns la intrebarile date de ala alexxAdv, si dupa ce era rand-ul tau mi-ai dat ban pe server-ul de discord :)), si mda nu ai cum sa demonstrezi ca am copiat de pe net raspuns-urile date de mine.

cum "nu ai cum sa demonstrezi daca am copiat de pe net raspunsurile" daca codu de pe net cu codu tau sunt 1-1 ????

Discord:  MihaiADV⚡#2962

Server discord Developers:  click

Server discord RAGE:MP:  click

Status project RAGE:MP (site):  click

Link to comment
Share on other sites

On 6/2/2019 at 9:21 AM, MihaiADV said:

cum "nu ai cum sa demonstrezi daca am copiat de pe net raspunsurile" daca codu de pe net cu codu tau sunt 1-1 ????

sincer esti prost daca crezi acest lucru, pai si de ce mai banat cand era rand-ul sa raspunzi tu la intrebarile date. ?

Link to comment
Share on other sites

Acum 13 ore, K1nG. a spus:

sincer esti prost daca crezi acest lucru, pai si de ce mai banat cand era rand-ul sa raspunzi tu la intrebarile date. ?

pentru ca nu are rost sa dau un test cu cineva care ia de pe net sclavete ;)

  • Haha 2

Discord:  MihaiADV⚡#2962

Server discord Developers:  click

Server discord RAGE:MP:  click

Status project RAGE:MP (site):  click

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 oră, Blind[.] a spus:

https://imgur.com/AL4EAlS

 

El se da mare hacker acum, ai trecut de la developer la hacking ?

Aveai datele ftp de la webhost saracule, ca tu nu stii o iota despre nimic, gaino.

Nu aveam nimic, Tukson (cel care detine gazduirea web) le schimbase ;) cius

Screenshot_20190604-171831.png

Discord:  MihaiADV⚡#2962

Server discord Developers:  click

Server discord RAGE:MP:  click

Status project RAGE:MP (site):  click

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
La 15.06.2019 la 16:54, calincalin a spus:

Nu recomand gm praf de tot. Nu merita cumparat deloc....

Imi cer scuze eu...

Cand ti-am dat tie gm-u il aveam pe google drive (o varianta veche) si nu eram acasă, dupa cand am ajuns acasă am vazut ca nu era bun, cand am vrut sa iti dau varianta bună dadusei refound.... ?

Discord:  MihaiADV⚡#2962

Server discord Developers:  click

Server discord RAGE:MP:  click

Status project RAGE:MP (site):  click

Link to comment
Share on other sites

Pustiul nu este scripter dar se farama si el cum poate,vorbind de update-uri pot sa spun cu credibilitate  ca tu nu ai rescris majoritatea sistemelor acestui GM,chiar daca o faceai pretul avea sa fie diferit pentru ca cel ce munceste isi pretuieste din plin munca.

 

Link to comment
Share on other sites

La 28.05.2019 la 9:46, K1nG. a spus:

Nu recomand știu ce cunoștințe pawn ai și scuze dar mai lucreaza ?

ba pula si in ranitii ma-tii l-a recomandat leonard pe @MihaiADV si tu spui aici ca ksenon sau altii scripterii ca nu are cunostiinte in ranitii ma-tii.

Recomand @MihaiADV banuiesc ca stii cine-s

mai tare e bigzone

Link to comment
Share on other sites

1 oră în urmă, K H A I N a spus:

Pustiul nu este scripter dar se farama si el cum poate,vorbind de update-uri pot sa spun cu credibilitate  ca tu nu ai rescris majoritatea sistemelor acestui GM,chiar daca o faceai pretul avea sa fie diferit pentru ca cel ce munceste isi pretuieste din plin munca.

 

1. Am lucrat la gm-u asta cateva luni de zile

2. Nu are rost sa tin un gm degeaba in PC daca am unu de la 0 iar pe asta nu l-am deschis de cateva luni.

3. Crede-ma ca stiu PAWN calumea si "nu ma faram cum pot" cine ma cunoaste cu adevarat stie ;)

Discord:  MihaiADV⚡#2962

Server discord Developers:  click

Server discord RAGE:MP:  click

Status project RAGE:MP (site):  click

Link to comment
Share on other sites

Acum 27 minute, MihaiADV a spus:

1. Am lucrat la gm-u asta cateva luni de zile

2. Nu are rost sa tin un gm degeaba in PC daca am unu de la 0 iar pe asta nu l-am deschis de cateva luni.

3. Crede-ma ca stiu PAWN calumea si "nu ma faram cum pot" cine ma cunoaste cu adevarat stie ;)

Bine imi arati ceva cod scris de tine? Sa vedem cat de priceput esti

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

La 02.07.2019 la 20:34, MihaiADV a spus:

Imi cer scuze eu...

Cand ti-am dat tie gm-u il aveam pe google drive (o varianta veche) si nu eram acasă, dupa cand am ajuns acasă am vazut ca nu era bun, cand am vrut sa iti dau varianta bună dadusei refound.... ?

Cum poti sa minti atata? Eu am dat refound dupa vreo 5 zile, poate si mai bine. Oare tu cand ai ajuns acas, dupa 5 zile? Daca e chiar asa cum spui tu, puteai sa imi zici si sa imi dai varianta buna daca tot am platit pentru ea nu?

Ce sa zic in primu rand dupa ce ca nu esti om de cuvant ( ne am inteles primadata la o suma de bani si dupa sa gandit mai bine la alta suma mai mare ), mai esti si mincinos.... nu ma asteptam asta de la tine, "baiat cu multe recomandari". 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Foarte dragut.

Deschideti un topic la totul si nimic si faceti acolo duel in scripturi ce ziceti? Ca vreau si eu sa vad iar aici nu e voie.

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

  • Mister locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.