Jump to content

Vand GameMode PlayNion


iSkull

Recommended Posts

Daca as fi in locul tau mi-ar fi rusine pentru ca nu numai tu ai muncit la acest gamemode si nu cred ca  @ARTIST si-ar vinde munca(nu vinde niciodata munca lui), asa ca nu fi bulangiu si sterge postarea aceasta. Nu de alta dar respecta creditele si creeatorii.

PS: Cred ca stii de ce a plecat ARTIST de pe comunitatea ta daca esti realul Marian.

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Джо said:

Daca as fi in locul tau mi-ar fi rusine pentru ca nu numai tu ai muncit la acest gamemode si nu cred ca  @ARTIST si-ar vinde munca(nu vinde niciodata munca lui), asa ca nu fi bulangiu si sterge postarea aceasta. Nu de alta dar respecta creditele si creeatorii.

PS: Cred ca stii de ce a plecat ARTIST de pe comunitatea ta daca esti realul Marian.

Da, eu sunt realul Marian de pe PN(actual BG), GM-ul care a fost postat de ARTIST a avut sisteme copiate din GM-uri rusesti, nu au fost facute de el, de la GM-ul acela si cel pe care-l vand acum este diferenta de la cer la pamant, este foarte bine optimizat, nu are lag, are anti-cheat destul de performant, nu poate fi spart.

Cel pe care'l vand acum am autorizatie de la owner si actualul scripter de pe BG, nu are de ce sa imi fie rusine pentru ca eu am trecut peste 10k linii de pe strcmp pe zcmd apoi pe pawn.cmd, am facut sisteme din mintea mea + cele propuse pe forum, chiar daca nu am adaugat anumite propuneri sau chiar daca a avut lag in acea perioada in care am scriptat eu acolo, nu am stat mereu numai pe partea de optimizare, deoarece, atunci cand venisem eu erau destul de multe buguri raportate si rezolvate de catre mine + comenzile trecute pe alt procesor la fiecare update chiar daca nu le mentionam.

Edited by iSkull
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.