Jump to content

Caut scripter pentru comunitate noua!

Recommended Posts

3 hours ago, BogdaNN04 said:

Salut, doresc sa creez o noua comunitate de sa-mp, ceva mic de inceput! Caut o persoana/persoane interesate de proiect + scripter experimentat. Vreau sa facem ceva mai unic, mai iesit din tipare! Astept mesajele celor interesati in privat ! 

Man, ceva unic fiind ce? Ca pe samp cam greu dai de ceva "unic". In samp poti gasi la ora actuala orice pe toate serverele de samp!

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

20 minutes ago, BogdaNN04 said:

Ceva mai diferit de restul serverelor, sau daca nu, mai calitativ...ceva sa atraga jucatorii. Bine, asta depinde si de scripter; zic eu

Ceva unic nu prea mai ai cu ce, asta depinde de ideile tuturor.. chiar daca tu faci ceva unic pe server si este interesant, in cate-va zile vezi si pe alte servere, chiar daca tu nu ai postat acel script, un scripter nu are nevoie de a muta dintr-un gm intr-altul un script, e destul sa se uite la acel script si il poate copia identic in mare parte, iar atunci nu mai este unic! Eu lucrez la ceva proiecte de samp, daca vrei sa te alaturi echipei noastre si sa ne ajuti cu ceva ma poti contacta pe serverul de discord si eu te propun echipei, acum depinde si de tine! Nu alegem copii de 12-15 ani, daca sti ca ai varsta asta, mai bine nu ma contacta! :)) Ai server de discord in semnatura mea!

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Acum 3 ore, razvanduciuc a spus:

Ceva unic nu prea mai ai cu ce, asta depinde de ideile tuturor.. chiar daca tu faci ceva unic pe server si este interesant, in cate-va zile vezi si pe alte servere, chiar daca tu nu ai postat acel script, un scripter nu are nevoie de a muta dintr-un gm intr-altul un script, e destul sa se uite la acel script si il poate copia identic in mare parte, iar atunci nu mai este unic! Eu lucrez la ceva proiecte de samp, daca vrei sa te alaturi echipei noastre si sa ne ajuti cu ceva ma poti contacta pe serverul de discord si eu te propun echipei, acum depinde si de tine! Nu alegem copii de 12-15 ani, daca sti ca ai varsta asta, mai bine nu ma contacta! :)) Ai server de discord in semnatura mea!

Hai ma frate esti pe bune ? 

Tre' sa vi si sa comentezi tu prin toate topicurile :))

Esti doar un penibil, ai mereu de comentat "a pai nu ca nu mai exista unic ca nu stiu ce nu stiu cum" dupa vi cu "eu lucrez la serverul meu  ma poti contacta pe discord sa te alaturi nu stiu ce" prin toate topicurile ... luand in calcul ca mai esti si pe langa si incerci sa pari cineva si tu comentezi prin toate topicurile si mai devi si enervant. 

• Haha 2

15 hours ago, razvanduciuc said:

Ești deja foarte enervant.

„nu se poate face nimic unic”.

ATUNCI CUM DRACU RUȘII FAC ATÂTEA LUCRURI CU UN JOC DE 13 ANI LA DRACU??!!!?!?!?

Nu mai comenta aiurea, uită-te la ruși, intră la ei, uită-te pe youtube, pune-ți subtritări și uită-te frate. Ești super idiot pe aici, ești irelevant.

2 hours ago, AndreiAddv said:

ATUNCI CUM DRACU RUȘII FAC ATÂTEA LUCRURI CU UN JOC DE 13 ANI LA DRACU??!!!?!?!?

Nu mai comenta aiurea, uită-te la ruși, intră la ei, uită-te pe youtube, pune-ți subtritări și uită-te frate. Ești super idiot pe aici, ești irelevant.

Asta nu e unic ca rusi fac ceva unic si tu copiezi dela iei nu e unic :D 

Încearcă să fii un om de valoare și nu neapărat un om de succes.

17 hours ago, Dennis12. said:

Hai ma frate esti pe bune ? 

Tre' sa vi si sa comentezi tu prin toate topicurile :))

Esti doar un penibil, ai mereu de comentat "a pai nu ca nu mai exista unic ca nu stiu ce nu stiu cum" dupa vi cu "eu lucrez la serverul meu  ma poti contacta pe discord sa te alaturi nu stiu ce" prin toate topicurile ... luand in calcul ca mai esti si pe langa si incerci sa pari cineva si tu comentezi prin toate topicurile si mai devi si enervant. 

Te bagi aiurea in seama! Duci lipsa de atentie? Esti nebagat in seama?

5 hours ago, AndreiAddv said:

Ce spui tu aici este total diferit fata de topic, daca esti din republica asta nu inseamna ca toata lumea e de acolo, si eu nu stau sa intru pe serverele rusilor sa vad ce au aia, sunt din romania, ce e in romania e in romania ce r in rusia sa ramana acolo, ca nu imi pasa de ei! KB Hero este din republica si mi.a mai aratat sisteme rusesti pe anumite servere. Care nu au fost pe serverele romanesti! Ei au alta gandire fata de noi, poate sunt mai creativi ca noi, dar asta nu imi pasa, fiecsre cu jucariile lui ca sa nu spun altceva! Eu mi.am spus parerea mea si l.am invitat pe serverele la care lucrez daca vrea sa joace sau sa le vada! Dar nush de ce te bagi si tu in seama aiurea, lipsa de ocupatie sau?

3 hours ago, KB.HERO said:

Asta nu e unic ca rusi fac ceva unic si tu copiezi dela iei nu e unic :D 

Hero, sti cum e la el, lipsa de bagare in seama si a spus, hai sa ma bag in seama cu astia!

3 hours ago, K1nG. said:

inca unul mai destept ca altul, sincer ma amuza cand vad comentari de genu :D:D 

Imi pare rau pentru inteligenta ta superioara! Te rugam sa nu te mai bagi in seama cu noi, ca suntem prea josnici pentru inteligenta ta super superioara!

• Mister locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.