Jump to content

Recomandare WEB Host & Domeniu


IonutS77

Recommended Posts

4 hours ago, KB.HERO said:

are protectie buna ?

Are tot ce ii trebuie.

 

1 hour ago, IonutS77 said:

Ce host imi recomanzi sa achiziționeze de la tine ?

Aici ma refer la opțiuni 

Ce pachet dorești, în funcție de nevoile tale.

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, IonutS77 said:

Vreau sa instalez wordpress pe ea 

Doar pt un site în wordpress e suficient și pachetul Starter. Acum tu știi de câte resurse ai nevoie.

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

On 7/2/2018 at 2:13 AM, IonutS77 said:

Cine imi poate recomanda  o firma de hosting ce ofera host si domeniu ,

As prefera ceva bun , nu conteaza pretul

Doresc ceva pe cel putin un an

As dori sa detina obtiunea de

Certificat ssl

Securitate buna cu backup zilnic

Multumesc

 

Iti recomand cu incredere Krond Solutions, este o firma cu oameni de foarte mare calitate, te ajuta in orice problema daca nu te descurci cu ceva, domeniul este 60 lei pe an iar spatiul de stocare depinde de preferinte, la 2,5 gb platesti 45 lei/3 luni, la 5 gb nu mai stiu sigur cat este si la 10 gb platesti 150/3 luni sau 50/luna, eu am cel cu 2.5 gb si mai am 2 gb spatiu de stocare, am avut cel de 10 gb, il poti mari de la 10 gb, daca sti ca vei face mai multe site-uri sau mna, ai toate detaliile pe site.

  • Like 1

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ANDR said:

daca iau webhost pe 1 an ce domeni dai gratis ?

.ro .com .net .info .org sau .eu

Toate valabile 1 an ( la fel ca hostul).

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

On 7/6/2018 at 7:39 PM, -=[Vyorel]=- said:

.ro .com .net .info .org sau .eu

Toate valabile 1 an ( la fel ca hostul).

Viorel si tu tot cu Krond Solutions faci? Sau cu Domain?

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.