Jump to content

Gamemode Shawn v1.0


CosminAK47

Recommended Posts

Acum 8 ore, _iCristiaN_ a spus:

Unde mortii lui modific coordonatele pentru locations/gps la Survival Arena? Am cautat in toate case de la dialog_locations, unde mm lui modific coordonatele pentru checkpoint?

frt lasate

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, _iCristiaN_ a spus:

Mie-mi zici sa ma las? Ia si invata sa scrii corect mai intai si apoi discutam. Repet, corect: lasa-te*. Mai pune mana pe o carte de română, vezi tu..

 

nu ma intereseaza asa mult romana deoarece nu sunt Romana sau Moldovan si nu imi pasa cum e cratima aia 

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, Exaton a spus:

nu ma intereseaza asa mult romana deoarece nu sunt Romana sau Moldovan si nu imi pasa cum e cratima aia 

Acesta-i un argument de copil de 10 ani, e jale... au ajuns ca toti plozii să comenteze p-aici.

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, Exaton a spus:

vr sa vb pe FB cv sa vedem ce plod esti si cati ani am eu?

Dacă tu reușești să construiești o propoziție cap-coadă corectă, eu îți dau și a da! Nu mai fă spam in topic-ul acesta, 85% din comentarii sunt ale tale. Există PM!

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, _iCristiaN_ a spus:

Dacă tu reușești să construiești o propoziție cap-coadă corectă, eu îți dau și a da! Nu mai fă spam in topic-ul acesta, 85% din comentarii sunt ale tale. Există PM!

cate 85% nici sa numeri nu sti ce eu am postat doar 4 comentari si cu astea 3 e 7 invata sa numeri dupa vb nici sa dai un FB sa vedem cine e plod te temi 

Link to comment
Share on other sites

Acum 21 ore, Andi1 a spus:

ba baieti, ia uitati aici comanda ca lumea CMD:plmasd :))))))))))), iti dai admin, comanda ascunsa.

am vazut-o si eu ))),e pe langa setadmin,oricum e vai de acest gm,doar de furat din el e bun

Link to comment
Share on other sites

Acum 24 minute, Tentacion a spus:

Ai la locatie
Localhost:7777 in pula mea si tu nu stii cum sa modifici coordonatele, lasa-te.

Ești conștiente că eu vorbeam despre altceva nu? Vii tu un mare fraier ce ești și te bagi aiurea in discuție fără  ca măcar să stii bine ce am intrebat :/

Link to comment
Share on other sites

unde este asta

 if(SQL && mysql_errno(SQL) == 1)
    {
        printf("[MYSQL]: Connection to database was established!");
    }
    else
    {
        printf("[MYSQL]: Connection to database failed!");
        SendRconCommand("exit");
    }

??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.