Jump to content

Reclamatie Depressive_


danlove

Recommended Posts

ATENTIE MARE LA  https://www.sa-mp.ro/profile/22906-depressive_/     

A zis ca pe sa-mp sa nui fac reclamatie ca cica are o reputatie !!   

Depressive .. ca este cam tapar dupa cate se vede .... iti publica ce iai dat . nu aveti incredere in el 

Nu stiu daca am voie sa pun link unde a pus gamemodu pe net si facand o reclamatie aiurea -->  Pubicare GAMEMOD pe alt forum

Aici va demonstrez ce zice omu sa ai incredere in el bla bla  .....  spune ca face multe si el scoate comenzile ce se folosesc !!!

 

Cum poti sa ai nesimtirea asta .. cand tu ai spui ca ajuti ca vrei sa faci  parte din comunitate si bla bla ..  

Tiam dat gamemodu si `pawn de incredere .. lai avut 3 zile si in astea 3 zile nai fost in stare sa faci nimic ... aparte ai scos comenzile folositoare din gamemod .. 

Cel Neserios esti tu .. nu esti persoana de incredere ...   si uite ce faci .. cine sa aiba incredere in tine ??????? 

Dupaia a stat scripteru sa faca greselile ce le-aifacut tu ca futusei gamemodu si acum il postezi 

Nesimtire mare pe capu tal !!!!!

Precizez .. ca eu am zis sa am incredere in el . ca a zis sa pe sa-mp.ro are o reputatie . ca e cunoscut ca nu da tzepe ca e baiat de treaba !!!! 

Laso naibi de vrajala 

 

 

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Screenshot_3.png

Screenshot_4.png

Link to comment
Share on other sites

Asa revin .. si omu cum se simte .. ca este un adevarat escroc .. ca altceva nam cum sal numesc .. ce face  parasesti toate conversatiile !!! 

Aici pe sa-mp.ro eu cred ca merita sa fie banat sau scos sau ceva sa fie anuntata lumea .. ca a facut asta cu mine face si cu altcineva !!! 

 

Screenshot_5.png.02f4df0c0ae53fe817e8202a64b9e917.png

Link to comment
Share on other sites

Problema sta in felul urmator,aceasta nu este nici-o teapa,nu mi-ai dat ceva si nu ti-am dat banii sau vice-versa.

Am iesit din grupurile pe care tu le facusei si am publicat gamemode-ul pentru ca,tu,dupa ce ti-am dat update-urile pe care eu le adusesem gamemode-ului,m-ai lasat cu admin 1 si ai spus in felul urmator: "te las cu admin 1 sa te ocupi de event-uri si sa ii spui lu' iStacK ce sa adauge in gm(la cod se referea)",eu in acel timp avusem admin 6 si i-am zis sa imi dea rank-ul de scripter.Am incercat sa iti explic ce aveam de gand cu comunitatea,dar o tineai pe a ta(sa raman si sa ii spu lu' istack ce codu istack ce coduri sa adauge).Ti-am dat si mesaje pe fb,nu mi-ai mai raspuns,asa ca am decis sa nu te bucuri pentru munca mea.NU am scos comenzile folositoare,le-am scos doar pe cele pe care eu am considerat ca sunt inutile si ca eistau alte comenzi care faceau acelasi lucru (/f si /r) 

c=Cat timp am detinul gamemode-ul,am avut,cred ca mai putin de 2 ore sa lucrez la el,astazi la ora 12 AM era finalizarea,tot ce imi propusem urmasem sa adaug,majoritatea,ce imi propusem fusese adaugat

Mi se pare total aiurea si stupid sa faci publice niste mesaje personale de pe diferite retele sociale.

Am recurs la acest gest(ati posta gamemode-ul) pentru ca am fost dezamagit in totalitate de tine.

Link to comment
Share on other sites

Acum 5 ore, Depressive_ a spus:

Problema sta in felul urmator,aceasta nu este nici-o teapa,nu mi-ai dat ceva si nu ti-am dat banii sau vice-versa.

Am iesit din grupurile pe care tu le facusei si am publicat gamemode-ul pentru ca,tu,dupa ce ti-am dat update-urile pe care eu le adusesem gamemode-ului,m-ai lasat cu admin 1 si ai spus in felul urmator: "te las cu admin 1 sa te ocupi de event-uri si sa ii spui lu' iStacK ce sa adauge in gm(la cod se referea)",eu in acel timp avusem admin 6 si i-am zis sa imi dea rank-ul de scripter.Am incercat sa iti explic ce aveam de gand cu comunitatea,dar o tineai pe a ta(sa raman si sa ii spu lu' istack ce codu istack ce coduri sa adauge).Ti-am dat si mesaje pe fb,nu mi-ai mai raspuns,asa ca am decis sa nu te bucuri pentru munca mea.NU am scos comenzile folositoare,le-am scos doar pe cele pe care eu am considerat ca sunt inutile si ca eistau alte comenzi care faceau acelasi lucru (/f si /r) 

c=Cat timp am detinul gamemode-ul,am avut,cred ca mai putin de 2 ore sa lucrez la el,astazi la ora 12 AM era finalizarea,tot ce imi propusem urmasem sa adaug,majoritatea,ce imi propusem fusese adaugat

Mi se pare total aiurea si stupid sa faci publice niste mesaje personale de pe diferite retele sociale.

Am recurs la acest gest(ati posta gamemode-ul) pentru ca am fost dezamagit in totalitate de tine.

daca ai fost asa de dezagamit ? de ce ai parasit tot ... asta ce inseamna .. oricum nu ma cert cu tine .. eu am zis parerea mea la toata lumea .. ce fel de persoana esti . aici este un forum serios si nu cred ca din cauza ta sau a altora . sa se intample acest lucru .. acum Staff de aici stie ce are de facut daca meriti avertizare ,, sau ce ajung iei la acord .. Sanatate

PS

Esti un FALS asta esti !!

Minti ca faci ca dregi si nu faci nimic . si dupa postezi ce tia dat lumea .. munca lor !

Edited by danlove
Link to comment
Share on other sites

Hah .. din ecuatia asta vad un tamp si jumatate .. 

1.  Tampu’ intreg e Depresivu ala cum il cheama, daca ai fi persoana care te crezi, atat de profesional si bun, nu ai fi postat gamemode ul pe internet, indiferent ce ar fi fost, asta inseamna profesionalism, ce sunteti voi, vreo 80% din comunitatile astea sunteti paduchi, asa numiti “scripteri”

 

2. Jumatatea de tamp e DanLove,  pentru ce reclamatia asta ? Ca i ai dat modul tau de joc si la postat? Nu l ai platit, practic lucra pe gratis( in cazul asta probabil “a copiat pe gratis” )  deci nu avea nicio obligatie, doar aia din bun simt .. 

 

app: nu o luati ca o, ofensa ca v am facut tampi

Link to comment
Share on other sites

Acum 17 minute, Dennis12. a spus:

Hah .. din ecuatia asta vad un tamp si jumatate .. 

1.  Tampu’ intreg e Depresivu ala cum il cheama, daca ai fi persoana care te crezi, atat de profesional si bun, nu ai fi postat gamemode ul pe internet, indiferent ce ar fi fost, asta inseamna profesionalism, ce sunteti voi, vreo 80% din comunitatile astea sunteti paduchi, asa numiti “scripteri”

 

2. Jumatatea de tamp e DanLove,  pentru ce reclamatia asta ? Ca i ai dat modul tau de joc si la postat? Nu l ai platit, practic lucra pe gratis( in cazul asta probabil “a copiat pe gratis” )  deci nu avea nicio obligatie, doar aia din bun simt .. 

 

app: nu o luati ca o, ofensa ca v am facut tampi

 

salut el sa oferit .. nu a cerut nici un ban .. a zis ca ai place sa scripteze si ca vrea sa fie in echipa iam spus am scripter . dar daca vrei sa ajuti si da dai sfaturi ..  lucrezi cu scripterul meu ..  vorbiti intre voi alea alea .. dar el sia luat lumea in cap .. in plus na facut nimic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.