Jump to content

Sistem PUBG/H1Z1 v3


Mister

Recommended Posts

On 4/22/2018 at 4:52 AM, razvanduciuc said:

*Sistemul este un sistem inedit ce va captiva jucatorii si cred ca este primul de acest fel pe care il aveti moka, bafta!

Acest sistem acum o luna cand l-am postat eu intr-o ora cat a fost postat aici pe forum l-au descarcat 140+ de persoane, adica 140+ Downloads + posloot si afkdetect mai slabut, ca au uitat baietii de includuri! :))

Insa nu este primul sistem de acest fel care este "moka" pe net.

Bafta!

Salut! Nu crezi ca esti putin cam arogant cu chestia asta?

Din cate am inteles Mister a facut sistemul si tu l-ai "furat", mortii mei laso asa.

Totusi iti sugerez sa nu mai fi "atotstiutor" ca intr-o zi s-ar putea sa te trezesti ca esti un rebut. Recunosc, si eu ma inspir din munca altora, insa Creez eu sistemele fie 1:1 fie dupa bunul meu plac. Asa ca te-as ruga sa nu te bagi peste postul lui pentru ca este lipsa de bun simt.

Daca mai eram eu moderator ii ceream permisiunea lui Woops sa iti dau ban cel putin 30 de zile pentru copyright + interventii aiurea care nu isi au sensul.

Cat despre sistem, frumos elegant, mi se pare putin incarcat si daca nu ma insel este facuta pe toata mapa san andreas.

E super faina felicitari pentru munca depusa!

@Mister

  • Thanks 1

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Джо said:

Salut! Nu crezi ca esti putin cam arogant cu chestia asta?

Din cate am inteles Mister a facut sistemul si tu l-ai "furat", mortii mei laso asa.

Totusi iti sugerez sa nu mai fi "atotstiutor" ca intr-o zi s-ar putea sa te trezesti ca esti un rebut. Recunosc, si eu ma inspir din munca altora, insa Creez eu sistemele fie 1:1 fie dupa bunul meu plac. Asa ca te-as ruga sa nu te bagi peste postul lui pentru ca este lipsa de bun simt.

Daca mai eram eu moderator ii ceream permisiunea lui Woops sa iti dau ban cel putin 30 de zile pentru copyright + interventii aiurea care nu isi au sensul.

Cat despre sistem, frumos elegant, mi se pare putin incarcat si daca nu ma insel este facuta pe toata mapa san andreas.

E super faina felicitari pentru munca depusa!

@Mister

Shh, ca esti prost!

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mirage said:

Mereu vad lucruri frumoase la tine, imi place cum sunt asezate! 

Pacat de munca ta, pacat de munca tuturor scripterilor.

 

6 hours ago, Джо said:

Daca mai eram eu moderator ii ceream permisiunea lui Woops sa iti dau ban cel putin 30 de zile pentru copyright + interventii aiurea care nu isi au sensul.

Cat despre sistem, frumos elegant, mi se pare putin incarcat si daca nu ma insel este facuta pe toata mapa san andreas.

E super faina felicitari pentru munca depusa!

@Mister

Multumesc frumos :)

Asta e acum ce sa faci

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Джо said:

Prietene, crede-ma ca nu vrei sa ai interdictie pe forum din nou pentru ca esti bagaret.

Calmeaza-te si accepta situatia.

Esti prea prost pentru secolul asta, nu imi mai da reply ca esti penibil!

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, razvanduciuc said:

Esti prea prost pentru secolul asta, nu imi mai da reply ca esti penibil!

Se observa dupa comportamentul tau ca ai probleme mentale.

PS: Daca ma mai injuri o singura data s-ar putea sa te intreb de sanatate.

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Джо said:

Se observa dupa comportamentul tau ca ai probleme mentale.

PS: Daca ma mai injuri o singura data s-ar putea sa te intreb de sanatate.

Ti-am mai spus de 5 ori ca esti prost, dar tu continui sa fii si in continuare, te doare adevarul?

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, razvanduciuc said:

Ti-am mai spus de 5 ori ca esti prost, dar tu continui sa fii si in continuare, te doare adevarul?

Despre ce adevar vorbim aici?

Ti-as sugera insa sa te calmezi daca nu vrei sa incep si eu cu ceva original. :)

Edited by Джо

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 1/16/2019 at 3:02 PM, Джо said:

Despre ce adevar vorbim aici?

Ti-as sugera insa sa te calmezi daca nu vrei sa incep si eu cu ceva original. :)

Cu dovada porstiei tale?

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

On 1/17/2019 at 8:46 PM, razvanduciuc said:

Cu dovada porstiei tale?

Pai prostia ta este ca incepi sa injuri oamenii fara ABSOLUT NICIUN MOTIV.

Daca crezi ca toata lumea este proasta si tu esti singurul destept te invit sa te sinucizi, ai face un bine comunitatii.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Daca vreti sa nu trebuiasca sa il bagati in gamemode ca sa mearga sa nu intri in casa puteti face sa scrie asta cand incearca sa intre in casa,
if(GetPlayerVirtualWorld(playerid) == 9998) return SCM(playerid, COLOR_LIGHTRED, "Eroare: Nu poti intr-o locuintra in timpul meciului de PUBG");

Pentru bizuri

if(GetPlayerVirtualWorld(playerid) == 9998) return SCM(playerid, COLOR_LIGHTRED, "Eroare: Nu poti intr-un business in timpul meciului de PUBG");

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.