Jump to content

Sistem vip cars [VIPNAME]


MihaiADV

Recommended Posts

Acum 1 oră, NumberOne a spus:

Sistemul il dai free sau e cu bani? Ca vad ca nu ai postat link de descarcare sau pastebin.

Aceasta este sectiunea de imagini/video. Aici poti prezenta ce sisteme ai facut, cum iti arata serverul etc(prin imagini/video) fara reclame desigur. Daca in topic sau in descrierea videoului nu e specificat nimic de vanzare sau source code atunci inseamna ca autorul nu doreste sa faca nici una din ele

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, MyhayADV said:

cu bani

si cu ce este diferit de sistemele din toate gmurile de pe net? gen doar pentru ca editezi obiectul e de vanzare? S a ajuns sa se vand si o comanda amarata cu sendclientmessage...

  • Haha 2

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

1 oră în urmă, Mister a spus:

si cu ce este diferit de sistemele din toate gmurile de pe net? gen doar pentru ca editezi obiectul e de vanzare? S a ajuns sa se vand si o comanda amarata cu sendclientmessage...

1. Nu este doar "sendclienmessage" cum zici tu :)

2. Cauta "pe net" si vezi daca e la fel

3. Si nu am spus ca l-am facut de vanzare ci daca vrea cineva sa-l ia eu il dau.

4. Apropo pe net nu poti pune ce culoare vr, nu poti edita pozitia, nu pot pune numele din dialog si nu apar toate acolo. Fata de ala de pe net e cu mult prietene ;)

Discord:  MihaiADV⚡#2962

Server discord Developers:  click

Server discord RAGE:MP:  click

Status project RAGE:MP (site):  click

Link to comment
Share on other sites

Acum 16 minute, MyhayADV a spus:

1. Nu este doar "sendclienmessage" cum zici tu :)

2. Cauta "pe net" si vezi daca e la fel

3. Si nu am spus ca l-am facut de vanzare ci daca vrea cineva sa-l ia eu il dau.

4. Apropo pe net nu poti pune ce culoare vr, nu poti edita pozitia, nu pot pune numele din dialog si nu apar toate acolo. Fata de ala de pe net e cu mult prietene ;)

1:Se referea la texte

2:Doar nu gasesti pe internet gm ruby ultimate version de intelegi ce vreau sa spun.. adica nu gasesti nimic bun la pret de 0 ..

 

Ares4  =(

 

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 2 ore, Kiran a spus:

1:Se referea la texte

2:Doar nu gasesti pe internet gm ruby ultimate version de intelegi ce vreau sa spun.. adica nu gasesti nimic bun la pret de 0 ..

 

in fine daca si asta mai e ca alea de pe net e clar ne trebuie ochelari sigur :))))))) daca l-as da gratis pe net s-ar navalii "scripterii" aia smecheri asupra lui mai rau ca la mancare. Leonard il facuse si il dadea cu 20e parca da infine e un SCM amarat :)))

Discord:  MihaiADV⚡#2962

Server discord Developers:  click

Server discord RAGE:MP:  click

Status project RAGE:MP (site):  click

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MyhayADV said:

in fine daca si asta mai e ca alea de pe net e clar ne trebuie ochelari sigur :))))))) daca l-as da gratis pe net s-ar navalii "scripterii" aia smecheri asupra lui mai rau ca la mancare. Leonard il facuse si il dadea cu 20e parca da infine e un SCM amarat :)))

boss daca ma intelegi ce vreau sa zic bine daca nu iar bine.

ma refeream la faptul ca sistemul tau are in plus editarea lui pe masina ca pozitie si culoarea, nu zic ca nu ai muncit la el ci doar ca pentru adaugarea acestor functii vinzi de parca ar fi foarte complex. 

da este frumos dar de ce trebuie sa fim mereu cu ochi dupa bani, sistemul meu de case opening l am pus moka pe net nu am mai cerut bani pe el crezi ca imi era greu sa cer 5 euro amarati?

 

  • Like 1
  • Upvote 1

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

1 oră în urmă, SpawnAdv a spus:

Frate sunt ganemode-uri full cu tot ce trebuie free pe net si tu ne vinzi un sistem de VIP? :|

BA HANDICAPATULE, EU MI-AM PUS SISTEMU PE NET CA PREZENTARE IAR ACEL BAIAT A VENIT SI A ZIS DACA ÎL VAND. SI AM ZIS CA DA, ASTA NU INSEAMNA CA IL DAU PE 1000000€ POATE IL DAU PE 2€. Du-te in mortii tai si cauta GM-URI pe net ca voi sunteti prea prosti, ia GM-URIlE se pe net sa vedem daca au sistemele facute de mine.

Edited by MyhayADV

Discord:  MihaiADV⚡#2962

Server discord Developers:  click

Server discord RAGE:MP:  click

Status project RAGE:MP (site):  click

Link to comment
Share on other sites

Acum 3 ore, Mister a spus:

boss daca ma intelegi ce vreau sa zic bine daca nu iar bine.

ma refeream la faptul ca sistemul tau are in plus editarea lui pe masina ca pozitie si culoarea, nu zic ca nu ai muncit la el ci doar ca pentru adaugarea acestor functii vinzi de parca ar fi foarte complex. 

da este frumos dar de ce trebuie sa fim mereu cu ochi dupa bani, sistemul meu de case opening l am pus moka pe net nu am mai cerut bani pe el crezi ca imi era greu sa cer 5 euro amarati?

 

Ce ai zis tu acum ar veni gen "daca unu da o masina pe 2000€ eu dc sa nu iau mai mult, hai sa o dau tot pe 2000€"

Si nu ma int ce ai facut tu cu acel sistem, e problema ta fiecare din noi muncim la ele si facem ce vrem cu ele. Daca eu vreau sa-l pun la vanzare cu 1000€ il pun ca e facut de mine iar cine vrea il cumpara cine nu aia e.

Discord:  MihaiADV⚡#2962

Server discord Developers:  click

Server discord RAGE:MP:  click

Status project RAGE:MP (site):  click

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Acum 2 ore, Umbra a spus:

Imi spui te rog cum ai facut sa editezi obiectul si sa se puna pe aceeasi pozitie?

Nu am nimic cu tine, dar inainte te dadeai mare scripter sau ziceai ca stii sa faci orice si acum ceri ajutor  ? Nu ca ar fi gresit, dar in momentul in care tu te dadeai orea maret acum ceva vreme ( stiu eu bine ce zic ) ar fi trbuit sa stii cum sa facu treaba asta.

 

Trebuie sa aflii offset ul ca sa mearga.

Link to comment
Share on other sites

Acum 3 ore, Umbra a spus:

Imi spui te rog cum ai facut sa editezi obiectul si sa se puna pe aceeasi pozitie?

Pai parca erai mare scripter :| job trucker cum nu s-a mai vazut, oplace ca pe bugged si altele te dadeai peste noi :)))) acum kf 

Discord:  MihaiADV⚡#2962

Server discord Developers:  click

Server discord RAGE:MP:  click

Status project RAGE:MP (site):  click

Link to comment
Share on other sites

1 oră în urmă, Dennis12. a spus:

Nu am nimic cu tine, dar inainte te dadeai mare scripter sau ziceai ca stii sa faci orice si acum ceri ajutor  ? Nu ca ar fi gresit, dar in momentul in care tu te dadeai orea maret acum ceva vreme ( stiu eu bine ce zic ) ar fi trbuit sa stii cum sa facu treaba asta.

 

Trebuie sa aflii offset ul ca sa mearga.

❤️

Discord:  MihaiADV⚡#2962

Server discord Developers:  click

Server discord RAGE:MP:  click

Status project RAGE:MP (site):  click

Link to comment
Share on other sites

Acum 20 ore, Umbra a spus:

sunt doar curios cum ai facut, am incercat 100 de metode si nu a mers plus ca nu e ceva foarte simplu

mooooor pai si daca e simplu dc nu-l faci ????

Discord:  MihaiADV⚡#2962

Server discord Developers:  click

Server discord RAGE:MP:  click

Status project RAGE:MP (site):  click

Link to comment
Share on other sites

Acum 4 ore, Umbra a spus:

esti si prost si chior, nu stii sa citesti? =)) am scris ca nu e ceva foarte simplu, lol cat de prosti pot fi unii oameni =))

Pai tot eu sunt prost coaieeeeee ca ma intrebi cum faci ala si eu zic sa-l faci singur iar tu ma faci prost ? 

Edited by MyhayADV

Discord:  MihaiADV⚡#2962

Server discord Developers:  click

Server discord RAGE:MP:  click

Status project RAGE:MP (site):  click

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.