Jump to content

Promovare Youtube - Samp


GoFUS

Recommended Posts

Salut lume, am si eu o intrebare, nu stiu cat hate o sa imi iau sau daca o sa imi iau, nu prea sunt mare fan al nimanui, am trecut de perioada in care eram geana pe Youtube sa vad ce este in trend, cine este cel mai "smecher" din industrie, din tara noastra. Curand voi deschide un proiect si doresc sa il populez rapid, automat asta inseasmna sa bag niste bani, proiectul are in dezvoltare un server de sa-mp, intrebarea este ce youtuberi din romania au cel mai mare impact si bine-inteles promoveaza proiectele, nu stiu pe cine sa platesc, sunt multi ce au canale de 20k+ subs, dar au 1k views si 100like-uri, 20-30 comentarii si nu garanteaza nici-un player dar au pretentia sa le platesti 20+ euro, astept sugesti din partea voastra, si hate daca este cazul.  Pe langa youtube ma gandesc sa iau o promovare si aici dar nu stiu ce impact o sa aiba.

Discord                                  

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu cat de mult se mai merita in ziua de azi sa mai cumperi promovari pentru un server de SA:MP, dar parerea mea ar fi ca mai bine cumperi 2-3 promovari de la YouTuberi mai mici care cer cate 5-10 euro. Recomand: Shark Blind, SwiftyGamingRO, Hurricany, Botys Ghytza (nu stiu din astia cati mai fac promovari pentru servere).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

La 09.10.2018 la 20:47, Kraim a spus:

Nu stiu cat de mult se mai merita in ziua de azi sa mai cumperi promovari pentru un server de SA:MP, dar parerea mea ar fi ca mai bine cumperi 2-3 promovari de la YouTuberi mai mici care cer cate 5-10 euro. Recomand: Shark Blind, SwiftyGamingRO, Hurricany, Botys Ghytza (nu stiu din astia cati mai fac promovari pentru servere).

Multumesc pentru sugestie.

 

La 09.10.2018 la 18:16, trrandafiru a spus:

Parerea mea constructiva, fara niciun fel de `hate`: las-o balta, nu merita. ?

Multumesc.

Discord                                  

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sunt de aceeasi parere, un server trebuie sa il populezi fara promovari, sau doar sa faci tu clipuri pe el sau adminii pe care ii aveti.

Eu zic ca iti trebuie numai staff de + 16 ani care sa aibe experienta medie in samp. Un scripter care sa se priceapa in script cel putin 80%, sa faci totul original, un nume fara ZONE/AREA/GAMING etc.. un nume f original. Sa sti ca intr-o comunitate, fie ea samp/cs/minecraft/metin etcc.. conteaza 50% numele pe care il are.. Dupa asta vine stafful etc.. Asa si cu tine, deschide ceva original, inloc sa platesti promovari, platest scripter sau serverul pe mai mult timp. Un server pentru al creste, cel putin 6 luni o sa fie cat de cat fantoma ( sau poate mai mult ). 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.