Jump to content

Caut Developer (Platesc la ora - proiect bun)


Recommended Posts

Buna seara,

sunt in cautare de un developer care are cunostinte foarte bune in ceea ce priveste scriptingul unui game-mode.

Ce caut?

  • Disponibilitate (ofer un program flexibil), insa am nevoie de o persoana care sa fie disponibila 8~ ore + posibilitatea de a lucra la ore tarzii etc.
  • Cunostinte foarte bune, am nevoie de cineva care sa imi implementeze ideile in gamemode 
  • O persoana disponibila sa vorbeasca si sa foloseasca Discord si Teamspeak

Ce ofer?

  • Bani (PayPal de preferat), plata o sa se faca ori in functie de cerere, ori $/Ora

Modificarile asupra gamemode-ului o sa se faca prin intermediul unei metode adoptata de noi, pe un server de teste. Iar daca totul e in regula o sa se implementeze pe serverul live de catre administratorii proiectului.

De asemenea, pentru inceput, caut mai multi developeri, deci lucrul in echipa ar fii un avantaj. Insa, o sa ramana doar unul/doi dintre cei mai capabili.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Vreau să discutăm mai multe detalii. 

1. Gamemode-ul îl dorești de la 0?

2. Oferta de plată prin PM, te rog.

3. Disponibilitatea mea de a lucra în ore târzii este valabilă, doar că nu dispun de 8 ore zilnic pentru scripting. Sunt îndeajuns 4? Nu cred că trebuie mai mult de atâtea. 

Link to comment
Share on other sites

Salutare, am experienta necesara pentru a crea un gamemode de la 0, dorit de tine.Iti pot arata pe privat cateva gm-uri editate de catre mine, momentan nu am nici unu creat de mine, sistemele le fac in scrut timp si foarte bine optimizate/ la preturi mici.

Skype:game.vido, daca te intereseaza oferta mea, discutam mai multe detalii pe privat.Multumesc o zi placuta.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Smoz UNICU CEL ADEVARAT said:

Salutare, am experienta necesara pentru a crea un gamemode de la 0, dorit de tine.Iti pot arata pe privat cateva gm-uri editate de catre mine, momentan nu am nici unu creat de mine, sistemele le fac in scrut timp si foarte bine optimizate/ la preturi mici.

Skype:game.vido, daca te intereseaza oferta mea, discutam mai multe detalii pe privat.Multumesc o zi placuta.

You made my day bro :) 

Retras

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.